Punčocháče se hodí k sukni, šortkám i šatům 4.67/5 (6)

Punčocháče se hodí pro všechny věkové generace, jsou slušivé a velice praktické. Že je v šatníku nemáš? Mám pro tebe hned pár důvodu, proč tuto situaci vylepšit. Vždyť právě punčocháče ti zajistí svěží vzhled kamkoliv půjdeš a nemusíš je nosit pouze k sukni nebo šatům, nýbrž i k šortkám a krátkým kalhotám.

Pořiď si punčocháče teď na jaro!

stockings-428602__180Kdy jindy si punčocháče pořídit, než teď na jaře? Hřejivé sluníčko a teplejší počasí tě nutí ze skříně vytáhnout mini sukýnky a šaty, na které je však ještě docela chladno. Pojisti si tvůj vzhled a pohodlí a k sukni nebo šatům si obleč i punčocháče. Těch existuje celá řada, vybrat si můžeš z jednoduchých jednobarevných kousků, ze vzorovaných punčocháčů, z punčocháčů seriózních, hravých, bláznivých. Barevné možnosti punčocháčů nejsou nijak limitovány. Ve své skříni bys tak měla rozhodně mít jedny černé punčocháče, jedny  světlejší a alespoň jedny pestré punčocháče oblíbené barvy, které budeš kombinovat s ostatními outfity.

Jaké jsou výhody punčocháčů?

I když si možná myslíš, že jsou punčocháče záležitostí tvé maminky, popřípadě babičky, která jimi chce zakrýt křečové žíly, jsi na omylu. Punčocháče rády oblékají všechny ženy nehledě na věk. Ty máš tu výhodu, že ti mládí dovoluje nepřeberné bláznivé a razící kombinace. Výhodou punčocháčů je teplo, které ti poskytnou. Skutečnost, že jsou punčocháče nejen módní, ale také praktickou záležitostí dokážou právě tím, že tě zahřejí všude tam, kde si vezmeš sukni, šortky nebo šaty. Punčocháče také tvůj outfit ozvláštní, což je jejich další výhodou. Když k jinak fádnímu kousku oblečení přidáš punčocháče žluté, modré nebo růžové barvy uvidíš, jak prokoukneš. Punčocháče dokážou zakrýt i nedokonalosti. Trápí tě modřina, kterou sis pořídila na tělocviku, jizva po nehodě nebo rozbité koleno?  S punčocháči tě tohle trápit nemusí. A věděla jsi, že punčocháče dokážou nohy i opticky zeštíhlit?  Pokud tě trápí hrubší nohy, vsaď na černé punčocháče, které tvé nohy opticky ztenčí.

Jsou punčocháče drahé a jak dlouho vydrží?

Dobrou zprávou pro tebe může být ta, že pořizovací cena punčocháčů není nijak závratná. Samozřejmě existují dražší a levnější varianty, v běžných obchoďácích je seženeš od 100 Kč výš. Obvykle bývá už na punčocháčích nápis, jak dlouho ti vydrží – 80. DEN, 140. DEN a podobně. Rozhodně ti doporučuji  pořídit si více kousků punčocháčů, které můžeš střídat a tím ti i déle vydrží.

puncochace

Kdy a kde punčocháče nosit?

Na otázku, kdy a kde punčocháče nosit pro tebe mám jednoznačnou odpověď. Kdykoliv a naprosto všude! Protože jakmile si na jejich přítomnost zvykneš, nebudeš se moci nabažit jejich nepřeberných kombinací. V punčocháčích můžeš jít do školy, s kamarádkou na pizzu, na koncert, do kina i do divadla, kde jsou punčocháče dokonce vyžádaným prvkem. V punčocháčích se budeš cítit maximálně výjimečná, módní a trendy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist