Sexuální výchova: úvod 2.67/5 (9)

Já vím, že toto téma se hodí do škol, ale já se tohle pokusí mpojmout, aby tě tato série zaujala. Do komentářů mi můžeš psát otázky ohledně sexu a jdeme na to

Předpokládám, že sem chodí dívky, co ví co je to sex. Ovšem dnes se najdou i dívky, které to neví, ani v 15 letech. Proto bych na úvod řekla, co to ten sex vůbec je. Jelikož je toto velice pikantí téma, pokusím se pojmout metaforicky, ať nemluvím přímo o tom. Představ si díru (vagína) a třeba kámen (penis). Kámen  se do díry dostane snadno… prostě se tam zastrčí.

Teď se posuneme dál. Všechno má svůj řád a pravidla, stejně tak i sex. Sex jich má hned několik… Sex až od patnácti . A pokud nechceš otěhotnět, tak i kondom. Ovšem ten není stoprocentní. Proto doporučuji zkusit 2 vrstvy kondomů. A ještě plno dalších, ale k tomu se dostanu v dalším díle.

V tvé mysli může být i plno omylů-nejčastější je, že si myslíš, že při prvním sexu nemůžeš otěhotnět…. MŮŽEŠ. Proto by sis měla dávat pozor furt.

Do sexu se nenech někým nutit. Panenství je čistě tvoje věc. A nabízí se otázka Co je to to panenství?

Vevnitř vagíny se nachází panenská blána, která se protrhne během prvního sexu. Tak se pozná, že nejsi panna. Kluk tě zbaví panenství takto. Ale  kluci nic takového nemají. Tudíž se to u nich nepozná.

Při defloraci panenské blány může dojít k slabšímu krvácení. Ne menstruace, ale z protžení. Čím dál víc dívek nechce krvácet a ztrapnit se, a proto se odpaní vibrátorem. Takhle tedy ne. Za prvé-klu tě má rád a vadit mu to nebude. a co si řekne? Za druhé-panenství je věc, na kterou máš vzpomínat, a s vibrátorem to není nic moc historka.

To by bylo na úvod vše. V druhé části se dostaneme k ochraně a všem pravidlům. Nejlépe si o sexu promluvíš s rodiči, ale můžeš i se mnou. Byla bych ráda, kdyby jsi můj článek dobře hodnotila. A do komentářů se nezapoměň ptát.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentáře

  1. Barbie

    Skvělé téma, Andy! Pro mnoho dívek je to lepší, než ve škole. Už se těším na další díl.

  2. chtělo by to něco i pro kluky, hlavěn ohledně erekce, takže se těším na příští článek

  3. proč članek o erekci? Proč? Když je s tím problém, tak stačí něco na podporu erekce a hotovo :)

  4. Slečnusanonimus

    Článek je hezký, až na to, že dvě vrstvy kondomů, je ještě horší než nic, jelikož se dvě vrstvy o sebe třou, a tím může dojít k prasknutí, nebo poškození.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist