Tip na dárek: Holení pro gentlemany Zatím bez hodnocení.

Vymyslet vhodný dárek není vždycky tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Tedy v případě, kdy chcete obdarovanou osobu skutečně potěšit a darovat jí něco praktického, co jí udělá radost. Zajít doslova za 5 minut 12 do drogerie a koupit dárkovou sadu umí každý – jenže potěšil by takový dárek, na kterém není špetka kreativity či vlastního nápadu, vůbec někoho? Pokud vám nejde o nucený úsměv a neupřímné poděkování, pak právě pro vás máme zajímavý, praktický a vzhledově přitažlivý tip na dárek, který udělá radost mužskému pokolení! Potřebujete-li tedy dárek pro tatínka, staršího bráchu, přítele či kamaráda, nechte se následujícími řádky inspirovat!

Elegantní klasika

Nenajdete muže, který by se alespoň jedenkrát za život nepokusil oholit. Pro většinu je to naopak každodenní chleba. Ať už se muž holí pravidelně či jednou za čas, má svůj styl a způsob, který mu nejvíce vyhovuje, je mu příjemný a pohodlný. Zkrátka se snaží maximálně si tuto ne vždy oblíbenou činnost ulehčit a zpříjemnit. K tomu je nezbytné kvalitní vybavení a vždy ostrá čepel. Způsobů holení existuje více. Pomineme-li ten nejjednodušší za pomoci elektrického holicího strojku, nabízí se dvě možnosti – holení břitvou či holicím strojkem na čepelky. Pojďme se tedy na tyto dva klasické způsoby holení podívat blíže:


Holení břitvou

534Co si budeme nalhávat – holení břitvou je v dnešní moderní době záležitostí skutečných gentlemanů, kteří si potrpí nejen na luxus, ale i tradici, která se s tímto způsobem holení neodmyslitelně pojí. Kolují různorodé názory – některé tvrdí, že je holení břitvou nebezpečné, a proto by se mu neměl věnovat žádný laik, jiné naopak tento způsob nadšeně podporují, neboť se jedná o nejstarší a nejkvalitnější způsob holení. Ať tak či onak – luxusní břitvy potěší každého muže, který chce být elegán. Pro začátečníky je lepší volit břitvu s čepeli 4/8 či 5/8 a co se ceny týče, to záleží čistě na vašich finančních možnostech. Břitvy jsou typické pro svou kulatou špičku, která je zábranou proti poranění.

Holení strojkem na čepelky

756Holicí strojky na čepelky jsou v současné době jakousi klasikou, kterou byste našli v koupelnách snad každého muže. Není to jen otázka praktičnosti – muži své holicí strojky považují za přítele, který jim pomůže dosáhnout lepšího vzhledu a mít doma uložený klasický plastový strojek na jedno použití? To nepřipadá v úvahu! Pravda je, že si muži na vzhledu svých holicích strojků potrpí, navíc musí být i kvalitní. Luxusní holicí strojek na čepelky tak zaručeně sklidí úspěch. Navíc holení touto metodou je jednodušší a ani nezkušenému uživateli nehrozí větří zranění. Vybírat můžete nejen mezi rozličnou cenovou relací, ale strojky se liší i svým vzhledem a vy se tak můžete snažit najít takový, který nejvíce vystihne vkus a preference obdarovaného. Strojek rozhodně nemusí být jen čistě stříbrný s jednoduchými liniemi, proč tedy nepustit obrátky vaší fantazii?

Postarejte se ať gentlemani nevymřou!

Darovat elegantní pomůcky na holení rozhodně není krok špatným směrem! Chcete-li darovat tradici, praktičnost, vkus a pečlivé provedení, spolehněte se na širokou nabídku eshopu luxusni-holeni.cz, který je hotovým rájem pro každého muže a studnicí nekonečné inspirace pro každou ženu či dívku, která přemýšlí nad vhodným dárkem. Naleznete zde nejen pomůcky na holení v nejlepší kvalitě a přitažlivém vzhledu, ale i další nezbytnosti, které muž k této činnosti potřebuje – štětky na holení, mýdla, krémy, péči před i po holení a další maličkosti, které tatínkovi, příteli či kamarádovi rozhodně udělají radost!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist