Nový rok a předsevzetí Zatím bez hodnocení.

Tak je to tady, ještě pár hodin a rok 2012 bude za námi. Jaký byl pro Vás? Pro mě byl průměrný, nestalo se nic extra přelomového ani nic, kvůli čemu bych měla být nešťastná, přeci jen ale doufám v to, že následující roky budou lepší a lepší.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za všechnu podporu, kterou mi poskytujete, za komentáře a e-maily a za to, že sem chodíte a uděláte si na čtení článků čas. Doufám, že Vás v následujícím roce čekají jen samé dobré věci, žádné špatnosti a neštěstí, že se Vám splní přání a   předsevzetí, která si dáte.

Já si předsevzetí dávám výjimečně, nebo spíše – dávám si je každý rok, ale málokteré myslím skutečně vážně a málokdy pro to něco udělám. Vždy si ale zrekapituluji moje největší slabosti a zápory a snažím se přijít na způsob, jak se vylepšit. Třeba tenhle rok si říkám, že musím přestat vše odkládat na poslední chvíli, to je totiž moje doména. Je to tak se školou, s blogem, s rodinou, s dárky – zkrátka se vším a když mě netlačí čas, jsem hrozně líný člověk. To je takové moje malé předsevzetí do tohohle roku aneb co můžeš udělat teď, neodkládej na zítřek;)

Silvestra asi oslavíme doma. S Tomem jsme plánovali jít si sednout někam s přáteli, nakonec jsme to ale zavrhli a zůstaneme spolu, uděláme něco dobrého k jídlu, koupíme sekt na přípitek a budeme sledovat ohňostroj (z bytu máme výhled na chrám sv. Barbory v KH, takže to bude určitě pěkné). Odpoledne ještě musíme zajít k jeho ségře, protože jsem jí slíbila udělat nějaký ten silvestrovský účes.

Doufám, že si Silvestra pořádně užijete a ještě jednou přeji všechno nejlepší a nejúžasnější do Nového roku! :)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. Taky přeji krásný Silvestr a vše nej do Nového roku!!! :-)

 2. Doufám, že se Ti vše vydaří… i ta předsevzetí. Přeju Vám všem krásného Silvestra a hodnĕ štĕstí do roku 2013.

 3. Milá Mers, přeji vše nejlepší do Nového roku, hlavně štěstí, zdraví a lásku..:-) Dnešek si krásně užij a držím palce, ať se tvé malé předsevzetí splní..:-)

 4. Přeju Ti všechno nejlepší do Nového roku a doufám,že blog Tě bude nadále bavit!:)
  Pro mě byl rok 2012 docela špatný a těším se na rok 2013,který snad přinese jen to nejlepší:)

 5. Tak vidím, že jsme 2012ku měly nastejno – také byl pro mě průměrný (i když nemám si na co stěžovat, byl to pohodový a příjemný rok =)) =D Přeju tobě a taky čtenářkám (i případným čtenářům) hodně štěstí, zdraví, pohody a hlavně lásky do roku 2013 ;)

 6. Taky ti preji krasny Novy rok! :-)
  A zase se zkusim zbavit kousani nehtu,ale asi mi to zas nevyjde,jsem marny pripad… o_O

 7. Hele, jsme na tom stejně, taky všechno odkládám na poslední chvíli a chtěla bych se toho zbavit.. :) Jinak krásný Nový rok a doufám, že se ti stane něco převratného (V dobrém slova smyslu).

 8. Přeji Ti také všechno nejlepší do nového roku :)) Tvůj blog je super :) a mimochodem, máš krásné písmo, závidím :D

 9. Přeji ti vše nejlepší do nového roku

 10. Nejsem sice první (a snad ani poslední :) :D Přeju všem hodně štěstí, zdraví, pohodu a hlavně spokojenost!!! ♥♥

 11. I já se přidám.. Vše nejlepší do Nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky a nápadů pro blog!! :) ♥

 12. Já se taky přidám! :) Všechno nejlepší do Nového roku,taky přeji hodně zdraví,lásky,štěstí,peněz a zkrátka všeho dobrého! ;)

 13. Taky ti přeji i tvému příteli vše nejlepší do roku 2013 :))!. Tvůj blog je supr a s radostí ho budu navštěvovat i v nadcházejícím roce :))) a dál!.

 14. Lianna Ellusive

  Všechno nej a hodně štěstí:-)

 15. FloSii McCartney

  Tobě taky! A krásně píšeš. :3

 16. Mers tobě přeju taky jenom ty nejlepší věci v roce 2013 :)

 17. Úspěšný rok 2013 ;))

 18. A už je po roce 2012, já jsem se na vánoce tak strašně hlídala ať toho moc nesním ať nejsem tlustá, no povedlo se ale včera jsem se přežrala všeho možného a mé hubnutí je v háji. =D Jinak krásný nový rok 2013, všem. =D =*

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist