Domů Rodina & Škola Tvůj pokoj Toaletní stolek – pro pohodlnější líčení a útulnější pokoj

Toaletní stolek – pro pohodlnější líčení a útulnější pokoj

0

Hodláš změnit tvůj pokoj? Nebo si za vysvědčení řekneš o nový kus nábytku? Pokud hledáš, co by mohlo být pro tvůj pokoj přínosem, přináším ti tip na toaletní stolek. Toaletní stolek je totiž rafinovaný, praktický a designový. Nejlepší na něm je spousta úložného prostoru a velké osvětlené zrcadlo. Líčení od teď může být ještě pohodlnější! 

Proč si do pokojíčku pořídit toaletní stolek? 

Toaletní stolek si můžeš představit jako rozměrný kus nábytku se zrcadlem, odkládací plochou a se šuplíky. Prodává se v různých designových variantách, a proto si můžeš vybrat ten, který do stávajícího interiéru tvého pokoje sedne na míru. Navíc je toaletní stolek trendy kouskem nábytku, který si do svých pokojů oblíbily nejen náctileté slečny, nýbrž i dospělé ženy a to z jednoho důvodu – líčení u něj dostává úplně nový rozměr. Proč si tedy do pokojíčku toaletní stolek pořídit?

  • s toaletním stolkem ti do pokoje přibude i rozměrné zrcadlo,
  • toaletní stolek = velká odkládací plocha, tudíž můžeš během líčení popíjet ranní kávu a třeba i snídat,
  • s toaletním stolkem získáš i spoustu úložného a odkládacího prostoru – obvykle jsou šuplíky systematicky rozčleněné a tudíž získáš místo pro všechna tvoje líčidla, parfémy, tělová mléka, zároveň uvolníš prostor v koupelně,
  • díky toaletnímu stolku ve tvém pokoji už nebudeš muset stát frontu na koupelnu,
  • díky osvětlení zrcadla se můžeš nalíčit i večer,
  • k toaletnímu stolku si pravděpodobně budeš muset pořídit i židličku (pokud není součástí) a to je další výhoda – u líčení sedíš!
  • toaletní stolek ocení i tvé kamarádky, které u něj můžeš učesat,
  • díky toaletnímu stolku budeš mít všechny své věci na jednom místě, a proto je vždy najdeš,
  • toaletní stolek nestojí moc peněz a říct si o něj můžeš třeba k narozeninám.

A jaký vybrat? Tady je několik tipů:

Vytvoř si svůj zkrášlovací koutek! 

Aby byl tvůj pokoj ještě útulnější a tvé líčení a péče o sebe samu ještě pohodlnější, dej si práci a zkrášli si i okolí toaletního stolku. To znamená, že si na kraje zrcadla můžeš připnout tvé oblíbené fotografie tebe a mámy, tebe a tvé kámošky a na stěnu kolem toaletního stolku si můžeš vylepit plakáty s oblíbenou hudební skupinou. Dbej na to, abys při líčení měla vždy dostatek světla. Nejvhodnějším světlem k osvětlení zrcadla je bílé světlo, které nezkresluje a tudíž se u něj můžeš líčit i večer.

A co ty? Máš v pokoji parádní toaletní stolek? Poděl se s námi o zkušenosti : )

TIP: Důvody, proč i ty potřebuješ toaletní stolek