Styl a barva nehtů o tobě řeknou víc, než si myslíš 5/5 (2)

Tentokrát něco o nehtech. Co si řekneš, když si lakuješ nehty? ,,Vezmu si třeba tenhle, byl drahej, tak si ho vezmu.´´ To si nesmíš říct. Teoreticky můžeš vybrat jakýkoliv styl, ale není lepší mít ten, co o tobě řekne, co jsi? Rozhodně ano. Koukni se, jaký styl a barva se k tobě hodí:

Modrý lak: Jsi silná žena, co umí říct ne, ale ve skrytu duše je velice milá a citlivá.

Zelený lak: Miluješ přírodu bohužel se snadno vzdáš. Pod velkým tlakem ti to vůbec nemyslí, ale ráda pečuješ o ostatní, což je tvé velké plus.

Červený lak: Snadno se zamiluješ, ale máš takovou mini superschopnost. U ostatních lidí vycítíš pravou lásku.

Fialový lak: Klidně si vezmeš oblečení, co dávno vyšlo z mody a ty keci oblíbenkyň jsou ti úplně u zadku. Je ti jedno, co si o tobě ostatní myslí. Hlavně to nevzdávěj.

Oranžový lak: Ráda sportuješ a miluješ zdravý životní styl. Nebojíš se žádné překážky a snadno ji přeskočíš.

Žlutý lak: Jsi trochu strašpytel. Ale pozor! Máš veliký talent: dokážeš dělat několik věcí na jednou.

Černý lak: Řadíš se do lidí, co milují fantasy. Věříš v nadpřirozeno a zajímáš se o vesmír.

Diamanty na nehtech: Je to velice hezké a trochu snobské. Někteří lidi si o tobě řeknou, že jsi snob a jiní, že ti to úžasně sluší.

Ombré: Ráda zkoušíš nové věci a nic tě nezastraší. Máš odvahu na max. Se stylem ombré máš hezké vzpomínky (například jsi na sobě měla něco ombríé, když jsi byla doopravdy šťastná).

Mě už žádný styl nenapadá, jestlim máš nějakou jinou barvu nebo styl, který jsem nezmínila, tak mi to napiš do komentářů a já ti odpovím. A koukni se na mých TOP oblíbených stylů/barev laků.

Stylů a barev tě může vystihovat několik. A chystám takový článek, kde vám odpovím na otázky, jestli nějakou máš, tak mi napiš a odpovím na všechny. No, k nehtům.

Jaké laky doporučuji zkusit?

Teď myslím značku. Rozhodně zkus Miss sporty, můžeš si zakoupit starší kolekci, kerou vytvořila Veronika Spurná. Mám ho doma a mám s ním nalakované nehty, ale obrázek sem nedám.

Oranžové nehty určitě zaujmou.

Velice hezké, děkuji autorce a chci dodat, že jsem je zkusila.

To bude asi vše, tak

Ahojky

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Moc hezký design

  2. Fandím Sofii, no a co?!

    Moc hezké. Furt nosím fialovou barvu a úplně mě to vystihuje. Na takový článek jsem se těšila. Moc hezkých TOP. Mohu ti dát pár otázek?

  3. „Autorce“ Jitush se to vůbec nepovedlo

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist