Sisinka King Zatím bez hodnocení.

Máme novou kočičku! Pokud sledujete můj facebook nebo jste četli starší článek určitě to už víte a když to víte, určitě nedočkavě očekáváte nový článek o Sisince (dneska jsem hodně vtipná!). Historie toho, proč máme nový kotě je docela dlouhá a byla bych tu pár dní, než bych Vám to vysvětlila do podrobností, takže věta „Máme nový kotě“, Vám musí stačit. Je krásná! Rozkošná! A já jsem šťastná, že zase máme koťátko. Pochopte – Lila je strašně zlatá a hodná kočička, ale už to dávno není kotě, takže po takový době je to zase něco jinýho.

A to byl problém číslo jedna: Lila! Lilince je teď něco přes dva roky a už je to zkrátka dospělá (ale ne stará!) kočka. Nutno říct, že je to neuvěřitelný strašpytel a ze všeho, co nezná nebo to není na programu má hroznou hrůzu a strach. A proto jsme se báli, jak bude na novou kočičku reagovat.

Ano, nebylo to dobré! Sisinka byla doma a Lila skončila pod postelí, odkud odmítala vyjít, nechtěla první dva dny jíst ani si hrát a už vůbec ne se mazlit. V tu chvíli jsem sice měla radost ze Sisinky, ale trauma jsem své milované kočce způsobit nechtěla, takže mě to moc mrzelo. Řekli jsme si tedy, že tomu dáme čas a když si Lila na Sisinku do pár dní nezvykne nebo bude mít nějaký problém, tak Sisinku prostě budeme muset dát pryč. Hrozba stále trvá a vážně mě ta představa hrozně děsí, ale Lilu miluju a máme jí déle a je to vůči ní nefér, takže jsme se prozatím rozhodli takhle a čekáme, jak to nakonec dopadne.

Po čtyřech dnech, co Sisi máme, musím uznat, že se to lepší. Lila jí, už tolik neprská a nevydává ty divné kočičí (zřejmě výhrůžné) zvuky. Dokonce si už nové kotě pořádně očuchala, párkrát oblízla. Sice ještě není úplně ve svojí kůži a nemůže se moc sžít s představou, že její teritorium obývá nová kočka, ale myslím, že si nakonec zvykne.

Sisinka dostala jméno Sisi po dlouhé úvaze. Moje sestra mě přesvědčovala, abych tuhle konečně pojmenovala Paní Norrisová (z HP), ale znáte mou sestru (vlastně neznáte, ale nevadí). Chtěla jsem něco, co by se hodilo ke jménu Lila, ale protože jí říkám spíš Lilinka, přiklonila jsem se k variantě Sisinka. A protože víte, jak já miluju Stephena Kinga, celé jméno Sisinky zní Sisi Carrie Pennywise Stephen King. Smějte se, ale je to vznešené jméno, které bude nosit s úctou! (Dobře, jsem blázen!:D). Reakce Tomáše na jméno: „Debilnější jméno si fakt vymyslet nemohla!“

Je hodně hravá, když usíná, musí spát na někom a je hodně nerada doma nebo jen v místnosti sama. Nejradši má spaní na něčím obličeji (což mi dělá v noci nemalé problémy) a přes den spí v květináči mé orchideje (orchidej je zdevastovaná!). Je neuvěřitelně žravá a když sežere všechny granule, zají to kapsičkou Whiskas a ještě sežere porci Lilině!

Flekatá potvůrka

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. Ta je roztomilá! :) Mám doma taky kočičku a taky se jmenuje Sisi :)

  • Mersmerize

   Sisi je podle mě krásné jméno, líbí se mi – primárně jsem se rozhodovala mezi Sisinkou a Sasankou, ale líbí se mi Sisi:)

 2. Kočky mo ráda nemám,ale koťátka jsou skvělý všechny,Sisi je moc milá ;)

 3. Já jsem majitelkou 3 koček a 1 kocourka.Nejstarší je 6 let a nejmladší půl roku :)Až na to,že jsou lehce objemnější,než by měly být,jsou dokonalé!Každá má naprosto jiný charakter a originální jméno,např.Mudla:D
  Dokážou pekelně pozlobit,ale taky potěšit :)Sisi je opravdu rozkošná! :)

 4. Taky mám dvě kočky a je to asi deset minut, co se rozhodly rozdrápat sedačku a hrát na honěnou po celém domě… No, ještě si užiješ ;)

  • Mersmerize

   To tohle se nám naštěstí vyhnulo. Lila nějak nemá potřebu hrát si, je to spíš ta klidná kočka, co si občas hraje s míčkem, ale tím to končí. To kotě bude hodně podobný, zatím to tak vypadá:)

 5. My máme dvě kotátka Lilu =) a Micku. Sisinka King to je originál :)

 6. Bože, ta je Ú-Ž-A-S-N-Á!
  Já už několik let toužím po koťátku, ale bohužel to není možné, protože hodně cestujeme a nemáme nikoho, kdo by se o něj staral :/
  A Sisinka je krásné jméno, k Lilince se to opravdu hodí :))

 7. Ahoj, zvaž jestli nezměníš značku kapsičky ;) Vím že Whiskas se řadí mezi to nejhorší.. Také jsme si pořídila koťátko, takže jsem o krmení přečetla toho dost.. :) Kočky to milujou protože je to slané a proto jim to tak chutná :) Je to jen rada ;) Pro zdravou kočičku vše :) Jinak, překrásné koťátko :3 Mám podobné, taky takhle hezky černobílé :)

  • Mersmerize

   My to hodně střídáme. Dáváme jim Whiskas, Felix, Dante a Gourmet a granule Purinu. Ony totiž naše kočky nemají rády, když dostávají pořád to samé a za čas to odmítaj, takže jim to hodně střídáme:)

 8. tak ta tvoje kočoka je nádherná. sama doma mám dvě a miluju je nade vše :)

 9. Je krásná, mě kočička Mia umřela o prázdninách, a když ctu vsechny ty hezké a radostné slůvka z tvého článku tak se čím dál tím víc těším na nové kotě pro které jedu za 14 dní. Chtela jsem ji pojmenovat Lili :) celkem náhoda:)

  • To mě moc mrzí, že Mia umřela. Nám se zase před pár lety zatoulala Sharlotta a taky to nebylo lehký, protože už jsme jí měli dlouhou dobu. Jinak naše kočka není Lili/y ale Lila (jako ta barva) :) Jinak ti nové koťátko moc přeju, je to takové hezké zpestření života a všechno je hned veselejší, koťátka jsou skvělá:)

 10. Vím že už je tento článek starý, ale to nevadí :) … já bych si taky moc přála kočičku nebo pejska. Mám doma želvičku-Julinku Rozárku :D :D .. je to zlatíčko … ale jinak teď když už je to dlouhá doba tak jak se Lilinka a hlavně Sisinka mají? Doufejme že dobře!!! Janča

 11. Rádi bychom si pořídili koťátko, tak zvažujeme a koukáme se po granulkách a nevíme, které případně koupit. Poradíte, které jsou kvalitní? Případně stránky kde nakupujete?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist