TAG: „Co by kdyby…“ 5/5 (1)

colorful_butterflies-wideAhoj všem, dneska si dáme nový TAG, který mě hodně zaujal a docela i pobavil. Našla jsem ho u Vratinky, přijde mi hodně sympatický a protože jsem dneska úplně naprosto ale totálně mrtvá a bolí mě hrozně nohy (odmítám vstávat z postele, nedejbože vymýšlet nový článek), nemám moc náladu nic tvořit a vymýšlet, proto TAG. Doufám, že vás bude bavit, že se v něm třeba něco nového dozvíte a když ho napíšete u sebe na blogu taky, nezapomeňte hodit odkaz:)

…protože život je vlastně jen série náhod

O čem vlastně tenhle TAG je? Jednoduché – znáte ty věty, které začínají slovy: „Kdybych udělala tohle“ nebo „Kdybych neudělala tamto“? Celý náš život jsou rozhodnutí – série náhod a kdybychom jedno změnili, možná by se toho změnilo neuvěřitelně moc. A tohle uvažování mě vždycky bavilo – ne že bych svých rozhodnutí litovala, ale je to zkrátka pro mě zajímavé téma. Jestli pro vás taky, doporučuju podívat se třeba na film Butterfly Effect (Efekt motýlích křídel – v čj – Osudový dotek) s Ashtonem Kutcherem v hlavní roli, který je výbornou ukázkou toho všeho. To jsem ale zas odbočila, jdem k samotnému TAGu…

Co kdybych

…. nestudovala obor, který studuji? Farmacie mě hrozně baví a moc si nedokážu představit, kde bych byla, kdybych na svojí školu nešla a nechtěla nebo nemohla pracovat v lékárně. Možná bych zůstala v Pardubicích na filozofii nebo bych možná fakt šla i do Hradce na politologii. Každopádně byste mě rozhodně nikdy neviděli na oboru, který má co dočinění s matematikou!

… se neomezovala v jídle? Myslím, že tolik by se toho nestalo. Jo, možná bych přibrala navíc pár kil, ale určitě by to nebylo nijak strašlivé. Já se totiž úplně tolik neomezuju. Když mám chvíli hříchu a sežeru na co přijdu, tak to vykompenzuju cvičením, nebo se o to aspoň snažím.

…. neutrácela tolik za doplňky? Tuhle otázku si vyložím po svém a do doplňků zahrnu šperky a kosmetiku. A byla bych na tom s účtem fakt dobře. I když popravdě – nevím, co bych si koupila. Vše důležité od bydlení, oblečení a jídla mám a proč si jednou za čas neudělat radost něčím co mě baví? Ať už je to knížka, make-up nebo nový prstýnek? Co by člověk pak ze života měl, kdyby si aspoň jednou za čas neudělal radost?

… si měla vybrat jeden kosmetický produkt, kterým bych chtěla být? Nad tím jsem se docela zamyslela a já bych chtěla být rtěnkou, ale nějakou krásnou, výraznou, spíš do růžovo – červené barvy. A kdybych nemohla být rtěnkou, byla bych Playboy králíčkem! ;)

…nežila v ČR, bydlela bych.. strašně ráda bych na Nový Zéland, ale nebránila bych se ani třeba takové Velké Británii. Na druhou stranu já jsem v ČR spokojená. Vím, že to tady není nejlepší, máme spoustu chyb a nedostatků a vždycky je na co nadávat, ale stačí abych se podívala na zprávy, jak to vypadá v takových arabských zemí a ještě dál a jsem ráda, že žiju tam, kde žiju.

..mohla vynechat jednu nezbytnou činnost během dne? Bylo by to vstávání! Nenávidím vstávání a nesnáším, když mi zvoní budík,  zkazí mi to vždycky celý den. Nejlepší je, když se vzbudím během noci a vím, že můžu ještě pár minut nebo hodin ležet – nerušeně a bez toho pitomýho zvonění!

..poslechla radu mých rodičů? Byla bych hnědovláska s dlouhými vlasy (který bych si nikdy v životě neostříhala), chodila bych nejdřív na gymnázium (podle táty) nebo na průmku (podle mámy) a potom bych nejlépe zamířila na mat-fyz (podle táty). Navíc bych nikdy nechodila s Tomášem, protože jsem tatínkova holčička a kdyby se ke mě někdo přiblížil, táta by ho odstřelil vzduchovkou!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. to poslední :D taky tatínkova holčička? :D jinak zábavný TAG :)

 2. Super TAG :)S tou vzduchovkou mi to něco připomíná :D

 3. Nemám moc ráda tagy, ale nehle mě pobavil :-)

 4. Každou melodii co mám na budíku pak nemůžu ani slyšet,taky nenávidím buzení a s tou vzduchovkou to bude asi všude stejný :DD

  • To je ještě dobrý, mě se dneska zdálo o tom, že mi zvonil budík, ale prostě nešel vypnout. V tom snu zvonil snad dvě hodiny než se mi ho nakonec podařilo umlčet. Asi je vám jasné s jakou náladou jsem se vstávala a vypínala budík, když jsem tu melodii „poslouchala“ skoro celou noc :DD.

 5. *playboy zajíček :DD tagy mě moc nebaví, ale tenhle mě teda pobavil hodně! :)

 6. Mers, není to úplně k tématu, ale psala jsi, že bys nikdy nestudovala obor, který by měl co dočinění s matikou :D Na farmacii matika není? Mě farmacie totiž taky láká, ale matika je můj strašák :/

 7. S tím děláním si radost naprosto souhlasím ! :)

 8. TAG se mi v tvém podání velmi líbí. Máš úžasné odpovědi, přečetla jsem ho doslova jedním dechem a zasmála se. Už si tě nedokážu představit jinde než v lékárně, ty tam prostě patříš..:)
  Do TAGu jsem se pustila taky, kdyby ses chtěla podívat, tak na blogu..:) Děkuju, že jsem díky tobě TAG našla..:)

 9. Mers, tvoje TAGY mě baví.. ale myslím, že tenhle byl z nich opravdu nejlepší :) A s tou vzduchovkou… to znám taky :D
  Přikládám odkaz na TAG v mém podání… :)

 10. TAG si půjčím dál, jestli nevadí :)

 11. Jsem ráda, že ses do tagu pustila, protože se mi Tvé odpovědi líbí a opravdu mě pobavily :) Jen tak dál :)) A naprosto Těs lékarnou chápu, protože sestra ji právě v Hradci vystudovala, tak o tom něco málo vím :))

 12. YouTubeGirl

  Kopíruješ od Natyla (na YouTube)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist