Podzimní trendy do vašeho botníku? Známe je! 5/5 (2)

Zajímají vás, jaké jsou nejvýraznější trendy v podzimním obutí pro tento rok? Nechte se příjemně překvapit a obujte své nohy stylově, a podle poslední módy díky našim módním tipům! Dobré rady se totiž hodí za všech okolností.

Inspirace z dob dávno minulých

Pokud se projdete mezi regály, na první pohled si jistě všimnete toho, že pánské i dámské podzimní boty se pyšní hranatými špičkami. Jejich módní pohana je zapomenuta, díky milovníkům retra mezi špičkovými světovými návrháři jsou už zase IN.

Hlavně se rozhlédnout z výšky

V kurzu jsou i podzimní boty na podpatku, a to nejenom ty klasické, elegantní, ale třeba i vysoké podrážky u tenisek. Krom toho, že si pořídíte „oblečení pro nohy“ podle posledních trendů, získáte také příhodných pár centimetrů navíc. A to se v každém ohledu jednoduše hodí.

Vsaďte na divokou vlnu

Už na jaře byly v kurzu kovbojské doplňky a zdobení, na podzim se tak po vzoru pravého Texasana oblečte do zvířecích vzorů a potisků. Boty s leopardím, krokodýlím, zebřím nebo hadím vzorem vám zaručeně módní faux pas neudělají!

Čas podzimních kozaček

Jak se liší od těch klasických? Inu, nemusí se potýkat ještě s příliš nízkými teplotami, takže si mohou dovolit díky dokonale rovnému střihu na noze trochu odstávat. A co podpatek? Kozačky této sezóny sází na podpatek šikmý nebo cylindrický. Zejména ten druhý vás v čase listopadových plískanic a mokrých chodníků potěší větším průměrem a robustní konstrukcí.

A klidně mohou být i ve vojenském stylu, ty se totiž taky letos nosí. Chcete se na vlně trendů svézt vždycky jako první? Pak si určitě oblíbíte e-shop ebuv.cz. Klikněte na odkaz  https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine/kotnikova-obuv.html a vyberte si ty nejlepší podzimní boty za skvělé ceny dřív, než si vypijete svou odpolední kávu. Ano, tak snadné to je!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist