Rekonstruujeme byt – část II. Zatím bez hodnocení.

Asi Vás zklamu, že hned další článek bude opět z osobních zápisků, ale dneska jsme k nám domů brali foťák, abychom mohli vyfotit před – po (rekonstrukci), takže Vám dneska chci jen narychlo ukázat pár fotek, protože mě pár z vás o to žádalo, i když jak už jsem psala – moc na nich neuvidíte. Jsou to jen stěny… a nářadí… a kočka..:)

Už bych strašně moc chtěla jít domů. Jenže podle fotek uvidíte, že je to vlastně neobyvatelné a tak musím zůstat ještě chvilku mimo domov. Co se dá dělat. Aspoň budeme mít krásné bydlení a v podstatě nový byt – nově zařízený. Sundali jsme všude dveře (které vidíte za mnou) a budou se tam dávat nové – tyhle jsou ještě původní a už jsou vážně staré. Teď už jsou v polovině místnostech hotové zdi (je znovu – postavené bytové jádro: koupelna a záchod. V koupelně je už načrtnuté místo pro sprchový kout – už tam totiž nechceme vanu, ale pouze sprcháč (hlavně kvůli místu, máme poměrně malou koupelnu a ušetří to spoustu místa). Teď se už budou dodělávat zdi a podlaha, pak budeme malovat a pak se bude pokládat nová podlaha (plovoucí). A někdy v té době už to snad bude na nastěhování se zpátky, kéž už by to bylo.

Jinak asi nejvíc mě na tom trápí to, že jsme si sebou nemohli vzít kočky do dočasného bytu, takže Sisi a Lila jsou doma, žrádlo mají na balkóně. Sisinka tam je vždycky s námi, když pracujeme, ale Lila se už asi týden neukázala a hrozně se bojíme, že nám utekla, protože v bytě byli cizí lidé a ona je takový malý strašpytel. Možná tam spí a jí, ale o tom my nevíme – tak snad se vrátí:-/

Snad máte v současnosti lepší bydlení než já. Určitě Vás budu ještě zásobovat fotkama a informacema, jak rekonstrukce probíhá. Mějte se krásně!

Mers

IMG_20130716_173549

IMG_20130716_173542

IMG_20130716_173732

IMG_20130716_173905

IMG_20130716_173350

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

12 komentářů

 1. To už si rekonstruuješ bydlení, kde budeš bydlet s přítelem, jestli se můžu zeptat? :-)

  • To je složitější. Nechci to tady moc psát, protože to nemám od Tomáše dovolený :D

   • To chápu :P Já sama bych v budoucnu ráda měla svůj dům, ale to jen v případě, že by byly dětičky, jen tak sama pro sebe ne :)

 2. Lila se určitě vrátí :-) Mimochodem ti závidím – taky bych si přála nový pokoj. Tak hodně štěstí.

 3. To já bych si teda radši poležela ve vaně, než se sprchovat. Ale s místem je to lepší, to máš pravdu :D Držím palce Lile, ať se vrátí a tobě taky, Luci :) :)

 4. My bydlíme teď v bytě čerstvě po rekonstrukci… přestavěli jsme ho celý úplně od základů, takže máme netypický panelákový byt – takový menší labyrint :) A pořád nám zbývají doladit drobnosti… jako že nám chybí dveře, kuchyň, část sprchového koutu… ale bydlíme tu už dva měsíce a zvládáme :) Tak přeju ať se vám to podaří co nejrychleji a nejkrásněji a nejdokonaleji jak to jde :)

 5. Tak nějak podobně to vypadalo u nás při rekonstrukci..:D Ale moc se těším na další fotky, a přeju, ať už to máte brzy hotové a můžete se vrátit. Lila se určitě ukáže, neboj Luci..:)

 6. Mno…nezávidím vám to….hlavně v takových vedrech….Lila se určitě ukáže,až se tam zase nastěhujete…….neboj :)

 7. Mers, kam se ti vytratily růžové vlasy? :/

 8. Lianna Ellusive

  Jéé :-) :-)

 9. Podobně to vypadalo u nás když jsme rekonstruovali koupelnu. Všude byl prach, stavební materiál a pracanti. Ještě, že to máme za sebou :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist