Obdivuji celebritu! Zatím bez hodnocení.

Nedávno jsem se dívala na nějaké blogy a věřte mi, asi každý druhý blog  na který jsem najela byl o nějaké celebritě. Já osobně bych to „šílenství “ nebo posedlost pro nějakou známou osobnost roztřídila do 3 skupin. První skupina bere vše s rozumem. Neskáče do vody za každou cenu a vše bere realisticky. Takže když se dívá na oblíbený seriál např. Upíří deníky apod. nezačne u televize ječet a šílet, že se jí Damon (jedna z hlavních postav) líbí a že ním chce žít, jako tomu je u třetí skupiny.

Pak je tu samozřejmě zlatá střední cesta, kdy člověk miluje např. Harryho Pottera a jen tak se s ním nerozloučí.

A je tu i poslední skupina, která se po hlavě vrhá do různých šílenství. To jsou ti, kteří z „mládí “ (lépe řečeno z puberty) nevyrostli. Tato skupina mívá měsíc co měsíc jiného oblíbence. A jak jsem říkala, u televize nebo u PC šílí, jak moc miluje hlavní roli hrdiny . Tyhle lidi (většinou holky) si zakládají různé blogy, webové stránky a podobně. Samozřejmě ne v každém případě :-). Na rovinu říkám, že se mi tyto blogy nebo stránky nelíbí. Je to pouze o stahování fotek a nic víc , potom si totiž člověk připadá jako nějaký paparazi. Já bych takový blog mít nemohla.

Ještě před rokem bych se zařadila do 3 skupiny, (minulý odstavec),  protože jsem jednu dobu ujížděla na Twilight, (chtěla jsem si kupovat všechny knížky, mít v pokoji všechny plakáty apod.), ale toto šílenství mě rychle pustilo, teď zažívám nové šílenství jménem Vampires Diares . Ale s klidným svědomím můžu říct, že si nehodlám kupovat knižní tituly Upířích deníků, nebo Stefanových deníků. Ano, jsem do upířích deníků zblázněná, ale není to takové, že bych se na ně od rána do večera dívala, a pořád si díly opakovala, to ne. Dívám se na ně z legrace a myslím, že to není vůbec špatné. A tak jsem se (doufám) zařadila do druhé skupiny.

Celkově bych dodala, že mít rád/a nějakou celebritu není nic špatného, prostě tu onou osobu pokládáme za vzor a chceme se jí vyrovnat. Ale zakládat si blogy a být posedlá onou osobou, se mi zdá trochu hloupé, co si o tom myslíte vy?

Chceš, aby se tvůj článek zde objevil také? Není nic snadnějšího! Pošli mi svůj originální článek, k tomu připoj krátké info o tobě (popř. i s odkazem na blog) na e-mail mersmerize@proslecny.cz

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Musím se ztotožnit s autorkou, tj. 2. skupina, TVD ;) Myslím, že do 3. skupiny snad nesklouzávám a Josepha Morgana zbožňuji s rozumem a přebytečnou energii si vybíjím na fanfiction :)) Jinak si myslím, že i když někoho pokládáme za svůj vzor, neměli bychom to nijak přehánět a chtít být za každou cenu jako on/ ona a tapetovat si pokojíček fotkami „idolu“ a 24 hodin mlít jen o tom, jak má nádherně modré oči… Prostě jde o to zůstat sám sebou a umět se někým inspirovat do té správné, zdravé míry. Toť můj názor :)

  2. Biký Horan.

    Asi bych se zařadila do poslední skupiny, s mojí posedlostí One Direction. Žádné stránky o nic nemám, ale ráda navštěvuji 2-3 blogy, nebo fan stránky na facebooku. Myslím si ale, že být Directioner je styl života, je to úplně o něčem jiném, než být třeba fanoušek Miley Cyrus.. :)

TOPlist