Oživte svůj domov doplňky a dekoracemi! Zatím bez hodnocení.

Domov je už od pradávna slovem, které vyznačuje klidné místo, kde si člověk může odpočinout. Místo, kde rád tráví čas a které mu připomíná vše, co má rád. Ať už je vaším domovem byt v rušném velkoměstě, či naopak rodinný dům na samotě u lesa, člověk si jej musí vytvořit tak, aby se v něm cítil pohodlně a vždy se tam rád vracel. Pokud i vám přijde vlastní domov fádní a neosobní, tento článek vám poskytne návod, jak si z něj udělat takovou soukromou oázu, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Jak na to? Zkuste si ho živit pomocí dekorací, například pomocí zajímavého obrazu!

Obrazy, které vám budou všechny návštěvy závidět

Obraz nejen, že vašemu domovu dodá ten správný šmrnc, ale zároveň může sloužit jako připomínka krásného zážitku, který jste s nejbližšími zažili. Motivů obrazů je opravdu nespočet, což ostatně můžete vidět zde. Ať už jste tedy navštívili Francii a zamilovali si její romantické uličky a Eiffelovu věž, nebo jste strávili příjemné chvíle rodinnou procházkou v lese, obraz nad sedací soupravou v obývacím pokoji vám tyto krásné momenty bude dennodenně připomínat! Samozřejmostí je také možnost využít místo předdefinovaných motivů vlastních fotografií, které v podobě obrazu o to více vystihnou individuální vzpomínky. A pokud si říkáte, že většina obrazů je vyráběna v příliš velkém, či naopak malém rozměru, nebojte. Obrazy na míru zajistí spokojenost v každém ohledu!

Puzzle, aneb zábavné skládání a perfektní dekorace

Druhou možností, která se vám pomůže domov oživit, je puzzle. Pamatujete si, jak jsme nad ním trávili v dětství čas a dumali, které dílky k sobě patří? Kdo by zapomněl! Fantastickou schopností této praktické skládačky je schopnost spojovat nejen jednotlivé dílky v ucelený obraz, ale také schopnost spojit všechny členy rodiny při jejím skládání. Stačí si tedy jen vybrat motiv, který s dalšími členy rodiny složíte během chladného sobotního odpoledne, a který se následně ocitne na například na zdi místo obrazu zátiší. Případně, je-li libo, jsou zde i různé moderní varianty, které poslouží jako dokonalá dekorace, například:

  • dřevěné a korkové puzzle,
  • svítící a metalické puzzle,
  • 3D puzzle a puzzle s 3D efektem,
  • nebo micro a mini puzzle.

Na co tedy ještě čekáte? Projděte si pořádně výběr jednotlivých puzzle a obrazů, abyste vybrali ten, který bude jako pro vás stvořený. Protože právě takové maličkosti nám pomáhají vytvořit náš vlastní Domov s velkým „D“.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist