Sobota se mnou a Benefitem :) Zatím bez hodnocení.

benefit.44895Přeju hezký středeční večer a všechny vás moc zdravím. Vím, že v poslední době to s články vázne, ale už jsme s bytem skoro dofinišovali, takže to vypadá skutečně pozitivně:) Dneska jen stručně o tom, co mám na srdci, kam vás chci pozvat a co bych vám jen tak mezi řečí ráda řekla. Už z názvu určitě hodně z vás má představu, protože jsem to psala už na facebook, takže to úplně mega překvapení nebude.

Jde o to, že tuhle sobotu (tj. 14.9.13) budu v OC Chodov v Praze, kde bude mít takovou mini akci značka Benefit, kterou určitě většina z nás zná. Já od Benefitu zatím moc produktů nemám, i když jsem jich dost zkoušela a na pár z nich mám velký zálusk. Tuhle značku můžete najít v parfumériích Sephora, kde má svoje místo a kde seženete spoustu produktů. Samozřejmě cena není úplně ideální pro studentky, ale když sledujete sephoru a vyhlídnete si její akce, tak se dají produkty sehnat za docela hezké peníze.

Teď už k tomu hlavnímu, v sobotu na Chodově budu od 9:00 do přibližně 17:00 – 18:00 líčit zdarma právě ve spolupráci s Benefitem, který má tyhle předváděčky docela často. Budeme tam na to dvě, budeme vám představovat nové produkty, líčit kdo bude chtít a co bude chtít a moc ráda vás tam uvidím. Bude to myslím že v prvním patře kousek od prodejny Inglot. Pražačky to určitě znají. Já osobně se strašně těším, protože tohle je prostě něco pro mě a do soboty snad ani nedospím :)

Budu proto ráda, když budete mít v sobotu čas a třeba se přijdete podívat nebo se nechat nalíčit. :) Přeci jen, svoje čtenářky zas tak často nepotkávám!

Mějte se krásně!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

 1. Určitě se ukážu :) Mám to za rohem a Benefit mám docela ráda :)

 2. Já budu snít dál :'( :)

 3. Ráda bych se s tebou vyfotila:D Nebude to trapné?:/:) A určitě MUSÍM přijít!:) Sdílim odkaz na FB i pro kámošky!:3 ;)

 4. Mars, Prahu mám daleko od sebe,ale kdyby jsem byla v Praze tak určitě by jsem odšla ,ale v Praze nebudu.. Takže mohu taky snít dál jako Niki:/.. A přeju hodně štěstí:* , měj se krásně a ať se podaří vše na bytečku:)
  A dobrou noc!

 5. * promiň, překládal jsem se. Chtěla jsem napsat Mers:)

 6. No to je skvělé, docela přemýšlím jestli si neudělám výlet;)

 7. Docela ráda bych tě potkala, ale do Prahy je to kus cesty, a já jakožto fotbalistka, mám víkendy zabrány fotbalem. V sobotu brácha, v neděli já a ségra..:/ Takže nejspíše nepřijedu.
  Ale přeju ti, aby sis to parádně užila! :)

 8. Mers, centrum chodov mam taky za rohem jako Tardis. Takze urco prijdu!! Moc se tesim :)

 9. Mers, kdy budeš zase na Chodově? Viděla jsem tě tam, ale nemohla jsem se k tobě dostat, protože jsem spěchala.. Jinak, slušelo ti to tam :)

 10. Zase jsem prošvihnul fajn akci pro mají ženu :-). Budu jí muset upravit zase osobně :-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist