Při výběru spodního prádla si dejte záležet Zatím bez hodnocení.

Všechny si dáváme záležet na tom, jak vypadáme, staráme se o líčení a chceme, aby naše oblečení ladilo od hlavy až k patě. Ale jak jste na tom se spodním prádlem? Kladete na něj taky takový důraz nebo se v tomhle směru odbýváte? Pokud se přikláníte k druhé možnosti, měly byste zpozornět a něco s tím udělat.

Průzkumy ukázaly, že ženy dávají přednost pohodlnému spodnímu prádlu a například krajky oblékají jen při speciálních příležitostech, většinou v souvislosti s partnerem. Co si budeme povídat, muže moc nezajímá, jestli se v prádle cítíme dobře, hlavně, když jsme sexy. To však neznamená, že pohodlné spodní prádlo musí nutně znamenat nudné a nemoderní! Co si takhle koupit prádlo, které jednak skvěle vypadá a zároveň padne jako ulité? Z vlastní zkušenosti vím, že je občas těžké takové prádlo najít, ale přesvědčila jsem se o opaku.  Našla jsem totiž eshop, kde nabízejí pohodlné a stylové prádýlko.

Hledáš-li něco, co by ti naprosto vyhovovalo ve všech směrech a splňovalo veškeré požadavky, doporučuji kalhotky s nohavičkou. Jsou absolutně pohodlné a nebudou tě nikde škrábat, sednou jako druhá kůže a jsou určené jak na běžné nošení, tak třeba na sport.  Navíc jsou moderní a vypadají fakt dobře! Jestli nevíš, kde takové prádlo koupit, je to úplně jednoduché – skvělý je nákup online v eshopu aqalogy.com. Mají širokou nabídku spodního prádla pro dívky i kluky. Pro sebe si určitě vybereš ze široké nabídky kalhotek, sportovních podprsenek a tílek. A zároveň můžeš potěšit i svou drahou polovičku a vybrat mu nějaké cool boxerky!

Navíc se určitě zajímáš o to, co je zrovna moderní a jaké trendy letí. Skvělým vodítkem, jak nebýt „out“ a držet krok s nejnovějšími vychytávkami, jsou internetové magazíny. Jedním z nich, který se mimo jiné zabývá tématy jako je móda a krása, cestování, sex a vztahy nebo zdraví, je magazín lahko.sk. Určitě se tam podívej, ať ti nic neuteče!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist