Domů Ostatní Svatební kalendáře – kalendář pro nevěstu a ženicha, ten nejoriginálnější dárek

Svatební kalendáře – kalendář pro nevěstu a ženicha, ten nejoriginálnější dárek

1

Svatební kalendáře Chcete milované osoby, které vstupují do manželství opravdu překvapit? Hledáte luxusní a neočekávaný dárek, který rozhodně udělá radost? Seznamte se s jedinečným svatebním kalendářem. Nejde jen o kus papíru, ve skutečnosti v sobě skrývá hned 12 pořádných porcí nefalšovaného překvapení.

A nezáleží na tom, jestli se snažíte vymyslet šikovný dárek na rozlučku se svobodou nebo přemýšlíte nad opravdu povedeným dárkem pro svou nejlepší kamarádku, která už to má „za pár.“

✅Dvanáct překvapení v jednom balení

Ale jak jsme se už zmínili, nemáme pro vás tip jen na jeden dárek. Protože proč si trochu nedopřát, když je to tak snadné? Kalendář, mající podobu luxusního boxu s dvanácti úložnými šuplíčky, skýtá skvělé potěšení pro každou milovnici překvapení. Uvnitř čeká dvanáct produktů, které potěší milovnice luxusu i nápaditosti.

Náš tip: Vůbec se při výběru tohoto dárku nemusíte omezovat jen na svatbu. Proč si nepřipomenout třeba 1. máj, MDŽ nebo jiný zajímavý významný den? Fantazii se přece meze nekladou.

A rozhodně jde o sázku na jistotu. Tyto kalendáře mají totiž pod patronátem dámy Martina a Věra, které můžete znát ze svatebního salonu TYANO. Jsou jejich autorkami a daly dovnitř jen to, co by samy po otevření šuplíčku rády našly. Rozhodně tedy nepůjde o žádná „šméčka“, naopak.

AKCE: Kalendář pro nevěstu

Také vyrábíte dárky pro ostatní přesně tak, jako kdybyste si je vyráběli pro sebe? Pak se s touto novou kolekcí nápaditých kalendářů určitě svezete na stejné vlně.

✅Jak vlastně vše vzniklo? Myšlenka byla velmi jednoduchá

A proč vlastně svatební kalendáře? Ve hře je podle autorek zejména snaha o originalitu. Svatební trh je sice leckdy doslova přeplněný „zbytečnostmi“, ovšem obvykle se jednotlivé náměty opakují. Jiná barevná provedení či grafický design se zkrátka do co unikátnosti tak úplně nepočítají. Svatební servis zůstane svatebním servisem, ať už bude mít dekor pomněnek, krajky nebo třeba Kámasútry.

Ale kalendář pro nevěsty je docela jiný. Myslí totiž především na ně. Na ně samotné. Ne na jejich domácnost, ani na budoucího manžela. Jsou opravdu určeny jen a jen jim. A má to opravdu dobrý důvod. Koneckonců – dnešní nevěsty to mají mnohem složitější. Existuje celá řada věcí, které musí před svatbou zařídit, a proto nejméně čtvrt roku před oním Dnem D žijí v permanentním stresu. Tak proč jim tedy nedopřát něco, u čeho by si mohly dokonale odpočinout? A nádavkem něco, co by jim udělalo radost?

Ve dnech, kdy musí být všechno ŤIP ŤOP a dokonalé existuje jen velmi málo možností, jak jim ulevit. Nechtějí slyšet, že to a to už není třeba. Ani si nedají pomoci, protože samy přece zvládnou všechno nejlépe. A na dobře míněné rady také pohříchu obvykle reagují mnohem prudčeji, než by měly. Pokud tedy chceme proniknout do skutečné duše nevěsty a přinést jí tolik potřebnou úlevu, musíme na to jinak. A to právě přes mnohá drobná potěšení.

✅12 dní před svatbou si žádá něco víc

Nenechte se tedy mýlit. Kalendář nepatří na stůl se svatebními dary, ale měl by nevěstě přijít do rukou mnohem dříve, nejlépe 12 dní před svatbou. To aby si každý den mohla otevřít jeden šuplíček a rozmazlovat se luxusní kosmetikou nebo lahodnými dobrotami. A co v kalendáři najdete?

DEN 1 – Talířek do koupele (luxusní smetanová koupel z řady přírodní kosmetiky).

DEN 2 – Kouzlo přírody (Body Lotion, Bath & Shower gel s podmanivou vůní přírody)

DEN 3 – Sladký polibek (Pečující balsám na rty)

DEN 4 – Něžný dotek (Pečující krém na ruce s vůní pomeranče).

DEN 5 – Sladký okamžik (Vanilkové potěšení v podobě belgické čokolády rozpustné v mléce).

DEN 6 – Koupací pralinka (Krémová koupel v podobě luxusní pralinky s perlovým dekorem).

DEN 7 – Čas odpočinku (Body Lotion, Bath & Shower gel s osvěžující vůní zeleného čaje).

DEN 8 – Koupel k nakousnutí (Luxusní čokoládová krémová koupel).

DEN 9 – Olejová koupel (Olejové kuličky do koupele (5 ks) s vůní máty).

DEN 10 – Kouzlo romantiky (Hair & body Shampoo a Body Lotion s vůní levandule pro dokonalou relaxaci).

DEN 11 – Pro Tvůj den ANO (Propisovací tužka s originálním nápisem „Pro Tvůj den ANO“).

DEN 12 – Hodně štěstí (Víno (0,187 l) pro oslavu dne Ano, v němž si každá nevěsta zaslouží svou malou skleničku ;-)

Měli byste vědět: Kosmetika ve svatebním kalendáři patří pod značku Badafee. Jde o luxusní a po všech stránkách osvědčené produkty, vyznačující se příjemnými vůněmi a pečlivě zvolenými ingrediencemi.

Jak tedy vidíte, rozhodně se máte na co těšit. Tedy samozřejmě nevěsta, i když vy vlastně také. Na to, jak vám celá nadšená poděkuje.

✅Když chcete své překvapení ještě trochu vylepšit

Ale máme pro vás další dobrou zprávu. Chcete dárek ještě více zjemnit a personifikovat? Máte dojem, že jen vy víte, co by nevěstě udělalo skutečnou radost? Pak vás určitě potěší fakt, že všechny šuplíčky jsou opravdu velké, takže není problém do nich ještě přidat něco navíc.

A pokud vám předvybrané dárky nevyhovují, má pro vás svatební salon TYANO nabídku v podobě prázdného kalendáře pro nevěstu, který můžete vybavit přesně podle toho, co vám přijde nejlepší.

✅Mnoho příležitostí pro vyjádření lásky

Jak jsme už předeslali, ve hře nemusí být jen svatba. Znáte například tyto významné dny v březnu a v dubnu? Dnes je příležitostí k radosti tak málo, tak proč si nějaké tak trochu nepřidat? Inspirujte se naším seznamem.

8. 3. Mezinárodní den žen

11. 3. Evropský den mozku

20. 3. Světový den divadla pro děti a mládež

20. 3. Světový den frankofonie

21. 3. Mezinárodní den zdravého spánku

21. 3. Světový den poezie

22. 3. Světový den vody

27. 3. Světový den divadla

28. 3. Den učitelů v ČR

1. 4. Mezinárodní den ptactva

2. 4. Mezinárodní den dětské knihy

3. 4. Mezinárodní den spodního prádla

7. 4. Světový den zdraví

18. 4. Mezinárodního den památek a sídel

22. 4. Den Země

23. 4. Světový den knihy a autorského práva

26. 4. Světový den duševního vlastnictví

29. 4. Mezinárodní den tance

Ve hře je samozřejmě i originální design, který dodá svatebnímu kalendáři další punc výjimečnosti. A opět jsou za něj zodpovědné autorky z TYANO.

✅Kalendář pro zamilované potěší hned dva lidi

Ale není nutné se omezovat jen na dárek pro ženu. Vždyť z tohoto nápadu mohou snadno čerpat dva. A jak je to možné? Ne, nebojte se – žena se rozhodně nemusí s nikým dělit. Musíte jen vsadit na ten správný produkt, kterým je Kalendář pro zamilované.

Jde o něco, co si dva lidé mohou otevřít spolu. Něco, co jim udělá radost a možná je i tak trochu inspiruje. Ve hře je společné potěšení, takže buď najdete v šuplíčku dárky dva anebo takový, který mohou využít oba zamilovaní lidé.

A můžeme se opět podívat na příklady. Teď už nebudeme vyjmenovávat všechny „šuplíčky“, máme tu jen pár na ukázku.

DEN 1 – Společná sklenička (Víno (0,187 l) pro oslavu společného okamžiku, zpříjemnění společné chvíle).

DEN 3 – Společná chvíle pohody (Kvalitní čaje Vintage Teas (2 ks) pro chvíle společného odpočinku).

DEN 6 – Oheň společného (Luxusní masážní svíčka z řady přírodní kosmetiky značky Badafee).

DEN 8 – Koupel k nakousnutí (Luxusní jahodová krémová koupel Badafee, vzhledem a balením k nerozeznání od skutečné čokolády).

DEN 11 – Pro společné Ano i Ne (Propisovací tužky s originálními nápisy „Pro společné Ano“ a „Pro společné Ne“).

Dárky jsou nápadité a vtipné, takže kalendář se rozhodně u obdarovaných setká s nadšením. Tentokrát může posloužit i jako zajímavý dárek pro novomanžele, který určitě nezůstane nevyužit někde v koutě.

AKCE: Kalendář pro nevěstu a ženicha

✅Překvapení, které můžete ještě vylepšit

A platí pro něj vše, co jsme už psali výše. Kosmetika je vždy přírodní od osvědčené značky Badafee a jednotlivé šuplíčky jsou dostatečně velké na to, abyste do nich mohli přidat ještě i osobní vzkaz nebo třeba další drobné dárečky. Je jen na vás, jak velký průchod své fantazii dáte. Koneckonců – kdo zná obdarované lépe, než právě vy?

A i když se říká, že pravá láska už nic dalšího nepotřebuje, platí také pravidlo, že užitečná nebo nápaditá maličkost potěší vždycky. A pokud by vám obsah kalendářů nevyhovoval, můžete si samozřejmě ve svatebním salonu TYANO pořídit i dva zcela prázdné šuplíčkové kalendáře a naplnit je přesně podle gusta. Originalita i vřelé přijetí dárku tak bude zaručeno.

Měli byste vědět: Velikost jednoho šuplíčku se pohybuje v rozměrech (300 x 300 x 200 mm). Snadno se tak do něj vejde jeden větší dárek nebo několik menších.

✅Dárek, který potěší více než jednou

A ještě jeden „bonus“ musíme zmínit. Kalendář pro nevěstu nebo zamilovaný pár od TYANO rozhodně není žádným čínským rychloproduktem, určeným jen na jedno použití. Naopak. Šuplíčky lze bez poškození otevírat i opakovaně, takže kalendář může po vyprázdnění sloužit i jako šikovný prostor pro uchování svatebních maličkostí a dalších příjemných vzpomínek na nejvýznamnější den v životě.

Nechte se tímto jedinečným produktem příjemně překvapit a dopřejte totéž i těm, které máte nejraději. Odpočinková rána, rozverná odpoledne i pohodou dýchající večery totiž ocení každý a v podání nápadů od TYANO k tomu stačí opravdu málo. Už víte, zda vsadíte na oblíbené produkty jejich autorek nebo zda si vyberete svoje vlastní? Anebo obojí dohromady? Opravdu je to jen a jen na vás.

Předchozí článekJsem panna, no a co?
Další článekJak na dokonale nalakované nehty?
Siffera
Miluju všechno jakýmkoliv způsobem spojné se zdravím a životním stylem. Ve svém okolí působím jako mentorka svých méně zkušených kamarádek, což mě vážně baví! A stejně skvěle se cítím i tady. Předem se omlouvám všem, kteří neradi čtou, protože se při sepisování článků snažím zabíhat vždy maximálně do hloubky a říct vše podstatné. Doufám, že se mi to daří :)

1 komentář

Diskuze je uzavřena.