Oranžovo – tyrkysové líčení + (foto)návod 4.89/5 (9)

Dnes Vás rychle seznámím s jedním poměrně barevným líčením, které mám docela ráda, ale nosím ho jen vyjímečně, protože se nehodí úplně ke všemu. K barevnému líčení totiž musíte dobře sladit i oblečení a doplňky, aby se vše nemlátilo mezi sebou a výsledek nebyl moc přeplácaný. Léto se sluníčkem si ale občas zaslouží použít veselé barvičky a proto jsem se rozhodla tenhle fotonávod nafotit, i když na něm není vůbec nic těžkého a určitě ho zvládne každý. Použít se dá určitě i do školy, jen musíte zvolit tlumenější barvy, jaké jsem zvolila já. Na spodní fotce Vám dám barevnější variantu, která už je nápadnější a na obličeji je o dost výraznější a proto se určitě nehodí všem a všude.

Co budeš potřebovat? 

Když se tedy zaměřím jen na oči, důležité jsou oranžové stíny, které patří na horní víčko. Já zvolila tlumeně oranžový z palety od Sephory.

Modro – tyrkysová sluší podle mě spoustě lidem, jen se musí zvolit dobrý odstín barvy a nepřehánět to s ní. Modrá není přirozená barva a působí o dost výrazněji než taková hnědá, proto jí na denní líčení používej opatrně. Použila jsem tužku ShowTime od značky NYC.

Krok 1

V prvním kroku nanes oranžový oční stín na horní pohyblivé víčko a i těsně nad samotný záhyb.

Krok 2

V druhém kroku si vezmi tyrkysový stín (popř. tužku) a vystínuj do poloviny záhyb na horním víčku a kousek pohyblivého víčka (takový tvar “banánku”)

Krok 3

Na spodní část oka jsem použila ten samý odstín, který jsem použila do záhybu. Se stínem na spodním víčku to moc nepřeháněj, pokud chceš líčení použít i na den.

Krok 4

Vše se doladí řasenkou. Použila jsem opět řasenku Estée Lauder, o které jsem tu už párkrát psala.

Ještě Vám přihodím fotku výraznějšího líčení, kde jsem udělala ty samé kroky, pouze jsem modrou použila i do vnitřního koutku oka a a použila výraznější barvy. A na druhé fotce můžete najít fotku mého nového náušnicového úlovku z eBay, který jsem k tomuto líčení zvolila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

16 komentářů

 1. Nádherný! :) Ty náušnice ti závidíím :)

 2. Vypadá to naprosto úžasně!:)) a uplně mi to ladí k těm očím, jak jsou barevné.. hodí se to.)

 3. Pěkné :) Ta oranžová s modrou je skvělá..

 4. Moc pěkný fotonávod a pěkný náušnice :))!!..

 5. Moc hezký, víc se mi líbí ta výráznější verze. A dokonalý naušnice.

 6. je to pěkný, ale já dávám přednost líčení sladěné do jedné barvy, protože se bojím o zmalovanost:)

 7. takhle na fotkách se mi to vážně líbí, akorát já nevím.. moc tady na ty výraznější barvičky nejsem.. :D

 8. Nádherné! Jak to světlejší, tak to tmavší ;)

 9. krásne :) šikovná

 10. Mers, fotila bys prosím u fotonávodů i pohled na zavřené oči? Moc by mě zajímalo, jak to stínování na výčku vypadá. Myslím, že by to hodně pomohlo i ostatním slečnám;)

 11. Ahoj Mers, chtěla jsem se tě zeptat . hrozně se mi líbí líčení této slečny https://www.facebook.com/media/set/?set=a.103239019690829.7528.100000141957456&type=3 ale nevim co použiva na oči, ty by jsi to mohla poznat děkuji za odpověď. snad ti to pujde otevřít. Mimochodem moc hezký článek.

 12. Haaanííík-Batty Lady

  Jedním slovem: Nádhera! :)

 13. Ahoj tohle líčení se ti fakt povedlo :D

 14. ahoj mersíí máš facebook? jaký mimochodem úúžasnéé naušnice :-D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist