Pro hezký pokoj – samolepky na zeď Zatím bez hodnocení.

O samolepkách na zeď tu už pár slov padlo. Doporučuji je často hlavně v komentářích, kdy se mě ptáte, jak udělat svůj pokoj útulnější a lepší, když zrovna nemůžete malovat. Samolepky se nehodí do každého interiéru, nelíbí se každému, ale pokud vybereš správnou samolepku a správné místo, mohou tvůj pokoj hezky oživit a dodat mu šmrnc.

Proč si pořídit samolepku na zeď? 

Super je, že když ji dáš na zeď, nemusíš se bát toho, že ji už nikdy nesundáš nebo že s ní strhneš polovinu malby. Pokud se ti za čas samolepka omrzí a už tě nebude bavit, můžeš ji lehce sundat a nalepit jinam nebo si koupit úplně jiný motiv. Dnes už jsou samolepky poměrně běžné a dostupné, tedy máš na na výběr z mnoha motivů, barev a provedení.

Je těžké ji nalepit? 

Vážně není – zvládne to každý, alespoň ty lehčí motivy. V jednom pokoji jsme s Tomášem před několika měsíci lepily květinu, která byla poměrně rozsáhlá a raději jsem počkala na něj. Každopádně pokud jsi šikovná, zvládneš to s přehledem. V případě, že si svou šikovností nejsi jistá, bude lepší, když řekneš kamarádce, ségře nebo rodičům, aby se motiv podařilo nalepit rovně.

http://fugu.cz/samolepky-na-zed/kocky

Jak a kde samolepku vybrat? 

Existují už i kamenné obchody, kde samolepky prodávají. Nejčastěji jsou to velké obchodní domy, které se zaměřují na nábytek a bytové dekorace. E-shopů je velká spousta – nejznámější jsou určitě samolepky na stěnu od fugu.cz, odkud jsou také obrázky, které zde vidíš.

Samolepku vybírej podle svého uvážení vkusu a taky je dobré, před tím, změřit místo, kam ji chceš umístit, aby sis byla jistá, že se tam vejde. Já dávám přednost lepení na čisté, nepřeplácané zdi (bez obrázků a jiných dekorací), kde samolepka vždy skvěle vynikne.

http://fugu.cz/samolepky-na-zed/pnouci

Jako dárek 

Navíc, pokud znáš vkus někoho, komu chceš dát dárek, můžeš takovou tapetu koupit – blíží se Vánoce, takže se takový tip určitě hodí.

http://fugu.cz/samolepky-na-zed/motyli

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

  1. Samolepky mám na zdi a přijde mi to určitě jako fajn oživení ;) Jinak moc pěkný článek :)

  2. Ježiš to je skvělý! Chci peníze abych si mohla zařídit pokoj a dát tam tyhle samolepky:))

  3. parádní článek, samolepky se mi hrozně moc líbí. Před týdnem jsem jí kupovala k vánocům pro bráchu, který si zařizuje s přítelkyní byt a závidím mu :)

  4. Já mám 2 stěny namalované na oranžovo, na jedné stěně to ani nemá smysl – je celá “zaskříňovaná”. A na té bílé stěně nad postelí mám právě samolepky – kočky a psy! ♥ Ale i na oranžových stěnách nějaké ty samolepky mám! ;) Líbí se mi to!

  5. Já jsem koupila nálepky tady ty http://www.samolepky-na-zed.cz/Samolepky-na-zed/Samolepky-na-zed-Zvirata/Samolepky-na-zed-Afrika-Safari mám je na žluté stěně a jsou fantastický malá Adélka je z nich uplně hrozně štastná a i mažolovy se líbí. Souhlásím je to krásné oživení zdí!!!

  6. samolepky mám, strom, kočka, žába

  7. Já jsem bráchovi na Vánoce našla na netu tuhle motorku http://www.samolepky-steny.cz/samolepky-na-zed–motocross,493.html, měla jsem obavy jestli to do Vánoc dorazí a jak to bude vůbec vypadat, ale musím uznat, že fakt Luxus! Prostě pecka :-)

  8. Já si koupila 2 stejné narcis a vážkami ale nalepím je tam až po prázdinách jelikož budu předělávat pokoj

  9. jo článek je dobrý,ale obrázek jsem neviděla,nezobrazujese

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist