6 nejlepších snídaňových návyků pro hubnutí břicha Zatím bez hodnocení.

6 nejlepších snídaňových návyků pro ženy, aby ztratily břišní tuk

Ztráta břišního tuku je pro mnoho žen důležitým cílem. Snídaně je však nejdůležitějším jídlem dne a může mít značný vliv na váš proces hubnutí. Dopřejte si tedy zdravou a vyváženou snídani, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Zde je šest nejlepších snídaňových návyků pro ženy, které vám pomohou ztratit břišní tuk:

 1. Proteiny jako součást snídaně: Zahrňte do své snídaně dostatečné množství proteinů, jako jsou vejce, sýry, ořechy nebo mléčné výrobky. Proteiny nasytí déle a pomohou udržet stálou hladinu cukru v krvi.
 2. Strava bohatá na vlákninu: Jezte potraviny bohaté na vlákninu, jako jsou ovesné vločky, celozrnné pečivo nebo ovoce a zelenina. Vláknina pomáhá udržet střeva zdravá a zabraňuje pocitu přejídání.
 3. Zdravé tuky: Vyhněte se nasyceným tukům a raději zvolte zdravé tuky, jako jsou avokádo, olivový olej nebo ořechy. Zdravé tuky napomáhají spalování břišního tuku a zlepšují celkovou kondici.
 4. Malé a časté porce: Raději si dejte více menších porcí jídla během dne, než jednu velkou a těžkou snídani. Tím pomůžete udržet rychlost metabolismu stálou a předejdete pocitu přejídání.
 5. Pijte dostatek vody: Nezapomínejte pít dostatek vody každý den. Pitný režim zlepší váš metabolismus a pomůže vám cítit se plnější, čímž snížíte chuť na nezdravá jídla.
 6. Kombinujte cvičení se správnou snídaní: Pokud chcete ztratit břišní tuk efektivněji, spojte svou zdravou snídani s pravidelným cvičením. Kardiovaskulární aktivity jako běh, plavání nebo jízda na kole budou spalovat tuk z celého těla včetně břišní oblasti.

Sledováním těchto šesti snídaňových návyků můžete dosáhnout svého cíle – ztráty břišního tuku a dosažení zdravější postavy. Nezapomeňte však, že každý člověk je individuální, a co funguje pro jednoho nemusí fungovat pro druhého. Je důležité najít svůj vlastní optimální snídaňový režim a vždy dbát na vyváženou stravu.

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

 

Snídaně je hlavní příležitostí, jak se připravit na úspěch. Pokud se snažíte zeštíhlit svůj pas nebo snížit přebytečný tělesný tuk, zdravá volba na začátku dne vás bude motivovat, když se vydáte do práce a na společenské plány. Mít na palubě jen ty správné nástroje spolu se zdravými možnostmi snídaně ve vaší kuchyni je spolehlivý způsob, jak urychlit vaše pokroky v hubnutí. Mluvili jsme s Lisou Youngovou, Ph.D., RDN., autorka knihy Konečně plná, konečně štíhlá, odbornice na výživu v soukromé praxi a členka naší rady lékařských odborníků, která sdílí některé z nejlepších snídaňových návyků pro ženy, aby ztratily břišní tuk.

Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o nejlepších návycích na ztrátu břišního tuku, kterými můžete začít ráno, a dále si nenechte ujít 6 tipů pro ženy, jak ztratit břišní tuk &; udržet ho pryč.

Brokolicové sýrové vaječné muffiny

Snídaně s vysokým obsahem bílkovin je důležitá, když se snažíte zbavit tvrdohlavého tuku – a výzkumy to potvrzují. Například studie z roku 2015 . ukázala, že účastníci, kteří si pochutnali na snídani s vysokým obsahem bílkovin a vajec, více zhubli a byli více sytí než účastníci, kteří si dali chléb v páře.

„Vejce jsou vynikající snídaňovou potravinou, kterou můžete zařadit do svého jídelníčku,“ vysvětluje Young. „Jsou bohatá na bílkoviny (a obsahují všechny esenciální aminokyseliny) a jsou výživově bohatá, protože poskytují celou řadu živin. Díky vysokému obsahu bílkovin mohou vejce také pomoci s kontrolou porcí. Dalším faktorem, který přispívá k hubnutí, je to, že vejce vás zasytí na delší dobu.“

Ať už si tedy připravíte chutnou snídaňovou haši se sladkými bramborami, omeletu, vaječné muffiny nebo koktejl s jogurtem a müsli, vězte, že konzumací snídaně s vysokým obsahem bílkovin váš den solidně odstartuje.

Ovesné vločky s borůvkami a vlašskými ořechy, káva a pomerančový džus

„Oves je dobrým zdrojem rozpustné vlákniny, která údajně zpomaluje trávení,“ vysvětluje Young. „Skvělým způsobem, jak začít ráno, je spojit ovesnou kaši s některými bobulemi. Bobule obsahují vlákninu a vláknina je spojována s regulací hmotnosti.“ Zvykněte si na snídani a připravte si misku ovesných vloček, abyste si užili zdravou dávku vlákniny i bílkovin, která vám pomůže zůstat déle sytí.

fitness žena zblízka jíst ovesné vločky na podložce na jógu před cvičením, demonstruje, jak zhubnout hodně váhy

Možná vás překvapí, že sezení u jídla může mít zásadní vliv na vaše úsilí o hubnutí. Podle studie University of Surrey publikovaná v časopise Journal of Health Psychology, zaneprázdněné ženy, které si ráno berou jídlo s sebou, mohou být vystaveny většímu riziku, že později budou jíst více. To by mohlo mít za následek nežádoucí kila. Výzkum také odhalil, že konzumace jídla za chůze vede k většímu přejídání ve srovnání s tím, když si jídlo vychutnáváte například vsedě a povídáte si s přáteli.

Hlavní autorka studie, profesorka Jane Ogdenová z univerzity v Surrey, vysvětlila: „Jídlo za chůze může způsobit, že se dietáři později během dne přejídají. Může to být způsobeno tím, že chůze je silnou formou rozptýlení, která narušuje naši schopnost zpracovat dopad jídla na náš hlad. Nebo to může být proto, že chůze, třeba jen po chodbě, může být považována za formu cvičení, která ospravedlňuje pozdější přejídání jako formu odměny.“

Netřeba dodávat, že pokud chcete shodit tuk z břicha a celkovou váhu, je čas zpomalit a sednout si. Až budete příště přemýšlet o tom, že vyběhnete ze dveří a vezmete si snídani s sebou, vyhraďte si trochu času na to, abyste si sedli, odpočinuli si a jídlo si skutečně vychutnali!

maliny ostružiny v misce

Ovoce se může pochlubit přirozenou sladkostí, působivým množstvím živin, estetickými barvami a samozřejmě lahodnou chutí. Ovoce je také plné vlákniny, která vám může pomoci odbourat tělesný tuk a nakonec dosáhnout ideální hmotnosti.

Existuje spousta výzkumů, které spojují ovoce s „.účinky proti obezitě.“ A co víc, a studie provedená Kardiovaskulárním centrem Michiganské univerzity odhalila, že konzumace borůvek může pomoci zmenšit váš střed těla. Zvažte proto, zda si k příští snídani nepřidat čerstvé ovoce, například banány, avokádo, maliny, ostružiny, borůvky, hrušky nebo grapefruit.

ořechová másla s celozrnným chlebem

Young navrhuje vynechat snídaňové pečivo s pomazánkou a nahradit ho mnohem zdravější alternativou – celozrnným chlebem s oblíbeným ořechovým máslem. Stále to bude lahodná pochoutka!

„Celozrnný chléb má vysoký obsah vlákniny, která je spojena s hubnutím,“ vysvětluje Young. „Celozrnný chléb je považován za celozrnný výrobek a… výzkum ukazuje, že konzumace celých zrn namísto rafinovaných může pomoci snížit riziko obezity.“

Kromě toho má ořechové máslo řadu zdravotních výhod; je hvězdným zdrojem zdravých tuků, bílkovin a vlákniny. A jak již bylo zmíněno, bílkoviny a vláknina podporují regulaci hmotnosti a udržují vás syté ještě dlouho po skončení snídaně.

zdravý pudink z chia semínek, nejlepší snídaně pro rychlé hubnutí

Ať už máte chuť na čerstvý koktejl, zelený jogurt nebo pikantní snídaňovou misku z quinoy, přidejte do směsi lněná a chia semínka. Pravděpodobně si ani nevšimnete, že tam jsou, a nasajete spoustu prospěšných látek pro tuky.

„Lněná a chia semínka obsahují omega-3 mastné kyseliny, které mohou potenciálně pomoci při hubnutí,“ vysvětluje Young. „Lněná semínka také obsahují nerozpustnou i rozpustnou vlákninu, které jsou obě velmi důležité pro zdraví střev. Nerozpustná vláknina ve lněných semínkách pomáhá snižovat zácpu a podporuje zdravý pohyb střev.“

dieta

FAQs: 6 nejlepších snídaňových návyků pro ženy, aby ztratily břišní tuk

1. Proč je snídaně důležitá pro ztrátu břišního tuku?

Snídaně je klíčovým jídlem, které spouští váš metabolismus ráno a pomáhá udržet hladinu energie po celý den. Pravidelná a vyvážená snídaně může také pomoci ovládat chuť k jídlu a zabránit přejídání.

2. Jaké potraviny by měly být součástí zdravé snídaně?

Zdravá snídaně by měla obsahovat pestré potraviny, které poskytují dostatek živin. Můžete zahrnout celozrnné cereálie, ovoce a zeleninu, bílkoviny z mléčných výrobků nebo vajec a zdravé tuky z ořechů nebo semínek.

3. Jaké jsou ideální snídaňové kombinace pro ztrátu břišního tuku?

Ideální kombinace pro snídani zahrnuje vlákninu, bílkoviny a zdravé tuky. Například můžete si připravit ovesnou kaši s ovocem a ořechy, celozrnný toast s avokádem a vejcem nebo smoothie s mandlovým máslem a špenátem.

4. Jaké potraviny by měly být omezeny nebo vynechány?

Potraviny s vysokým obsahem přidaného cukru a rafinovaných obilovin by měly být omezeny nebo vynechány. Patří sem cukrovinky, slazené cereálie a bílý chléb. Tyto potraviny mohou způsobovat strmý nárůst hladiny cukru v krvi a podporovat ukládání tuku v břišní oblasti.

5. Jaký je doporučený čas pro snídani?

Je doporučeno snídat do dvou hodin po probuzení. Tímto způsobem zapálíte svůj metabolismus a připravíte své tělo na energetický start do dne.

6. Lze získat výsledky pouze zavedením snídaně nebo je nutné kombinovat ji s dalšími zdravými návyky?

Snídaně je důležitou součástí zdravého životního stylu, ale získání skutečných výsledků při ztrátě břišního tuku vyžaduje kombinaci správné výživy, pravidelné fyzické aktivity a dostatečného odpočinku. Snídaně však může být prvním krokem k dosažení vašich cílů.

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

Podívejte se, jak funguje dieta:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – hubnutí a zdravý životní styl

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

 1. What’s up colleagues, itts enormous post redgarding educationand entiely explained, keep iit up aall the time.

 2. I fel that is oone oof thee soo much importsnt information for me.
  Andd i’m happy readiong your article. However shouuld observation on some baxic
  issues, Thhe weeb site style iss perfect, the artticles is in ppint
  oof fact excelleht : D. Just right process, cheers

 3. Whhen I originally commented I clicked tthe
  „Notify me when new comments are added“ chewckbox and
  now each tikme a comnment is adxded I geet four emais with tthe samje
  comment. Is thjere any way youu ccan remoove mme from that service?

