Stále v lékárně Zatím bez hodnocení.

Jdu Vás opět informovat, že zatím jsem nebyla vyhozena ani nijak diskriminována, nikoho jsem nezabila a zatím si práci v Dr. Max docela užívám, vážně! Po prvních dnech jsem se rozkoukala, už více méně vím, co kam patří, kam dávat a nedávat razítko, jak umíchat nějaké ty masti, pasti, krémy nebo gely a už jsem se osvědčila i na volném prodeji, což jsem myslela, že mě zabije.

Dnes u nás od půl sedmé pracovali řemeslníci a přidávali ještě jednu expediční táru (to je ten “pult”, u kterého lékárník stojí), takže jsme jen přestavovali a uklízeli, byl tam takový chaos, že se zkrátka nedalo nic dělat a až do dvanácti jsme měli zavřeno. Už od desíti hodin ale samozřejmě před vchodem vyčkávali netrpěliví důchodci, kteří chtěli vědět, o jakou přestavbu se jedná (nevím, jaký zázrak čekali) a samozřejmě nutně potřebovali svůj lék. S otevřením jsme se zpozdili o pár minut a měla jsem dojem, že mi utrhnou při otvírání dveří hlavu – klasika!

Na volném prodeji jsem se dost zapotila. Když přijde člověk, že chce ibalgin čtyřstovku, dáte mu ibalgin čtyřstovku, když ale přijde starší paní, která chce tyhle růžové lentilky a vy se jí musíte ptát, jestli nebere léky na ředění krve a ona Vám začne sálodlouze vysvětlovat, že ona to nebere, ale její dcera tyhle léky bere a nakonec se dostane k anamnéze svých vnoučat a za ní se kupí hromada netrpělivých lidí – je to poměrně zajímavá situace. Stejně tak když přijde člověk, který chce věcičku, o které jsem v životě neslyšela, tak musím dělat, že vím o co jde a jdu se nenápadně zeptat magistrů – jo, baví mě to!

Zatím jsem při míchání mastiček, kapek a pastí nikoho nezabila, což je krása. Sice se mi vždycky stane, že masťový základ mám až ve vlasech místo ve třence, ale jinak mi to jde moc pěkně, musím se pochválit.

Mějte se krásně a přijďte si ke mě taky něco koupit;)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Som rada, že ti to ide:)
  A to s tými dôchodcami a ružovými lentilkami ma dostalo :-DDD
  Tak ti želám veľa trpezlivosti a úspechov :)

 2. Andrea Bone

  Ty jo tak to jsi šikovná. :)

 3. Jé na nákup k tobě nepříjdu, musela bych ujet hodně kilometrů. :DD

 4. Asi musíš mít hodně trpělivosti, co ? :DTak at se ti tam stále daří :)

 5. Mohla bych se zeptat kam si chodila na střední?

 6. Ahoj mohla bych se zeptat jak se jmenuje ta práce jak mícháš mastičky odborně?

  • Ahoj,

   moc nerozumím otázce. Mastičky a jiné IVLP (individuálně vyráběné léčivé přípravky) se připravují v lékárně a dělat to může buď lékárník (Mgr.) nebo farmaceutický asistent (dis.)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist