Nová poradna, článek na přání + info Zatím bez hodnocení.

Drtivá většina z vás si po změně designu na blogu všimla, že tu něco schází. A co? No přeci poradna! Hlavní stránky jako „Blogerky“ nebo „Nějaký článek tu není“ zůstaly stejné, jen se přesunuly do dolní části stránky. Poradnu jsem ale nechala uzavřít, protože jsem jí chtěla udělat lépe. Jak?

No, to jsem nevěděla a popravdě to nevím do teď. Často se mi stává, že mi někdo vyčte, že neodpovídám na všechny dotazy – mrzí mě to, vážně! Ale dotazů je tu dost, chodí mi na e-mail, na youtube, twitter, facebook a i do komentářů a lehce se mi potom stane, že něco přehlédnu (hlavně na e-mailu, kde se mi to stává v jednom kuse). A tak jsem si řekla, že to přeci musí jít nějak jinak.  Přemýšlela jsem nad tím poměrně dlouho – věděla jsem, že v poradně musí být možnost přidávat komentáře, protože hodně čtenářek chce slyšet na jejich problém názor i druhých slečen a zároveň by tu měla být možnost kontaktovat pouze mě, aby mi neustále nepřicházely dotazy na můj osobní e-mail.

Nakonec se řešení našlo. Jaké?

Pokud budeš chtít kontaktovat pouze mě, dá se k tomu jednoduše využít kontaktní formulář, kde napíšeš svoje jméno, věk, problém a e-mail. E-mail je hrozně důležitý, protože když ho zadáš špatně, neodpovím ti, protože nejsem vědma a nevím, jak měl e-mail původně vypadat. Prosím pořádně si před odesláním zkontroluj správnost informací.

V případě, kdy se spíš budeš chtít poradit a vyslechnout si názor nebo preference jiných čtenářek, je tu možnost přidat komentář v poradně. Je tu spousta dívek, které si rády dotaz přečtou a zodpoví ho – o tom jsem se přesvědčila už v předešlých měsících.

Takové fungování poradny je pro mě snesitelnější a přehlednější, protože dotazy mi směrují mimo můj e-mail a lépe se orientuji a nezapomínám. Budu se snažit odpovídat co nejdřív to půjde – ideálně do 24 – 48 hodin, nejsem ale stroj a u PC netrávím celý den, takže se stane, že za nějakých nepříznivých okolností to bude déle. Buďte proto trpělivé:)

Nějaký článek tu není? 

Nově se také udělala stránka, kde jste si mohly psát o články, které jste tu nenašly. Nemějte strach, všechny předešlé vzkazy a komentáře mám poznamenané a snažím se je pomalu, ale jistě plnit. Na nové stránce najdete také kontaktní formulář, kam můžete zadat nějaké to téma, které by se Vám líbilo tady mít. Pěkně prosím – než mě kontaktujete, zkuste si nejdříve prohledat rubriky a archiv, aby se předcházelo tomu, že si budete přát článek, který tu už tady je.

Pokud se tak stane – nic se samozřejmě neděje, já Vám za to hlavu neukousnu, ale ušetříte mi tím spoustu práce a času:)

Co říkáte na nové provedení poradny a Článku na přání? Přijde Vám to lepší, horší?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Nový způsob je moc fajn,je to ptřehledné a funkční,myslím,že jsi to vymyslela dobře ;)

 2. Ahoj Mers a ostatní. :)
  Mám dve otázky:
  1. Mám pekné viac-menej zdravé vlasy o ktoré sa fakt poctivo starám (umývam ich kvalitným šampónom nežehlím, nefénujem ani inak tepelne neupravujem) ale mám jeden problém. Vôbec sa nelesknú. Nemáte nejaký tip na výrobok alebo niečo čo by mi pomohlo ? Bola by som vám veľmi vďačná .)
  2. Spravila som si ombré vlasy (sama :D) spôsobom, že som si dolnú polovicu hlavy ofarbila na tmavo modro ale nepáči sa mi ten prechod nie je dosť plynulý mám sa ofabiť znova ? alebo si tú modrú môžem odfarbiť bez toho aby sa tá modrá poškodila ?

  • Prepáč pomýlila som sa

  • Ahoj,

   1. Recenzovala jsem tady jeden výrobk od loreal – Gloss control sprej https://proslecny.cz/loreal-gloss-control-sprej/ – tak o něm určitě zauvažuj, mě se osvědčil. Jinak mám nově pořízený sprej od Indoly – Indola je kadeřnická kosmetika, takže jí seženeš nejlépe přes kadeřníky. Je to sprej na uhlazování, lesk vlasů na olejové bázi (ale nemusíš se bát, vlasy nezamastí) a vlasy se po něm i cuchají méně – navíc lesk je vážně super. Stále mě okolo 200 Kč.

   2. Upřímně s barevným ombre zkušenosti nemám. Asi bych zkusila znovu použít modrou a štětcem ji aplikovat kousek nad přechod a pořádně rozetřít:)

 3. Já jsem naprosto spokojená a nový systém mi vyhovuje..:-) Skvěle Mers!:-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist