Objev tvůj skrytý talent 5/5 (7)

Dám ti hádanku. Co to je? Někdo toho má málo, někdo hodně. To dělá lidi vyjímečnými. Přeci talent. A nějaká dívka ještě nezná svůj talent, a ten ,,talent´´ se objevil na špatném místě. Objevit svůj talent můžeš teď, nebo už ho znáš. A jestli jsi ho ještě nenašla, tak je tenhle článek pro tebe.

Co to ten talent je? To ví snad každý na světě. Myslím, že i možná zvířata. Někdo má stejný (to jsou většinou dvojčata) a někdo úplně jiný. Můžeš jich mít plno, málo, jeden nebo žádný. Každý má nějaký talent, ale třeba ho ještě nenašel.

Já mám talent na lakování nehtů, děláníí účesů, make-upování,… Ale nechci se chlubit.

Jak ten talent objevit? Vždycky máš za talent to, co tě baví. Jestli tě nebaví třeba plavání, tak na to talent mít nebudeš. Třeba je nějaká činost, o které ani nevíš a jde ti a baví tě. Tak musíš zkusit všechno! Co nejvíc. Hlavně holčičí věci. Ale nesmíš se nechat brzdit sexismem. Třeba máš talent na fotbal, box,…

Do kolika máš objevit tvůj talent. Věk je neomezený! Třeba v jednom roku nebo ve sta letech. Je to něco jako první polibek, nesmíš to uspěchat. Až na to přijde čas, tak prostě bude čas. A když není teď, tak není teď!

Může mít nešika talent? Jo, třeba na nešikovnost. LOL. Jasně, že může. Třeba mu nejde chůze, ale jde mu třeba tanec.

Podceňování se. Jo, ve třídě mé sestry je holka, co umí překrásně kreslit, ale furt říká: ,,To je hnusný.´´ Nesmíš se podceňovat. Když máš talent a vidí to i okolí, tak to je pravda. Třeba 30 lidí vs. 1 člověk. Kdo má pravdu? Přeci 30 lidí. Jeden člověk většinou nic nezmění. Ale zpět k tématu.

Soutěžení. Nesmíš svůj talent využít pro setření ostatních. Nevyužívej ho pro zlo. Tedy pokud nesji ultra zlá, a neovládáš např. oheň. :-)

Využití pro dobro. Svůj talent můžeš a nemusíš využít pro dobro. Třeba když máš talent na vynalézání, tak můžeš třeba sestrojit stroj času nebo cokoliv tě napadne.

Nenech se brzdit okolím. Třeba ti jde ,,drahý´´ talent a rodiče ti ho nechtějí platit. Tak si našetři. Přečti si třeba článek od Svorky (Jak si vydělat když ti není patnáct). Nebo když ti jde hlasitý talent, a tvůj přítel ti ho zakazuje, neposlouchej ho! Řiď se sama sebou! Tak jak chceš!

A jaký talent máš ty? Rozhodně se poděl v komentářích. A jestli mi chceš napsat na mail, tak můj mail je linda.buchnerova@atlas.cz

Napiš mi jestli chceš poradit v: make-upu, sexu vztahu a nebo hubnutí. :-)

 

Napiš mi, ty témata mě baví a jdou mi. Víš, co to znamená? talentík…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

 1. Za mě Lindo obrovské WOW. Moc inspirativní a motivující článek, možná té omáčky je tam až moc, jinak naprosto perfektní. Za mě dávám 4.5/5 bodů.
  Doufám, že uspěješ a budu se těšit na další článek, jestli vydáš.
  Svorka :)

 2. Fanoušek Lindy 345

  Jsi mega!! Dávám ti ✴✴✴✴✴!

 3. Fanoušek Lindy 345

  Hele, co kdyby jsi napsala článek, kde by jsi spojila všechny články na přání?

TOPlist