  Thanks!

 4. 恋老同性白毛瘦老头 梁伴如的视频lⅤk 五十路偷拍熟女 AV超薄肉色丝袜交足视频播放 张兰在直播间曝具俊晔跑路 sm足恋帆布鞋白棉袜调教 海霞、欧阳夏丹已不再任央视主持人 泰坦号观光艇5人死亡 女人十八毛片A片久久18 和民工老头睡觉 .chinese老女人老熟女 轮奸日本女明星视频 老熟妇小伙子HD另类
  美女洗澡网站推荐 斗罗大陆h3D亚洲网站 骚货操老头 91麻豆国产对白在线精品 嫖农村40妇女舒服正在播放H片
  黑丝足慰 荷兰美裸体艺术片 . 八十岁老奶奶加肥加大夏装 日本女生乱伦 五十路性视频 mife国产精品 王者涩涩同人❌18禁漫画 欧美人畜乱入 蒸汽机的历史地位如何 japanese
  fart网站 绑架白领封嘴记 3d同人蒂法动漫在线看 .
  欧美freesex又粗又大 黑丝美女粉逼白鲍淫叫自慰诱惑 日本XXXX极品HD 人妻社长中出佐山爱
  feeesex性交欧美 天美传媒mv入口在线看 插逼玩弄奶子啊啊淫叫 残疾人BBw精品 3d怪物videos异类 和公司几个领导都发生过关系 .
  黄色软件下载3 0 3免费OPPO版破解大全可以明星换脸 ballasting踩裆网站 梯子APP cbt取精酷刑tube 原神旅行者让纳西妲怀孕 日本禁漫播放
  散光怎么降低 欧洲熟妇色❌❌❌❌欧美
  ⅩXX韩国free性XXXHD 3d亚洲国产成人h动漫开车 .

  九尾狐狸m国产在线视频 河南坠子大全 原神3d人物被抽插黄色网站 张雨绮发文道歉 18禁genshin网站 欧美熟妇XxXXXX 小sao货拿大Ji巴cao死你 欧美美女精品视频在线看
  村上凉子人妻AV作品 女人被男人C到高潮喷水 .
  顾客吐槽一块蜜瓜要价138元 千仞雪同人作品 chineseoldman老头虐tube 欧美美女。隐蔽网站
  半挂牵引车倒车技巧要点视频 欧洲熟妇色之亚洲熟妇色 美女大便poopingthe
  什么眼霜去皱效果好 老外摸黑丝大胸 波多野结衣无删减AV正片
  . tramplefemdom踩踏vk asianblack黑人大战 free日本白虎video Chinese中国scat系列 黑人淫网站 天津局部地面沉降 官方:属地质灾害 俄罗斯丝袜玉足美女足交舔脚 性爱后入式动态图 欧美啪啪 法国熟妇精品 .
  触手美女老师https://x.instrumentsofamericanexcellence.com/ 推荐几个H色的小说网站
  台湾videos18麻豆国产 为什么叫公安局不叫警察局 免费的强㢨3D动漫人 老女人VideoS 熟女3D 工口在线 法国老妇性开放 梅麻吕 .

  美女自慰欧美黄网站 布尔玛被爆❌嘿嘿漫画网站
  xxxxx自拍偷拍xxxxx narutopixxx玖辛奈 成人的视频 无尽触手夹3D粗暴h夹 亚洲老熟妇熟妇网 R18MMD在线观看页面 语文小册子写哪页? fotfemdom69女王 .
  3d动漫触手捅原神美女屁胶 丝袜熟女自偷中文字幕久久 沙滩自慰裸体网站 不知火舞被俘记H漫 雷电将军❌自慰喷水
  性olderChinsegranny 可以看斗罗二黄色本子的网址 ALLNUD人体写真 肛交老伯伯
  偷拍美女裙底网站高清 . 美欧性 微信表情包会被和谐吗 狠狠挺进范冰冰的小泬1 China男高中自慰网站 奴XXXX98XXXHD 亚洲老年丰满熟妇 naruto Hentai主页
  国产麻豆free性XXHD 欧美肥婆videosfree 让中美关系稳下来、好起来 .
  one piecePiXXX Hentai波妮 一本精品中文字幕在线
  3d无尽性爱动画 国产 无码 麻豆 精品视频
  3D触手动漫动 日本被强伦姧5000 人与人性恔配视频免费女 旧本乱伦
  男生tickle酷刑—VK 91不知火舞 . 银杏av 东京干网站 f16能挂多少导弹 色戒免费观看梁朝伟未删 动漫触手操女生视频 台湾美女蛋蛋秘 老女人大乳房BBBxxxx 外国h漫
  国产精品无码AV天天爽播放器 国产乱子伦精彩视频 .

  chinese18飞机宿舍激情 40歳のバツ熟女とハメ撮り 抖阴淫乐部 老妇BBXX普通话对白 日韩欧美色图 小黄片小说 亲亲摸下体在线视频 就er就er 国产高潮流白浆喷水免费A片载 TFBOYS十周年演唱会官宣 .
  欧美肥胖BBBBXXXX性 台湾美女全婐写真视频 国产麻豆AⅤMDMD0072 情趣衣服h校园 肥妇撒尿BBwBBw 极品老肥拉丁舞美女被学员操的视频 午夜性色妇婬片AAA片 国产sm女s调教女m视频 欧洲老太太卖淫
  火影色色网! . 亚洲女人淫乱 舔胸揉大屁股视频 性学生XXXX摘花第一次 女暴行魔バイブ责め1990
  仙综林网站入口黄色 闻老师穿过丝袜的味道 Chinese国产XXX实拍 最新孕妇无码系列 双s黑色丝袜足交 BBw另类
  . 3D美女轮奸 亚洲熟妇丰满多毛XXXX高清 BBw欧美 美女被触手侵犯到怀孕 纲手被❌18禁51漫画免费 干老太婆操老女人 多人坐莲电影网站 Narruto hentai
  鸣人操逼 美女 日本软件下载 统不知火舞的屁眼子 .
  日本高清另类videosHD 黄色录像打野战 五十路熟 hentaiimage国漫 单亲与子发生性关糸A片 JanPanMature丰满Momm
  老公用鸡巴使劲儿捅我,好舒服 中国小伙HD另类 俄称莫斯科遭乌无人机袭击 XXXX亚洲离清HDⅩXXX .
  铃原エミリ无码片段 国产麻豆69XXXXXHD
  美女与大屌高潮自拍 丰满的老太太 国产男女没带套视频 大叔被艹 欧美变态口味重另类A片 外国老太太XXXX 触手怪❌进屁股里3d动漫画 女护士生videosXx .
  变态富婆胯下黄金圣水虐男奴NarutoPIXXX雏田VK 小舞给千仞雪舔脚 亚洲熟女熟妇天堂老女人 玩少妇高潮喷水30p 揉捏臀部gl 操熟妇x 老太太做爱 xNxx俄罗斯 2018天天日夜夜爽 .
  肏娘亲的娘娘亲的屄儿 亚州福利社 少妇china中国人妻vide c遍男校女攻nP男生子 vixen在线观看 黑丝白丝高跟渔网自慰 军地联合举行地震救援演习 少年神医全文免费阅读 麻豆性爱乱伦糖心电影扣扣传媒 儒雅慈祥胖老头TV .
  XXXHD🇺🇸美国 瑜伽按摩视频教程 咖啡对身体有什么好处和坏处 妈妈将婴儿从4楼扔下获救 伦乱视频4月新增减税降费4689亿元
  xxnxx動漫 精品freesex原神 尻老妇老逼 ASS大BBwBBwBBw .

  r18视频网站sm 中国少妇XXXX做受天美 东北3老头大战1个老太 丰满少妇高潮喷水尖叫野外 wwwxx桔色视频
  2023最新gany网站 野钓鲫鱼怎么打窝
  触手系漫画H 十八禁3D网站 调教哺乳人妻 .
  南朝鲜乱伦小说 重装上阵最强战车推荐 禁漫斗罗玉 大屁股妇女流出白浆 苏语棠麻豆文化双飞元宵 美女性交免费观看12P r183d在线
  农村妇女三级录像 老头matueren bdsm浣肠调教 .
  火影忍者纲手裸 花木兰被强制侵犯全彩漫画 性XXXXX动漫 午夜催精性爱视频 2kill4系列掐死
  多家高校下月起停用微信支付 嫖娼网址视频 国产精品神㊙️入口蜜桃 斗罗大陆黄色漫画 中国老熟女60 .
  女女H扶她3D动漫 双龙操一个人 小姑娘给偶像取消机票结果惹上官司 AlexaFlexy在线 旧里番欲艳3D无尽巨大
  成熟熟归x×xX Fuck斗罗大陆xx18Frree 中国大陆最新偷拍视频播放 黑丝脚 把她曰出了水 .
  高H圣女爆乳触手本子 国产小熙公主调教绿帽男奴视频 Vr日本 日本人妻丰满熟妇久久久久久 熟妇com
  性欧美BBwHD 老头XXXXX性AV色 老头 老妇女720p 老妪歳o熟女乜夕不 恐怖蟒蛇的电影大全 .
  杨思敏版金瓶梅 色戒国产无删减在线观看 3d动画 3d中国美女被❌黄漫3d视频
  日本波多野结黄色视频 国产乱人在线AV在线AV 暗黑红黄房间网站在线观看视频
  路边快餐达人国产 色欲AV人妻97久久精品 父女乱轮视频 .

  女教师~婬辱の教室完整版 都市之最强狂兵小说 妺妺跟我一起洗澡没忍住怎么办 十八禁🔞污污污黄黄黄APP Ga丫瘦老头和胖老头Gccy 星杏奈AV无码 wwwww黄漫 xxxxxxwww漫画。 历史看过的网站 欧美模特裸体 .

 5. Heplo there, jist becamee aare oof youur bloog throuygh Google, and found that
  iit is really informative. I am going tto watch outt for brussels.
  I will bee grateful if yyou continue thijs inn future. A lot of people wiill
  bee benefited from your writing. Cheers!

 6. Keeep this going please, great job!

 7. Thanks onn your marelous posting! I really enjokyed reading it, yyou happen to
  bee a great author.I will be surte tto bookmark youhr blog andd may come bacck iin thhe
  foreseeeable future. I wqnt to encoujrage that you continue
  your great posts, have a nice day!

 8. Pretty comlonent too content. I jusxt stumbled upopn yourr
  website aand inn accession capital to say that I
  acauire acttually enjoyed accounjt yolur blokg posts. Any wayy I willl bbe subscrkbing ffor your augment annd eveen I achievement yoou gget entry tto persistenntly fast.

 9. When I originally commented I cicked tthe „Notify me when new comments are added“ checbox and now eawch time a comment iss adderd I
  get everal emails with thhe same comment. Is there any wway
  yoou ccan redmove me from that service? Thank you!

 10. Great blog here! Alsoo your web siite loads uup vsry fast!
  What weeb hist arre youu using? Can I gett yourr affiliate link too yoiur host?
  I wish myy site loaded uup as fasst aas yours lol

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

AKCE - Sleva až 60% na nejlepší dietu!Chci slevu
TOPlist