Nový image slider Zatím bez hodnocení.

Hádám, že každý si všiml menší změny, která proběhla pod hlavičkou stránky. Ano! Přidali jsme image slider (tedy spíše Tomáš přidal, já jen bezradně koukala a diktovala si, jak to vlastně má vypadat). Image slider jsem chtěla na blogu vždycky, byl i v minulém vzhledu, ale o trošku jiný, větší a neměl podobné efekty. Tenhle je 3D, obrázky se nepřevíjejí samy, ale musíte vždy kliknout na kolečko pod obrázkem. Je možné, že na nějakých prohlížečích to půjde špatně – mozilla, chrome, safari to bez problému podporují, ale Internet explorer neukáže ty 3D efekty, pouze jen obyčejný image slider, což je škoda, ale nedá se nic dělat.

Ve slideru je vždy zobrazen úsek z daného článku (celý článek zobrazíte, pokud kliknete na horní část obrázku) a text se ztmaví, pokud na něj najedete – tak se dá mnohem lépe číst.

Tenhle nápad nebyl nijak nový, už od té doby, co jsme změnili vzhled, jsem věděla, že jednoho dne i sem tuhle vychytávku dáme, každopádně mě v tom utvrdily i vaše názory, ve kterých jste psaly, že vám to chybí a rády byste tu něco podobného. Co na to říkáte?

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

  1. mě se to moc líbí :))!

  2. PS: stránku to hezky oživí:)

  3. Krásné…pěkně to blog oživilo. Moc se mi to líbí :)

  4. Moc pěkné :) Přemýšlela jsem na co to je, vůbec jsem to nechápala, ale po přečtení článku jsem už na to přišla :D Moc se mi to líbí :)

  5. Je to strašně hezké :)

  6. Je to moc hezké! :)

  7. Takže teda nevim, kde je chyba, jestli mi to blokuje AdBlock nebo co, ale já nevidim žádnou změnu :D

  8. je to docela hezke:-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist