Ten nejlepší dárek pro něj Zatím bez hodnocení.

Blíží se narozeniny tvého miláčka brzy oslavíte výročí nebo už se připravuješ na Vánoce? Co takhle ho protentokrát překvapit nějakým opravdu nezapomenutelným dárkem? A třeba takovým, který si užijete společně? Prošmejdili jsme zákoutí internetových obchodů a přinášíme ti tipy na to nejzajímavější, na co jsme narazili.

zážitek pro nějNech ho zažít to naplno

Kluci mají rádi akci, dobrodružství a zábavu na plný pecky. Dopřej mu to naplno! V zážitkové agentuře ESENNCE.cz můžeš pořídit pro svoji drahou polovičku zážitkový dárek, na který jen tak nezapomene – jízdu ve Ferrari, adrenalinový výlet na čtyřkolkách nebo třeba simulátor Formule 1! simulátor formule 1Vybírat můžeš ze stovek zážitků, které se konají různě po celé republice. Stačí jen vymyslet, co by si tvůj miláček užil nejvíce a pak už jen jednoduše objednat online a čekat na balíček. Navíc u agentury ESENNCE.cz ti dárkový poukaz rovnou hezky zabalí a doručí na adresu, kterou si zvolíš, již do druhého dne!

 

Zoot dobrá kolekce

Jestli ještě neznáš Zootí kolekci Dobro, je nejvyšší čas ji objevit. Jedná se o kolekci oblečení a doplňků, která nejen že je cool, ale navíc je vždy spojena s nějakou bohulibou organizací. Koupí super trika pro svého miláčka, tak třeba můžeš přispět na seniory nebo opuštěné děti. Co je lepšího než dobrý pocit z dobrého dárku? Nás zaujaly trika s logem organizace Cesta domů nebo zápisníky Forewear z recyklovaných materiálů.

Chuť Ameriky

Taky často při sledování amerických filmů a seriálů přemýšlíte, jak asi chutnají ty barevné ranní cereálie nebo čokoláda, kterou dostala hlavní hrdinka k Valentýnu? Tak teď už nemusíte jen přemýšlet, protože si můžete cukrovinky a další dobroty dovezené z USA a Velké Británie objednat přes internet nebo nakoupit v kamenných prodejnách v Praze. Dováží je sem firma Candy Store a výběr mají opravdu velký. Nejrůznější želatinové bonbony, pravou supersladkou CocaColu, burákové máslo, cornflaky všech chutí a barev…Udělej z vybraných lahůdek dárkový koš a máš skvělý dárek. Jen doufej, že ti dá tvůj drahý ochutnat. :-)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist