Online jazyky – recenze, cena a hodnocení top výukového programu 5/5 (1)Učte se angličtinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete čas. Pokračujte přesně tam, kde jste naposled skončili. Udržujte kontakt s angličtinou každý den. Nemusíte dělat co vás nebaví. Co ale můžete, je naučit se anglicky. Konečně.

VÝHODY:

 • Kromě klasických lekcí na všech jazykových úrovních nabízí i specializované kurzy, a to jak profesní, tak i    pro děti, různé jazykové certifikáty nebo přípravu na maturitu.
 • Lekce ZDARMA
 • Garance vrácení peněz
 • Vyborné hodnocení předních firem
 • Lze darovat jako dárek
 • Certifikát o absolvovaném kurzu
 • Nabízí jako jediný přípravu na mezinárodní jazykové certifikáty
 • Nejširší záběr, a tak tu najdete například i angličtinu pro právníky, obchodníky, zdravotní personál, IT,     designéry nebo strojírenství
 • Možnost online lektora
 • Neomezená platnost licence - kdykoliv se budete moct vrátit ke studiu
 • Specializované kurzy

NEVÝHODY:

 • Musíte být online - p​okud jste offline, je zde  možnost nahrání slovíček

Online jazyky – recenze, cena a hodnocení. Chcete si zlepšit svou angličtinu nebo jiný cizí jazyk, ale nemáte čas na navštěvování klasického kurzu někde ve výukovém centru? Máme pro vás šikovný tip, zaměřený na výuku jazyků on-line.

Stačí jít na Onlinejazyky.cz a vybrat si přesně to, co potřebujete. V nabídce je široká nabídka kurzů i mnoho různých pokročilostí, a to zejména u angličtiny. Vybírat si ovšem lze hned ze šesti světových jazyků. Pro zvolení té správné úrovně vám pomůže rozřazovací test, který je zdarma. Vše je navíc zábavné a maximálně interaktivní. To proto, aby vás výuka bavila a také proto, abyste si osvojované znalosti upevnili hned z několika stran.

Online jazyky – recenze

Dnes si jazyky spojujeme zejména se školní výukou, která není zpravidla ani zábavná ani dostačující. Koneckonců, i dobrý gymnazijní student jen zřídka opustí školu s vyšší úrovní angličtiny než je B1 nebo B2. Počet hodin strávených studiem ve škole proto tak úplně neodpovídá získaným znalostem.

TIP: Důraz je také kladen zejména na gramatiku a nikoli na pečlivé procvičení konverzace nebo uplatnění naučených slovíček v běžné konverzaci a životě. A to je to nejdůležitější, co si z výuky jazyků lze odnést.

Široká nabídka kurzů, která potěší

Zatímco většina internetové výuky i programů se zaměřuje zejména na začátečníky Onlinejazyky.cz mají nabídku mnohem širší. A vyberete si nejenom u angličtiny. Ta má však úrovní zdaleka nejvíce Posuďte sami. K dispozici je :

 • angličtina úrovně A1
 • angličtina úrovně A2
 • angličtina úrovně B1
 • angličtina úrovně B2
 • angličtina úrovně C1
 • angličtina úrovně C2

U tohoto to však nekončí. Pořídit si můžete také nejrůznější specializované kurzy nebo komplexní přípravu na FCE či CAE. Snadno si tak prohloubíte angličtinu, kterou potřebujete v práci nebo se pocvičíte ve znalostech získávaných ve škole.

Vaši úroveň snadno určí praktický rozřazovací test

Pokud jste však z nabídky tak trochu paf, nezoufejte. Už jsme zmiňovali, že vaše znalosti se v případě absolvování školní výuky pravděpodobně nepohybují za hranicí B2. Ovšem existuje snadný způsob, jak si tento předpoklad ověřit. Stačí vyplnit jednoduchý rozřazovací test, který spolehlivě určí, jak na tom jste.

Na stránkách Onlinejazyky.cz je k dispozici zcela zdarma a to v rámci zkušebního programu. Můžete tedy zjistit, do jaké úrovně podle odborníků, kteří ho sestavovali patříte, a jedním dechem také otestovat dostupný výukový program.

Nemusíte se tak potýkat s lekcemi, které jsou pro vás příliš těžké, ani se nudit nad slovíčky a gramatickými jevy, jež máte už dávno zažité a pochopené. Nenechte se napálit kurzy, které vám slibují, že na pokročilosti se u nich nehraje a že si z nich každý uživatel vezme „něco.“ Vždycky je však lepší stavět už na základech, které máte. Tehdy si získané znalosti zcela jistě rozvinete nejvíce.

Jaké výukové metody Onlinejazyky.cz používají?

I tady vás potěšíme. Rozhodně nejde jen o vyplňování nudných cvičení. Zastoupeno je opravdu vše a to v maximálně rovnoměrné formě:

 • čtení
 • poslech
 • mluvení
 • psaní

Ale nečekejte jen seznam nezáživných cvičení. Autoři výukových lekcí se vám budou snažit všechno maximálně usnadnit a zpříjemnit. Takže řadu doplňovaček například nahrazují křížovky a budete-li si trénovat výslovnost, pak se můžete spolehnout na to, že vás specializovaný program sám nahraje a následně vyhodnotí, jak se vám vše povedlo.

Provázet vás bude Pavel Liška

Ale je to ještě lepší. Vždy, když se vám něco povede, odmění vás program vtipnou pochvalou. A tu nenamluvil nikdo jiný než známý herec Pavel Liška. Jeho trefné hlášky nikdy neomrzí a určitě dovedou povzbudit a dodat motivaci k další práci. To vám jiné výukové programy na učení jazyků zcela jistě nabídnout nemohou.

Jak je to s kompatibilitou celého systému

On-line výuka jazyků obvykle láká na jednu velkou výhodu. Nemusíte nikam chodit ani jinak zbytečně ztrácet čas. Učit se můžete opravdu kdykoliv a kdekoliv. Tak by to tedy alespoň mělo být. Ovšem ve chvíli, kdy vás výukový program donutí stáhnout si do počítače nebo na mobilní telefon aplikaci, fungující právě jen z toho jednoho zařízení, pak to určitě dobré není.

Ovšem takhle naštěstí Onlinejazyky.cz nefungují. Nemusíte nic stahovat ani nic nikam ukládat. Jednoduše se přihlásíte na webové stránky a začnete se učit. Potřebujete tak jednu jedinou věc a tou je připojení k internetu. Skutečně nic dalšího není třeba. Učit se tedy můžete opravdu kdykoli a kdekoli. Zbyla vám chvilka mezi poradami v práci? Uvízl váš autobus v zácpě? Nudíte se na rodinné oslavě? Prostě si otevřete Onlinejazyky.cz a vylepšujte si své znalosti.

Jednotlivé lekce jsou poměrně krátké, takže to rozhodně není žádný problém. Navíc tak efektivně zužitkujete volný čas a budete mít i skvělý pocit, že děláte něco pro sebe.

Potěší vás i mobilní aplikace. Existuje pro Apple i zařízení používající Android. I tady však budete potřebovat alespoň wi-fi připojení. Offline ještě program příliš nefunguje. Jediné, co můžete udělat, je vyexportování slovíček. Můžete si tedy (v pustině bez internetu) opakovat alespoň něco. A to se rozhodně počítá.

Technické parametry Onlinejazyky.cz

 • Vše spustíte jednoduše na webu.
 • K dispozici je i mobilní aplikace.
 • Vystačíte si se standardním PC, ale i notebookem, tabletem apod.

Oceníte i maximální jednoduchost

Pokud něco při učení se jazyka nepotřebujeme, pak jsou to určitě nepřehledné aplikace, které vás svým přístupem mnohem spíše rozčilují než pomáhají. Nemůžete se tak dokonale soustředit na výuku, když neustále řešíte nějaké technické nedodělky a nefunkčnosti. A to je rozhodně škoda. Právě proto se Onlinejazyky.cz zaměřily i na uživatelsky přívětivé rozhraní.

A aby toho nebylo málo, pomohou vám se v celém systému vyznat prostřednictvím chytrého video návodu. Stačí věnovat pár minut tomuto šikovnému pomocníkovi a už vás zcela nic a nikdy nezaskočí.

Během výuky můžete narazit i na vysvětlivky. To v případě, že se objeví nový prvek, anebo tam, kde jiní uživatelé v minulosti tápali. I takto se Onlinejazyky.cz neustále vylepšují a zdokonalují.

TIP: zapomenout nesmíme ani na motivační program, který vás pobízí k tomu, abyste své výsledky stále zlepšovali a posouvali dál. Čím lepší budete, tím lepší věci na vás čekají. Ale konkrétně prozrazovat nebudeme. I pro nás to bylo opravdu velmi příjemné překvapení, o které vás rozhodně nechceme připravit.

Vše si můžete vyzkoušet zdarma

Jestliže se vám naše recenze na Onlinejazyky.cz zalíbila můžete hned přejít na stránky a vše si vyzkoušet. K dispozici je demoverze, která vás vším potřebným provede zcela zdarma a dovolí vám si i něco málo vykoušet. Rychle si tak uděláte představu o tom, jaký typ výuky tento program nabízí a zda vám bude vyhovovat

Součástí demoverze je i již zmíněný rozřazovací test, který vám pomůže vybrat si hned napoprvé obtížnost výuky, jež by vám měla vyhovovat. A k vyzkoušení, zda tomu tak skutečně je, slouží právě demoverze. Určitě tedy nešlápnete vedle, ani nebudete kupovat zajíce v pytli.

Jednou zaplatíte a doživotně se učíte

Záleží jen na vás, jaký kurz si vyberete a zaplatíte. Ovšem jakmile ho budete mít, zůstane vám přístupný doživotně. Můžete tedy opakovat, tak dlouho chcete. Na konci každé lekce vás navíc čeká i souhrnný opakovací test. A pokud někde neuspějete, snadno si dohledáte látku, ve které máte mezery a vyplníte je.

Je tedy jen na vás, jak dlouho se budete jedné úrovni jazyka věnovat. Právě za to totiž platíte – za zlepšení o jednu celou úroveň. Jakmile ucítíte, že chcete postoupit dále, jednoduše si připlatíte na další kurz. I ten je přístupný doživotně, stejně jak ten předchozí

A možný je samozřejmě souhrnný nákup všech pokročilostí, který vyjde levněji. Je však vhodný zejména pro velké rodiny, jejíž členové se potýkají s různou úrovní znalosti jazyka. Jinak bude pro vás taková platba najednou asi příliš vysoká. Na druhou stranu jde o dobrou motivaci pro to, jak se v jazyce stále zlepšovat. A to nepočítáme již výše zmíněný motivační program.

Garance vrácení peněz

Jak jsme již předeslali, o to, abyste si vybrali kurz nejvhodnější pro svou úroveň, se stará rozřazovací test. Pokud se však přece jenom netrefíte a ani demoverze neodhalí váš omyl, pak nemusíte zoufat. Jestliže na celý problém přijdete až po té, co se do učení hlouběji ponoříte, mají pro vás Onlinejazyky.cz garanci vrácení peněz zdarma. Jestliže vás tedy kurz na vyšší úroveň vašich jazykových dovedností posouvat nebude, své peníze získáte zpět. Poté je samozřejmě můžete investovat do jiné, příhodnější jazykové úrovně.

Z kolika kurzů je možné si vybírat?

Jak jsme už řekli, Onlinejazyky.cz nejsou zaměřeny jen na angličtinu. Vybírat si můžete i z pěti dalších světových jazyků, celkem jich tedy budete mít k dispozici šest. A kdybychom spočítali všechny úrovně, pak je v současné době v nabídce více než 30 kurzů a další stále přibývají. Ať už se tedy potřebujete vylepšit kterýkoli z nich, tady si přijdete na své. A jaké jazyky jsou k mání:

 • angličtina
 • italština
 • francouzština
 • ruština
 • němčina
 • španělština

K mání jsou kurzy pro jednotlivce, kteří si touží vylepšit své jazykové znalosti, ale také pro ty, kteří míří k nějakým specifickým zkouškám. Najdete tu i kurzy zaměřené speciálně na pracovní angličtinu nebo nabídku pro firemní kolektivy.

Samotná výuka je plná nejrůznější interaktivních prvků a dalších šikovných funkcí, jež vám usnadní orientaci a pomohou i při samotné výuce. Garance kvality je v tomto případě naprostou samozřejmostí.

TIP: Počet spokojených uživatelů na Onlinejazyky.cz. V rámci ČR si rozhodlo své jazykové úrovně vylepšit už více než 210 000 lidí.

Využijte konverzační klub v ceně

Své získané znalosti gramatiky a slovíček si však můžete prakticky okamžitě ověřit on-line v živém jazykovém hovoru. Slouží k tomu Konverzační klub, jehož termíny jsou vypisovány každý týden. Stačí si vybrat takový, který vám bude vyhovovat nejvíce. Můžete tak své poznatky sdílet s dalšími podobně vybavenými jazykofily.

Všeobecně platí, že nikdy jinde si znalost cizího jazyka neupevníte tak, jak když se mu aktivně věnujete. A právě to vám Konverzační klub na Onlinejazyky.cz umožní. Vzhledem k vysokému počtu zájemců o výuku se nikdy nestane, že byste v místnosti zůstali sami. A navíc budete mít podporu i ve vyškoleném lektorovi

TIP: Zvolit si můžete i téma Konverzačního klubu a procvičovat si tak přesně to, co aktuálně potřebujete.

Online jazyky – recenze, cena a hodnocení

Na závěr jsme si pro vás nechali celkové hodnocení výuky cizích jazyků na Onlinejazyky.cz.

Výhody

 • Široká nabídka dostupných kurzů (výběr z 30)
 • Interaktivní prvky
 • Škola hrou
 • Rozřazovací test zdarma
 • Možnost si celý program vyzkoušet nezávazně
 • Garance vrácení peněz
 • Platba za jednu celou úroveň jazyka
 • Doživotní přístup
 • Možnost učení se odkudkoli

Nevýhody

 • Horší možnosti učení offline

Na celém konceptu se nám nejvíce líbí právě možnost rozřazení podle požadované dosažené úrovně jazyka, stejně jako doživotní přístup k již zaplaceným kurzům a celkově kvalitní obsah jednotlivých lekcí. Konverzační klub je pak takovým milým, ovšem rozhodně užitečným bonusem.

Online Jazyky

9.8

Hodnocení

9.8/10

Plusy

 • Lekce ZDARMA
 • Možnost získání certifikátu
 • Garance vrácení peněz
 • Doživotní přístup

Mínusy

 • Horší možnosti učení offline

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist