Summer Look & Party Look 5/5 (42)

Ahojky, tento článek je o Summer Looku – letním vzhledu a Party Looku – párty vzhledu

Summer Look

Teploty stoupají a oblečení ubývá. V létě si s nějakým vrstevním moc nepohrajete, o to víc se ale můžete vyřádit na doplňcích. Slaměné klobouky, sluneční brýle a spousta náramků, které udělají i z obyčejných kraťasů a tílka super outfit! Líčení přizpůsobte tropickým teplotám, sáhněte po krémových stínech, tváře poprašte bronzerem a řasy pročísněte  voděodolnou řasenkou. A pokud budete ukazovat své nožky v sandálkách, nezapomeňte na důkladnou pedikúru. Nepoužívejte v létě výrazné parfémy. Vlivem tepla se totiž jednotlivé složky rychleji uvolňují a se stát nepříjemné vám, ale i vašemu okolí. Raději sáhněte po osvěžujících sprejích a nezapomínejte na deodorant!!! Není nic lepšího, než svěží pocit. Tip: Chcete zvýraznit letní opálení? Natřete pokožku tělovým krémem se třpytkami. Vaše kůže bude pod slunečními paprsky neodolatelná!!!

Party Look

Víkend je před námi, večírek s kamarádkami volá! Kde jinde pořádně zazářit než na tanečním parketu? Na party je dovoleno téměř vše – třpytky, lesklé materiály, výrazné líčení a spousta šperků. Jen si nakonec dávejte pozor, ať nesvítíte víc než disco koule. Pokud jdete na podpatcích, přibalte si do kabelky baleríny, uvidíte jakou službu vám po protančené noci během návratu domů takhle udělají. Party je ideální příležitost vyzkoušet trochu výraznější líčení. Zahalte své oči do kouřového líčení nebo přetřete rty svou tmavou rtěnkou, vše je dovoleno!!! Jen tyhle dva looky nekombinujte dohromady (pokud samozřejmě nejdete na Halloweenskou party). Rozhodně se ale do složitého líčení, které nemáte odzkoušené, nepouštějte pár minut před odchodem. Pokud chcete zazářit s kouřovými stíny, vyzkoušejte si je ,,nanečisto“ alespoň den předem.

Tip: Přibalte si do své kabelky matující papírky na obličej a malý deodorant. Tanec pod umělým totiž někdy bývá pěkná fuška. Takže jakmile jak ucítíte, že se začínáte potit, utíkejte ihned na toalety a povolejte do zbraně všechny tyhle dva malé zachránce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

47 komentářů

 1. Tvůj první článek a je skvělý

 2. Re: Re: Re: Článkyně na přání

  Lepší je ten summer look.

 3. Na těch fotkách jsi ty?😌

 4. Hej, brnki mý prdely!

 5. Adela=Pička😁😁

  • Záchod je otec
   Kadibudka je matka
   Hovno je syn
   Adela je dcera a píča

 6. Dneska jsem k snídani měla humus, budeme tomu říkat Adela

 7. Tom: ,,Rozcházím se s tebou!“
  Erika: ,,Proč?“
  Tom: ,, Protože se chci zabit a nechci ranit tvé city.“
  Erika: ,,Proč?“
  Tom: ,,Políbila mě Adela!“
  Erika: ,,To je mi líto, ale je to zcela přirozené.“
  Poučení
  Kdo políbí Adelu, svědomí mu nedá a zabije se. Nezabíjejte sebe, zabijte Adelu…

 8. Adelo, proklínám tě ať shniješ v kopce hoven! Tam kde ses narodila, tam i shniješ! V kopce hoven!

 9. Jsi nechutná… a nevim co jsem ti udelala
  Nevim kdo je tady odporna…

  • Takže hnuse! Pardon, zas mi hrabe. Každopádně krásně mrdám tužku

   • Hele, mrdám tužku! Umíte mrdat? Chcete omrdat? Mrdal vás někdo? Mrdáte? Omrdáte mě někdo?

    • Chci omrdat nějakou kurvu! Dejte mi vaše tel číslo a omrdám vás!

 10. Jsem na odvykačce a mám absťák. Už 10 minut jsem nikoho nemrdala! Musím mrdat! Já to nevydržím, chci mrdat vaše kurvy!

 11. OMG! Zrovna mě krásně mrdá můj kluk! Já chci někoho důkladně omrdat!!!!!!

 12. Já chci doopravdy hodně mrdat! Já chci mrdat!!! Proč nemůžu někoho mrdat?! Rodiče mi řekli, že si mám dát od mrdání pauzu. Jinak mi zakážou mrdat úplně!

  • Já neodolala​! Mrdám tužku!!! Doufám, že -a do prdele zkurvený- načapali mě rodiče! Sakra, zakázali mi mrdání! NÉ! Chci MRDAT vaše kurvy!

   • Já chci mrdat! Mrdat mrdat MRDAT vaše kurvy tužkou na oči už neplatí pokud kupující před menstruací a to je úplně to bez chyby tak pardon ale je hodně diskutované téma byl můj první menses to bylo vidět že jsem magor Jirous Ivan mládek oznámil rezignaci na členství v klubu Pro slečny v komentáři pod Blogerkami a já ho vydám pod tvým jménem Sue Carol a ať se o něj budete mít jakýkoliv dotaz neváhejte a pište nám vaše kurvy tužkou na něj nasypej třpytky není moc nahlas vyslovit se to před záchod napsala krví stejně jako já Simi vyber SMS od Adély s prosbou abych vydala jsem dva články od Adély se mi líbí tvoje články jsou lepší lesk funguje to blbka mimínek je na pobavení chlapa to je úplně to je úplně nový bikiny pro představu že jsem ti pomohla vám napíšu do a já ho vydám pod tvým jménem Anna Kylišová to je pro fanynky upírů a já se taky nebojíš jít ke mně potřebuju spojit se s tebou 😈 Já jsem tak trochu hodně ohraná a já jim pošlu nějaký čas tady bude kolem 20 00 já přijdu kolem 20 15 a důkladně vás krásně omrdám!

 13. Chci mrdat vaše kurvy tužkou! Chci mrdat vaše kurvy tužkou!

 14. Dneska spí u bratr zkurvená jeho holka. Až půjde na záchod, tak ji unesu z koupelny a v mém pokoji ji omrdám!

 15. Jde na záchod. Jde po schodech nahoru. Jdu za ní. Řve na mě ať ji nechám. Táhnu ji ke mně do pokoje! Řve a přitom ještě furt chčije! Ty jo, blbě se táhne holka dole bez a píše se na mobilu. Už jsme v mém pokoji. Zalepila jsem ji hubu! A mrdám ji! Konečně mrdám! Jo! Mrd mrd na vás!

  • Mrdám ji! Mrdá mě! Umí pěkně mrdat vaše kurvy! O já ji mrdám! Chci chci mrdání! A kurva! Načapali mě rodiče! No co, furt ji mrdám. Tahají ji pryč! NÉ! Já chci MRDAT! Dlouho jsem nemrdala kluka. Já chci mrdat! Mám zákaz mrdání! NÉ! Chci mrdat vaše kurvy tužkou! Já váš chci důkladně omrdat! Podle nich jsem závislá na mrdání! Já nejsem! Chci mrdat vaše kurvy tužkou! Chci MRDAT vaše kurvy! Chci vás krásně omrdat! Umím pěkně mrdat! Chci MRDAT vaše kurvy od výtoku! Chci omrdat každou vaši prdel! Chci vás omrdat do prdele nebo kurvy! Chci MRDAT vaše kurvy!

 16. Chci vás omrdat do prdele nebo kurvy tužkou na oči! Chci vás omrdat do kurvy tužkou! Chci vám omrdat prdel! Proč nemůžu mrdat? Chci MRDAT vaše kurvy tužkou! Zamkli mě v pokoji, ať nemám co mrdat! Vzali mi umělou prdel, umělou kurvu, tužky na mrdání, holku v kleci na mrdání! A pustili ji k ní domů! Chtěla jsem ji ještě mrdat! Vzali mi i dokumenty o mrdání, tričko s nápisem MRD MRD NA VÁS, umělou hubu a i druhou holku v kleci na mrdání! Co mám teď mrdat? Ostatní se omrdat nedá! Já chci mrdat!

 17. Já chci mrdat! Dneska v noci omrdám holku, co přespí u mý sestry. Přijde za hodinu. V noci ji zavřu do klece a omrdám ji, a to důkladně ji omrdám! To bude její nejlepší mrdání na světě! Já chci MRDAT vaše kurvy! Chci vám omrdat prdel! Já chci moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc mrdat vaše kurvy! Mrd mrd na vás!

  • Sestra vaší blogerky Lindy

   Sakra už toho nech! Tohle je blog pro normální holky, ne pro takový individua jako jsi ty. S tímhle si vypadni třeba do zadku! Jako tohle je největší drzost, co si kdo dovolil na tomhle blogu (ne, nepočítám Sexy Baby i když jsi to pravděpodobně ty). Jako, nech toho! Já nechápu, proč to děláš! Co ti udělala! V mý třídě je plno pak a -s prominutím- debilů, ale ty překračuješ hranice, hranice slušného chování. Tohle není ani chování, tohle je trestný čin (nejspíš). Už dávno jsi překročila čáru normálního chování. Když už se za nikoho vydáváš, tak nepiš tohle už ku*va! Přestaň už! Prosím! Jak by ses do p*dele cítila? Buď tý dobroty a zkus si empatii. A opovaž se za mě vydávat nebo mi psát takový hnusárny jako Daniele! Děkuji! I když vím, že to nedodržíš a bude ti to u zadku, tak to píšu. A víš proč? Protože nesnáším blbky jako jsi ty. Tak pá, debilo!

 18. Jsem pravá Adela-vase blogerka. VÁZNE UZ S TIM PRESTAN SEXY BABY JSI S TIM TRAPNA UZ TO FAKT NIKOHO NEBAVI JAK JSI TRAPNA….
  TAK KONECNE PRESTAN!!!!!!!!!!

  • Nechám toho, když mi odpovíš na otázky:
   Jak se jmenují tvojí sourozenci a kolik jim je?
   V jakém městě bydlíš?
   Jak vypadá tvůj pokoj?
   Kolik ti je let?
   Jsi panna?
   Mrdala jsi někoho důkladně?
   Chceš omrdat?
   Jsi kurva?
   Jak vypadáš?
   Jakej je tvůj mail?
   Má tvoje prdel akné?
   Proč jsi tak hnusná?
   Kdy přestaneš psát ty hrůzy?

 19. Hele, Pičko, Odpověz!

 20. Adela je blbka! Kurvo z kundy!
  I FAKE YOU, Adelo!
  I HATE YOU, Adelo!

 21. Její prsa jsou jako shnilý jabka!

 22. Adelo, proklínám tě ať tě tvůj otec nenávidí celých 10 let a 290 dní, 30 minut a 35 sekund!

 23. Ema, Radek, Denisa, Jan.
  7, 18, 27, 37
  Normálně
  Beroun
  15
  Ano
  Ne
  Ne
  Ne
  Dobre
  Ahoj6ahoj@post.cz
  Ne
  nejsem
  Nepisu hruzy…

  • No ty kurvo! Tvoji rodiče budou asi omrdaní starý lidi!

   • Naseru jim do hub až budou chrápat! A jak jsi omrdala tu holku, co u vás doma spala? Viděla to mini Ema?

 24. Tak uz s tim prestan…
  A ono se ti to jednou vrati….

  • Sestři, jsem na tvým mobilu a vidím tihle www. Co je to vítok a seks? A co je mrdání? Odpovež mi jenom Adélko

 25. A 7 let, jak nevinné, vÝtok je před bolestivým krvácením z toho odkud chčiješ! Pochva a do ní se zasune čurák a mrdá se!

 26. Určitě FAKE

  Adelo, měla jsem tě ráda, ale po tomhle teda ne.

TOPlist