Šperk jako ideální dárek pro každou dívku a ženu Zatím bez hodnocení.

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svou kamarádku, sestru nebo maminku? Máme pro vás skvělý tip!

Řekněte samy – potěšil by vás dárek v podobě krásného šperku? No samozřejmě… takový dárek potěší každou ženu. Šperky jsou jedny z nejoblíbenějších dárků vůbec, ať už k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo například z lásky. A proč vlastně ženy tolik milují šperky? Odpověď je snadná, protože se rády zdobí. Šperk je jedinečným doplňkem, který dokáže dokonale vyladit každý outfit a podtrhnout přirozenou ženskou krásu. Dokáže s vizáží ženy doslova kouzlit.

Jak vybrat vhodný šperk?

dámský náramekRozhodnete-li se darovat ženě či dívce šperk, pak je třeba vycházet z jejího osobního vkusu. Každá žena dává přednost trochu jinému typu šperku. Některé milují zlato, jiné stříbro nebo chirurgickou ocel. Jsou ženy, které si potrpí na okázalé až extravagantní kousky, a na druhé straně stojí ty, které mají raději jednoduchost. Všímejte si proto, jaké šperky dotyčná nosí a jak je vzájemně kombinuje. Jedině tak získáte nejlepší inspiraci. Pokud víte, že nenosí náušnice, nemá smysl jí je pořizovat.

zlatý prstenDarování šperku má jednu velkou výhodu. Stačí se zaměřit na design a styl. Velikost už řešit nemusíte! Samozřejmě to neplatí pokud vybíráte zlatý prsten, tam už to nutné je. Nejčastějším dárkem jsou proto přívěsky, náramky, náhrdelník nebo náušnice. Pokud si troufnete na celý komplet, vždy dbejte na to, aby vše bylo dokonale sladěné. Při výběru vám může pomoci také celkový styl oblékání ženy, kterou chcete obdarovat.

V žádném případě nic nezkazíte jednoduchým a vkusným šperkem, například s blyštivými krystaly, jejichž třpyt oslní každou ženu i dívku bez ohledu na věk. Univerzální volbou jsou stříbrné náušnice, které sluší každé ženě.

Fantazii se meze nekladou

náhrdelník s kytičkouMladé dívky dávají přednost romantickým tvarům, jako je například slza, kytička, motýlek či srdíčko. Oblíbené jsou také veselé šperky s barevnými kameny. Uznejte samy, že takový náhrdelník je absolutně nepřehlédnutelný!

Jestliže vybíráte šperk pro maminku nebo babičku, bude nejlepší sáhnout po klasice, kterou představuje bílé či žluté zlato. Velkým hitem poslední doby jsou také šperky z růžového zlata, které působí velmi jemně a romanticky. Vrcholem elegance jsou perlové šperky, vhodné zejména na nejrůznější společenské akce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist