Nový vzhled ProSlecny.cz Zatím bez hodnocení.

Možná si řeknete, že jsem se zbláznila. Pár týdnů jsem mluvila o tom, že bych chtěla změnit vzhled. Dát si to k druhým blogovým narozeninám, k výročí, ale nějak z toho sešlo. Hodně lidí (i přítel) mi řeklo, že ten vzhled, co tu je (už tedy není), je perfektní, přehledný a upravený tak, aby mi přesně vyhovoval. A tak z toho sešlo a nový vzhled se nekonal – navíc, když jsem si představila té práce, moc mě to nelákalo. Dneska se ale celá situace změnila a já si řekla, že ať se bude dít, co se bude dít – bude tu nový vzhled!

Tomášovi jsem nadiktovala přesné instrukce, vybírali jsme písmo, snažila jsem se upravit fotky a fotogalerii, aby to všechno sedělo i na tenhle design, udělalo se nové “logo” a zkrátka se to udělalo jinak. Chtěla jsem hodně světlý, čistý a jemný design, protože takové mám nejraději.

Možná, že ze začátku se tu nebudete moc orientovat, možná se budete ztrácet a něco Vám bude chybět, snažte se ale blogu vyjít vstříc a dát tomuto vzhledu šanci. Doufám, že si ho zamilujete stejně jako já.

Vaše Mers

Ukázky dvou posledních designů: 

Od 1.1.2011 do 13.11.2011

Od 13.11.11 do 27.10.12

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

104 komentářů

 1. Ahojky Mers, tak když jsem najela dneská ráno 7 na tvé stránky, trochu šok, protože jsem se lekla, najednou tady bylo něco jiného. ale musím říct, že tohle se mi líbí mnohem víc, fakt je to krásný, jemný, taková holčičí :o) a moc se mi to líbí a možná víc jak tam ten a myslím si, že se jako holky zorientujeme brzo :o) takže, dobrej nápad a fakt se vám to povedlo :o)

  • Ahoj,

   díky za komentář, přesně to si taky myslím – je to jemnější a celkově i jednodušší, myslím, že zorientovat se tu nebude problém:)

 2. Když jsem sem přišla trochu jsem se lekla, ale je to nádherné. Moc se mi to líbí.:-)

 3. Statečná Mandarinka

  Wau, přišla jsem a já jen koukám..! :-) Nový design je naprosto úžasný a krásný, moc se mi líbí a jsem všemu deseti pro..! :-)

 4. Jedním slovem úžasné :O Mě osobně se tenhle vzhled líbí o hodně víc než ten minulý, a dokonce mi přijde více přehlednější ;-) Jen tak dál, Mers.

 5. Jů! To je bomba! Jenom si budu muset trochu zvyknout na orientaci :D
  Krásný!

 6. Ou :D Lekla jsem se, ale teď se mi čím dál tím víc líbí ;)

 7. Velice se mi líbí :)

 8. Páni! Když jsem dnes klikla na odkaz proslecny.cz, myslela jsem si, že jsem se překlikla a strašně jsem se lekla! :D Ty umíš vyděsit. :D Ale ten design se mi moc líbí! S tím předchozím jsem sice byla hodně spokojená a byl to (podle mne) jeden z nejkrásnějších designů na netu, ale myslím si, že na tento si brzy zvyknu a bude mi vyhovovat stejně tak jako ten předchozí. Palec nahoru, Mers. :))

  • Doufám, že si brzy zvykneš:) Tamten se mi taky moc líbil, měla jsem ho tu rok a byl doopravdy hodně propracovaný, ale jednou za čas je změna potřeba a když je to k lepšímu – tak paráda :))

 9. Super. Tenhle se mi líbí víc než ten předtím. Plus se mi hned načte (no jo pomalý internet :)).

  • To mi Tomáš taky říkal! Starý vzhled byl hodně náročný na načtení, protože tam bylo spoustu detailů a náročných částí a proto se načítal dlouho, tenhle je vážně hodně rychlý a myslím, že v tomhle směru nebude dělat problémy, což je velká výhoda:))

 10. Ako som už písala na FB veľmi sa mi páči doteraz je asi najkrajší. Tomáš je šikovný ;)

 11. Můžu se zeptat co znamená tady mam takový bc v ružovým čtverečku?

 12. Jéé tenhle je moc krásný a přehledný :), takový prostě dívčí a čistý. Dokonce se mi načítá rychleji než před tím. Jen takový návrh, samozřejmě je na tobě jak to uděláš, ale podle mě by bylo hezké kdyby se články dali otevřít na novém panelu, no nevím jestli sem to napsala srozumitelně, ale když si chci přečist dva články najednou, musím si otevřít nový panel a tam zase najet na hlavní stránku a najet na ten druhý článek. No snad si mě pochopila :). Jinak je tohle velmi hezký blog pro mladé slečny a srozumitelně napsaný, jen tak dál Mers ;).

  • Děkuju:) Jinak co se týče toho otvírání, stačí když při klikání na nový článek podržíš klávesu CTRL, pak se otevře v novém panelu:) Já to mám zakázané kvůli kopírování, ale promyslím to:)

 13. Mers promiň,ale tento vzhled je děsný,vůbec se mi nelíbí.Fakt promin,ale je to můj názor..

  • Nemáš se za co omlouvat, chápu to:) Každý máme jiný vkus, ale třeba je to jen zvykem, dej mu šanci:))

  • Jestli se ti nelíbí, tak aspoň napiš co se ti na něm nelíbí.. Jo je děsnej podle tebe, ale co má Merz dělat? Co má zlepšit?

  • Mers určitě bych se chtěla přidat k tomu písmu,kdyby bylo větší a tmavší,bylo by to lepší..

 14. Já jsem si na starý vzhled ani nestihla zvyknout, stránky jsem objevila teprve včera, ale oba vzhledy se mi moc líbí. Každý má něco do sebe, oba jsou krásné. Totéž můžu říct o jejich obsahu. Stránky proslecny.cz jsou nejlepší, co jsem na internetu našla na téma týkající se holek, slečen a žen.. a tak vůbec :)

 15. A kde je Poradna? :))

  • Tyhle funkce ještě dopracováváme – ještě tady toho spousta nebude, postupem to doladíme. :)

   • Dobře :)) Já sem se lakla že mi začal blbnout počítač protože se mi stávalo i u minulýho desingu že jsem tam Poradnu neměla.. :))

 16. Je pěkný, ale tamten mi přišel asi hezčí ;)

 17. Vzhled je dobrý ale možná by to chtělo trochu tmavší a větší písmo , blbě se to čte. Jinak se mi vzhled líbí víc než ten co tu byl.

 18. tento design se mi líbí o hodně víc než ten předešlý, i když ten předešlý byl taky super :-) tenhle je ale jak ty říkáš takový jemný a to se mi právě líbí :) jen tak dál Mers a přeju všechno nejlepší k narozeninám blogu :)

 19. FloSii McCartney

  Páni, je to skvělý! Podle mě je tenhle nejlepší. :)

 20. Když jsem dneska najela na Tvou stránku, myslela jsem si, že jsem špatně napsala adresu, ale pak jsem zjistila, že je to nový desing! :) Je moc pěkný, určitě si na něj brzy zvyknu. :) Chtěla bych Tě ale o něco poprosit: Prosím, udělej tady článek o tom, jak se zbaviz závislosti (na PC)… Díky!

 21. Musím se přiznat,že když jsem na tvé stránky najela,byl to trošku šok,ale tento design je velmi hezký,líbí se mi.Je takový jemný,krása :)

 22. No, to písmo je opravdu moc světlé. A navíc, když ve tmě/večer koukáte do monitoru a do očí vám bije tohle světlé pozadí, tak to opravdu není vůbec příjemné. A taky zaostřit na to světlé písmo je hrozně nepříjemné. Prosím, udělej s tím něco když už tady musí být takový vzhled. Mě upřímně přijde až moc primitivní a vše moc splývá do sebe, je těžké oddělit menu, články atd. Bohužel, promiň, ale tímhle u mě tento web trochu klesl. Pro mě je také důležité příjemné čtení, ne jen obsah. Samozřejmě sem budu chodit dál, ale už ne tak ráda.

  • Na písmu stále pracujeme, už jsem psala, že bude tmavší. Tohle je výchozí volba a chápu, že ne každému je to příjemné, protože na spoustě monitorech je zobrazeno špatně (na mém vypadá dobře, ale chápu to).

   Nenazvala bych ho primitivním, ale jednoduchým, je hodně odlišný od toho minulého – s tím rozhodně souhlasím, jen nevím, proč u tebe web klesl. Design je poměrně složitá část a udělat to tak, aby se to líbilo 100% čtenářů je takřka nemožné, i u minulého vzhledu jsem měla spoustu komentářů k tomu, že se jim to nelíbí nebo se někomu něco nezdá. :) Naopak mi přijde, že když je jednodušší, že se na články dá soustředit lépe:)

 23. Pěkný design, ale to písmo je moc světlé, být tebou bych tam dala černé, blbě se to čte.. Ale stejně si myslím, že tamten byl lepší, promin, můj názor. Tudíž souhlasím ve všem s Apple.

  • Jak už jsem psala výše – nemáš se za co omlouvat, chápu. :) Písmo už by mělo být ok – je větší a černé

 24. Nic proti, ale tohle mi nepříde tak přehledné jako předtím… nevím čím to je…. ale tohle taky ujde :)

 25. Ahoj, ale nelíbí se mi že článek se zobrazí úplně celý hned, takže se strašně dlouho musí rolovat abych si prošla všechny. Takže to dlouho trvá, ale jinak je vzhled krásnej

  • Ahoj,

   takhle to samozřejmě nebude, stačí se podívat na hlavní stránku, tam už jsou články “oříznuté”, aby se nenačítaly celé. Je to tak bohužel kvůli minulému designu, kde se to ořezávalo automaticky, takže teď procházím starší články a zkracuju je:)

 26. Ten nový design se mi hrozně moc líbí :) Je takový jednoduchý a čistý, takže máš u mě velké + :)

 27. Týjo :O To je překvápko! :D Wááu. Nový vzhled se mi líbí, je hodně jednoduchý, světlý.. I když musím přiznat, že se mi ten předchozí líbil bív. Já nevím.. byl takový, na který bych nikde jinde nanaraazila. Něčím se lišil, působil.. luxusně (..?:D) A tenhle mi příjde víc takový.. můžou si dost podobný vytořit i třeba blogerky na blogspot.com atd.
  Ale.. je opravdu moc hezký:) V jednoduchosti je krása.

 28. Žjůva, to bylo šok, když jsem sem najela. Ale je to krásný! :) Takoví elegantnější, jemnější. Určitě si zvyknu a taky se uričtě brzy zorientuju :D

 29. Lianna Ellusive

  V jednoduchosti je síla. Příjemnou změnou pro mě je, že už mám předvyplněný formulář pro komentáře:-).

 30. Ahoj Mers,
  ten vzhled se mi moc nelíbí .. ta černá mi přijde hodně tvrdá, ostrá .. dala bych tam něco jemnějšího. Je to samozřejmě jenom můj názor :-)
  Janča

 31. Mně se tenhle vzhled moc líbí, akorát mi trochu chybí (moc nevím jak to nazvat) ty přeskakovací vybrané články nahoře :) měla jsem to strašně ráda, jelikož to nikdo na blogu neměl :)

  • Myslíš image slider – taky mi chybí. Jenže u něj byl ten problém, že lidem s pomalejším internetem se pomalu načítal a dělal na stránce pořádnou neplechu, tak jsem to chtěla zjednodušit. Možná se tu časem zase objeví:)

 32. Nový vzhled se mi moc líbí. Předchozí sice působil více “profesionálně” a tento je více “blogový”, ale i tak je to fajn. Jediná věc, která mě rozčiluju a bije do očí, jsou velké obrázkové ikonky na facebook, twiter atd…

 33. Přidám se k záplavě komentářů. myslím, že tenhle vzhled není dobrý. Je docela neoriginální – takhle to často vypadá na klasickým ,,blozích”. Čtnář chce něco, co jinde nenaje. Tamten působil velmi profesionálně. Dál – je mnohem menší přehled ve článcích. A naposled – stránka nevybízí ke čtení. Když si proslečny otevřu, vůbec nemám chuť si nic číst. Prostě ten design nepůsobí lákavě. Je mi to líto to takhle kritizovat,protože předešlý design byl perfektní, ale tento prostě není. Je to můj pohled, třeba to někomu tak nepřijde, ale já si myslím, že jsi absolutní změnou desigenu svým stránkách velmi přihoršila a posunula jsi je ,,zpět” na nižší úroveň…

  • Tvůj názor beru, nemám proč se zlobit, jsem ráda že ses k diskuzi připojila:)

   Co se týče toho.. prostě jsem chtěla změnu, něco nového. Je to můj blog a já jsem potřebovala určitý styl “blog” ne velký holčičí server, protože to já nejsem. Myslím, že komu se články líbí, bude je dál číst. Mě se prostě tenhle design líbí:)

   • Ahojky Mers,
    Tvůj blog se mi líbil,líbí a určitě i líbit bude, ale teď musím dát za pravdu Odule-vůbec se nevyznám ve článcích! Neber si to špatně,bohužel mne možná časem omrzí jako blbeček hledat mezi těmi tématy, ať už byl tento blog jakkoliv úžasný..Budu se snažit tomu přijít na chuť, protože tvůj blog je opravdu unikát a už mnohokrát jsi mi pomohla nejen v poradně, ale i Tvé články jsou velmi poučné.
    Jinak nový styl je krásný, akorát ty články.. :-(
    Promiň mi tu kritiku, doufám jen, že mě kvůli tomuto neodepíšeš :-)

    • A teď mě ještě napadlo:Kde je poradna? Nemohu ji nikde najít, jestli tu je, naveď mě, prosím, budu si prostě muset zvyknout ;-) A jestli není, PROČ? Stráášně moc mi pomáhá, zrovna jsem se v ní chtěla na něco zeptat. :-) Tak ji sem, prosím, kdyžtak “dodej” :-D
     Děkuju, ještě jednou promiň za tu kritiku, cítím se tak nějak hrozně ;-)

    • Už jsem tu na otázku odpovídala – určitě tu bude, jen ji musíme trošku upravit:)

 34. Tak, první komentář, když už má blog nový vzhled. No, abych pravdu řekla, napoprvé nic moc, ale jakmile jsem stránku otevřela po nějaké chvíli znovu, pořádně si ji prohlédla a prozkoumala, musím uznat, že se mi opravdu líbí. design je jednodušší, ale stále atraktivní, jen mě mrzí, že se z něj ztratily rychlé odkazy na nové články v těch menších rubrikách. když jsem v minulém nastavení koukla na hlavní stránku, hned jsem věděla, že je nový zápisek v tvých zápiscích. teď budu muset na rubriku trošku složitěji najet, pokud se samozřejmě něco nezmění. jinak je design opravdu moc pěkný. Vím, že nejde vyhovět úplně všem, ale třeba na mém monitoru je písmo teď zase moc velké, tlusté a mezi řádky jsou velké mezery. nedokážu posoudit, jak je to u jiných monitorů, ale u mě je to prostě tak.
  pokud bych měla hodnotit celek, určitě se mi to líbí. jak jsi ale již psala výše, stále je co dolaďovat, takže si určitě ráda počkám na další změny ;)

  • Co se týká rubriky Moje zápisky, tak ta teď bude zařazena klasicky na hlavní stránku:)

   Co se týče písma, také se mi dobře četlo to předchozí a tohle není tak super, ale spousta holek psalo, že s tím starým mají problém, tak jsme to upravili:) Jinak ti děkuju za názor

 35. Uf, řeknu ti, že to byl pěknej šok, když jsem vlezla na stránky a všechno bylo jinak. :-D
  Vzhled je skvělý, líbí se mi, blog zůstal skvěle přehledný. :-)
  Snad bych měla jen dvě takové malé poznámečky, to rozhodně neber tak, že bych to tu kritizovala:
  1) Možná by nebylo špatné, kdybys pozadí celé stránky a pouze článku trošku rozdělila. Neříkám, že to musí být kontrast černá bílá, ale aspoň o dva stupně bych celé pozadí ztmavila.
  2) Trochu se ztrácím v článcích. Když vejdu do nějaké konkrétní kategorie, rolovací články, které jsi tu měla a které si pak čtenář rozbalil, podle toho, co právě hledal a potřeboval, mi přišly trochu přehlednější. Teď když hledám konkrétní článek, který jsem nedávno četla a nemůžu si vzpomenout, jak se přesně jmenoval, je to trochu fuška, když se mi ukazují komplet celé články…

  Nicméně to i tak za to hledání stojí a rozhodně budu pokračovat ve čtení. :-)

  • Děkuju moc za odezvu a za rady, vážím si toho! :) Určitě na tom ještě budeme pracovat. Co se týká druhého bodu, je těžké najednou upravit zobrazování devět seti článků, musím to dělat postupně a vzhledem k tomu, že na tom pracuji sama, to prostě bude chvilku trvat:)

   • Jasně, jasně, já to beru a chápu. Stejně tě obdivuju, že jsi vůbec něco takového schopná udělat! :-) Jde vidět, že tu strávíš spoustu času, jen abys vyplnila všechna přání, která si navymýšlíme. :-)
    Jsou to vážně jen takové postřehy, dívala jsem se a jen některé články se ukazují rozbalené, jiné jsou stažené ve složkách.
    Rozhodně držím palce v pokračování, jsi šikulka, Mers. :-)

 36. Když jsem otevřela stránky byla jsem tvrdě v šoku. Jinak to říct nejde. Vzhled mi přijde takový smutný. spousta té černé ve mě vyvolává pohřební atmosféru. Když jsem se chtěla podívat co je tu nového, ale nemohla jsem se pořádně zorientaovat. Potom jsem si chtěla přečíst něco z rubriky líčení a byl docela děs přejít přes všechny články, které mě nezajímaly. Dále ve mě negativně působí ty obrovské ikonky na fb, twiter,youtobe,… Potom jsem našla tenhle článek a k němu samozdrějmě kupu komentářů. Chtěla jsem si některé z nich přečíst, ale šlo to špatně jak je to písmo moc světlé.
  Nový desing má, ale i své výhody. Třeba to jak mám předepsané komentáře.
  Starý desing mi bude chybět hodně, protože byl fakt skvělý a hodně jedinečný. Prolezla jsem na netu hodně stránek, ale takový desing jako předtím jsem nikde neviděla. Je mi moc líto , že ti tady píši tak negativní komentář, protože vím jak těžké je udělat pořádná desing. Vše je jen a jen můj názor, ale myslím, že by jsi ho měla znát.

  • Díky za názor.

   K těm celým článkům – je dost těžké najednou upravit devět set článků, to musíš uznat. Proto jsou některé načtené celé a není jich vidět jen kousek, dá to hodně práce a nemůžu to zvládnout najednou, navíc tady na článcích pracuji sama, Tomáš se stará o technické věci, takže články a jejich zobrazování upravuji postupně, proto se nezlob, že u výpisu z rubriky se články zobrazují celé.

   Máš pravdu že starý design byl pěkný, ale jak už jsem psala – chtěla jsem změnu, chtěla jsem něco nového, zkusit něco tak trošku jiného – nejsem profesionál, nejsem žádný velký holčičí web, jsem jen blogerka, k tomu také musíš přihlížet:)

 37. To je pravda není to tak přehledné .. minulý vzhled byl víc holčičí a byl jemný .. nic proti ale trochu sis u mě pohoršila .. Janča

  • Asi prostě máme jiný vkus, nevidím důvod k tomu, abych si “pohoršila” , jak říkáš:) Samozřejmě chápu, že se design minulý líbil více, byl doopravdy krásný, ale chtěla jsem zase něco trošku jiného. Přeci jen, nejsem profesionálka, nejsem žádná majitelka obrovského serveru, jsem jen obyčejná blogerka, která čas od času chce změnu:)

 38. Tak tohle je doopravdy perfektní :)) Vážně, moc povedené, líbí se mi to, skvělá práce.

 39. Opravdu hodně se mi líbil ten před tím světlým. Chápeš mně?? Ten před tím černým, pak je jeden světlý a pak je ten co se mi líbil nejvíce. Protože nové články byly pod sebou seřazený. Tenhle vzhled je krásný, ale trošku nepřehledný. A doufám, že jsem tě svým názorem nenaštvala…….

 40. Mě se nový vzhled moc líbí, je přehledný a pěkný, především s tou fialovou barvou, pěkný byl i ten minulý, ale jak říkáš chce to občas změnu :)

 41. Ahoj Mers.
  Mi se tento desing líbí. Sice ne tak, jako ten předchozí, ale člověk si zvykne! :) Budu Tvůj web stále navštěvovat, i kdyby se mi desing nelíbil – každý máme jiný vkus – někomu se více líbí jemnější, někomu jiné, ale to je jedno. Jen mám dodatek: Zdá se mi to trošku nepřehledné :(, zvlášť, když hledám určitý článek, a musím projíždět dalších X témat, které mě nezajímají :( Ale jinak super web! :D

 42. WOW!!! když jsem najela na tvé stránky, první jsem si myslela, že jsem se spletela, že jsem někde jinde…ale pak mi to došlo :D A je to opravdu skvělé! Myslím, že se tady rychle zorientuji :)…jsi moc šikovná :)

 43. Podívej, ty se pořád obhajuješ tím, že je to tvůj blog a TY jsi chtěla změnu. Ale proč taky nemyslíš na čtenáře? Spoustě z nás se to špatně čte, články vůbec nevybízejí ke čtení a orientace je hrozná. 15 minut si pročítám články a už mě opravdu bolí oči. Navíc, tohle je ten typický neoriginální blogspot design. Přesně proto sis pohoršila, protože ty po nás chceš, aby jsme akceptovali tvůj dalo by se říct rozmar, aniž by ses snažila alespoň něco udělat s tou přehledností (např. jednolité pozadí opravdu všechno slévá dohromady).

  • Argumentovat to tím, že nemyslím na čtenáře se mě poměrně dotklo. Denně strávím spoustu času tím, že odpovídám na dotazy a komentáře, e-maily a jiné dotazy, kde slečny potřebují pomoci, píšu kvůli tomu nové a nové články, snažím se tu každému věnovat nějaký ten čas a ty mi řekneš, že nemyslím na čtenáře?

   Ano, obhajuju to tím, že je to můj blog, protože to skutečně tak je. Nemůžu potom, co mi pár lidí napíše, že se jim nelíbí design ho změnit, to mi psalo spousta lidí i u toho minulého, když byl zezačátku – to byly boje, než si holky zvykly na design, který tu te´d tak vychvalujete:) A zvykly si a design je jim nakonec moc líbil. Kdybych měla dělat všechno, co mi kdo napíše, nedělala bych nic jiného, protože každý máme zkrátka jiný vkus – to určitě chápeš.

   Spousta lidí mi design chválí, čte se jim dobře. Upravila jsem písmo, aby bylo větší a tmavší, protože si slečny v komentářích na to stěžovaly a já to uznala, snažím se tu spoustě lidem vycházet vstříc, aby se sem rádi vraceli. Řekla bych o sobě spoustu věcí, ale rozhodne ně to, že nemyslím na svoje čtenářky. Jestli to tak vypadá, tak mě to doopravdy mrzí, ale snažím se co to jde.

   • Já to nemyslím v golobálu, to samozřejmě vím, že se o ně hezky staráš ;) ale co se týče toho designu… Ale dobrá, měj to jak chceš.

  • Myslím, že by sis měla uvědomit, co všechno Mers právě kvůli čtenářům dělá. Kdykoliv jí sem napíšeš, že něco nefunguje, chtěla by sis o tom něco přečíst, nebo třeba také přihodíš svůj názor, VŽDY to akceptuje! Nemůžeš se zavděčit všem najednou. Navíc, pokud sis všimla tak stále probíhají úpravy a i nadále budou, takže tohle (alespoň jak jsem to pochopila) není definitivní verze. v životě prostě nastanou změny, které se ti ze začátku nelíbí, ale stejně si na ně zvykneš. Nikdo ti tvůj názor nebere, ale není na místě psát takové věci, jako že Mers nemyslí na čtenáře. to je naprostý nesmysl!

   • Holky, nemám moc času, tak ve zkratce, ta poslední holka, co jsem psala nějaký vzkaz, tak je prostě kráva. to snad není možný. jak si dovoluješ tady tohle psát pane bože, tak si udělej svůj blog a pak machruj. víš, Mers mohla na tím, že se někomu něco nelíbí mávnout rukou, místo toho s tím něco dělala a myslím si, že jednou začas je změna potřeba, jako někdo si ostříhá či obarví vlasy. já jsem teda s tím spokojená a Mers, nikdy se nezavděčíš všem, vždy tu bude někdo, kdo bude nespokojen, jsme každý jiný. tak přeji silné nervy :o)

 44. Krásný, jednoduchý, čistý-> nejlepší :)

 45. Když už tak chvilinku na ten blog chodím .. začíná být opravdu celkem pěkný .. akorát bych zvýraznila ten “rámeček” vpravo. A ještě se mi nelíbí že když hledám nějaký určitý článek tak musím projíždět celé články. Jinak se ti moc omlouvám za můj minulý komentář. Myslím si, že si všichni na tento design zvykneme. Janča

 46. Aho. Prisla jsem a myslela jsem si ze jsem najela na blbou stranku :) Ale pak jsem videla clanek s nadpisem Novy vzhled… A pak uz to bylo dobry. je to fakt hezky. takovy decentni ;)

 47. Ahoj, potřebuji radu, ale už tu není poradna, tak nevím, kam to mám napsat, prosím pomozte.

 48. Dess není špatný, sice se to tím pozadím všechno slejvá dohromady ale když si to tak vemu, je to takový “čistý a upravený” :) Každá slečna co tu píše jak je to hrozný vzhled, ho bude chválit až ho zase změníš :D takže jde prostě o zvyk :)) Důležité je, že super články tu zůstaly ;D
  P.S. Ale když jsem zadala proslecny.cz a vyjelo mi tohle, myslela jsem že to mám špatně napsaný :DDD :))

 49. Ten první se mi zdál nejlepší :) !ale tenhle taky není špatný ! :)

 50. Ahoj Mers,zdá se mi to nebo tu chybí složka s názvem Poradna? A článek na přání taky chybí .. Napadlo mě jestli nechceš udělat článek na téma Jaký knížky darovat k Vánocům nebo nějaký tipy ? Blog je moc pěkný,ze začátku se mi moc nelíbíl ale už jsem si na něj zvykla:)

 51. Mers, nechceš tu zase dát ty ukázky článků? ( Pohyblivé obrázky na titulní stránce). Je to pěkný vzhled, ale příjde mi nepřehledný.

  • Je to hodně o zvyku. Image slider je pěkný, ale na druhou stranu se strašně špatně načítá a dost to vyžírá stránku – když má někdo pomalejší internet, tak hrozně dlouho trvá než se stránka načte. Každopádně se tu možná někdy v budoucnu v nějaké jednoduché variantě objeví:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist