Silvestrovské líčení + (foto)návod 4.8/5 (5)

Hned druhý (foto)návod v jeden den, to jsem tu doopravdy ještě neměla. Chtěla jsem udělat nějaký větší časový odstup a proložit to i tématicky jinými články, ale nakonec jsem to nějak nestihla a vzhledem k tomu, že Silvestr je zítra, asi by nebyl dobrý nápad odložit tenhle tutoriál.

Tohle Silvestrovské líčení jsem se snažila vymyslet tak, aby padlo takřka každému a aby bylo poměrně jednoduché. Nakonec jsem do práce zapojila Colour Art pigmenty od Essence ve fialové a tělové barvičce, které  nejsou vůbec špatné, dělají moc pěkné efekty a líčení hezky oživí. Obejdeš se ale i bez nich.

Krok 1

Nejdřív celé horní oční víčko sjednotíme jedním nenápadným stínem. Já vybrala tělový odstín s lehkým shimmerem. Nanesla jsem ho až k obočí (to ale nedělej s tmavšími stíny)

Krok 2

Vybrala jsem si hodně výrazný fialový stín a aplikovala jsem ho na vnější stranu horního víčka, přibližně do poloviny.

Krok 3

Teď přijdou na řadu pigmenty – vzala jsem si k ruce fialové (které jste tu už mohli vidět v jednom fotonávodu) a nanesla jsem je tam, kde už je fialový oční stín. Udělá to hezký efekt

Krok 4

Na zbytek očního víčka (k vnitřku) jsem nanesla další pigment tentokrát v odstínu Pure Love, což je hezký, poměrně nenápadný pigment v podobné barvě jako podkladový stín.

Krok 5

Na spodní víčko jsem použila tmavě fialový stín, který jsem tenkým štětečkem nanesla a použila trošku fialových pigmentů. S tím ale pozor, hodně se sypou a když ti popadají, bude to vypadat jako ošklivé kruhy pod očima. Proto je dobré nejdřív nanášet stíny, teprve poté make-up tváře

Krok 6

K vnitřní části spodního víčka jsem nanesla trošku světlého pigmentu, jen pro ten rozzářený efekt.

Krok 7

Udělala jsem tenkou linku a vše zakončila řasenkou! :)

 Ukázka celkového líčení: 

 dscf2979   dscf2985

TIP: Zkuste také silvestrovské jednohubky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. úžasné… :) Mers nevadilo by ti kdybych udělala na mém blogu pár článku například jak to dopadlo, když jsem zkoušela líčení nebo účes podle tvých fotonávodů?? :) Přijde mi to jako zábava.. :)

 2. Samozřejmě krásné

 3. Nádherné. Moc ti to sluší.

 4. Luci, krásné líčení!! Jsi šikula! :)

  • Ano, o fotkách jsem uvažovala hodněkrát. Ale bohužel nemám žádný foťák a foťák v mém starém mobilu nestojí za nic. Přemýšlela jsem že byhc si pujčovala na fotky mamči foťák v mobilu, ale nevím jestli by to byla taková super kvalita jakou bych chtěla. Protože někdy fotí fakt dobře a někdy zase hůře. Můžu to zkusit a uvidím ;)
   Ale děkuju :)

 5. Chtěla bych se tě na něco zeptat.Zkoušela jsem si podobné líčení, ale když jsem si ho dělala, tak se mi stíny tím nanášením ‚roprášili‘ po celé tváři a ztratily takovou tu výraznost. Tím pádem nešel vidět ten přechod dvou barev.Nevíš čím to je? jestli to třeba nejsou špatné stíny?. Jinak krásný fotonávod:)

 6. Překrásné;)

 7. Moc hezké. Ještěže se jen budu válet u přítele, pak večer ohňostroj, takže něco slavnostního vymýšlet nemusím. Ještě se nemůžu rozhodnout mezi linkami, nebo stíny.. To bude dilema :D

 8. To je nádherný! Nevím, jestli bych si na to sama troufla, ale tobě to sluší :)

 9. Oooo děkuji, že sis vyfotila i obličej! :)

 10. Ahojky,vím,že se to netýká líčení,ale ráda bych se na něco zeptala.Chci si koupit papiloty,ale nevím jaký průměr je nejlepší.Mám polodlouhé rovné hnědé vlasy.

  • To záleží na tobě, s úzkými papiloty se tvoří malé vlnky, je jich potřeba více, s většími jdou vytvořit větší vlny:)

 11. Ahoj Mersie, hele nanášíš ty stíny štětečkem nebo tímhle? (Teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, haha) http://www.obchod-kosmetika.cz/photos/k/v/AR/aplikator-na-mineralni-ocni-stiny-mineral-baked-eyeshadow-applicator.jpg Děkuji! :)

 12. Co to bylo za líčidla ? :)) Jinak fakt krása!

 13. Jana Šafářová

  Smím se zeptat, jaký používáš štětec na oční stíny?:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist