Pečuješ správně o své oči? 3/5 (2)

Pečejume o celé své tělo, ale myslíte, že pečujete o své oči? Ne? Tak vám ukážu jak.

Škodí makeup?

Záleží na značce. Jestli si kupuješ nekvalitní od vietnamce, tak co můžeme čekat, že? Nikoho nechci urážet! Pokud si koupíš kvalitní makeup z drogérie, tak neuškodí.

Co odličovač?

Opět záleží na značce. Musíš vybrat nějaký, co neškodí pleti. Můžeš si vyrobit vlastní, návod najdeš v článku od Mersmerize. Nejlepší je, když se odlíčíš tak, aby tam nezůstaly zbytky, což je vhodné pro celý obličej.

Jiná péče

Všechny známe aloe veru. Rozkroj ji na půlku a udělej si z toho hodinový zábal na oči. Můžeš zkusit i doopravdy hodně známou metodu- okurky na oči. Nejlepší je dělat tyhle metody v klidu a relaxovat.

A co obočí?

Obočí často přehlížíme. Je to součástí očí, tak o něj taky pečuj. Tenhle způsob, jak pečovat o obočí je trochu praštený, ale funguje. Na obočí si dej zubní pastu a počkej tak tři hodiny. Zubní pastu si smyj a obočí je vyživené. Neuškodí, ale posílí.

Bizardní péče o oči

Tomu rovnou řekni ne. Pod názvem bizardní si představ něco doopravdy bizardního. Naopak to uškodí. Pokud máš stylistku, která podporuje bizardnost, tak přejdi na jinou. Můžeš zkusit moji sestřenici. Její mail ti napíšu do komentářů.

Babské rady

Ty všechny moc dobře známe. Momentálně ti neřeknu nějakou babskou radu, ale plno jich najdeš na internetu. Můžeš zkusit i článkové rady, neboli rady, co najdeš v článcích na tomhle blogu.

Kvalitní brýle

Pokud potřebuješ brýle (nebo je nosíš), tak je tahle část pro tebe. Neříkám, že musíš mít značkové brýle, ale je to furt lepší než nějakej šunt. Hlavně si vyber správně dioptrie.

To bude vše. Snad jsem ti pomohla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Re: Re: Re: Článkyně na přání

    Jaké dioptrie jsou ideální?

  2. ano moje mamka ma tri dioprie a na jednom oku vadu která se nazyva cilindr a bojim se ze to budu mit taky a urcite jsi zajdi k ocnimu jestli mas nejaky problém jestli treb vidíš spatne a jen tak abych se zeptala kolik ti je

  3. S.B. slovo
    nehraje

TOPlist