Třpytivé fialkové líčení + (foto)návod 4.75/5 (8)

Fialová patří k mým oblíbeným barvám, i když jí nijak neprotěžuji. Ve skříni snad nemám jediné fialové tričko a ani v líčení fialové stíny nevítězí. Mám tuhle barvu ale ráda, protože je podle mě neskutečně univerzální a právě v líčení se s ní dá vytvořit jak neuvěřitelně jemný look, tak i večerní party make-up. Jednou za čas určitě neškodí podobně barevné stíny vyzkoušet, protože oko dokáží skvěle prozářit.

Chtěla jsem líčení, které bude sytě fialové a třpytivé – pokud chcete něco méně nápadného, nemusíte tam fialové pigmenty, které jsou poměrně výrazné, přidávat a vystačíte si s obyčejnými odstíny jemně fialové.

Krok 1

Na horní víčko jsem nanesla světle fialový stín.

Krok 2

Horní víčko jsem vystínovala tmavě fialovou. Stín jsem použila do očního záhybu a do vnějšího koutku.

Krok 3

Do vnitřního koutku oka jsem použila rozjasňovací, bílý oční stín.

Krok 4

Na dolní víčko jsem použila světle fialovou tužku

Krok 5

A konečně přichází na řadu pigmenty. Použila jsem pigmenty Essence Color Art, v odstínu 16 blueberry muffin a aplikovala jsem je na horní víčko (tam, kde zůstal světle fialový stín)

Krok 6

Pigmenty jsem opatrně nanesla i na dolní víčko k vnitřnímu koutku

Krok 7

Na dolní víčko můžeš použít černou tužku, ale velice jemně a neaplikuj ji rovnoměrně, ale pouze k vnější části, aby oko opticky nezmenšila. Pak už stačí jen nanést rozjasňující stín k obočí a použít řasenku a je hotovo!

Fialová sluší v podstatě každému, jen je důležité vybrat správný odstín a intenzitu, abys ji přizpůsobila příležitosti a svému vzhledu, ne každý si může dovolit zářivé barvy a ne každému sluší tmavé odstíny. Při používání pigmentů doporučuji nalíčit nejprve oči a teprve poté nanášet make-up a pudr – pokud to s nimi 100% neumíš, může se stát, že se ti dostanou i tam, kam nechceš a znehodnotí ti pracně udělaný make-up.

Použité produkty: Maybelline Expert Wear Duo (Pink&Mauve), tužka na oči Essence (14 Hola, Chica!, 01 black), Pigmenty Essence Color Arts (16 Blueberry Muffin), Maybelline Great lash Lots of Lashes. 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

22 komentářů

 1. Mohla bys prosím vyfotit i celý obličej? Pro lepší představu jak to bude vypadat…

  • Já obličej často nefotím kvůli tomu, že to může hodně zkreslovat – ne každé líčení mi sluší (často ho udělám proto, protože je na přání) a nechci, aby to někoho odradila, protože zrovna mě tohle nesluší apod. :)

 2. Lianna Ellusive

  Fialovou miluju:-)

 3. Wow to vypadá kouzelně!:)

 4. Krásný ;) Miluju fialovou :D ;)

 5. Vypadá to nádherně Mers! :))
  Tohle líčení se mi hodně líbí, takže opět zkusím :)

 6. Vypadá to fenomenálně. :) Připomíná mi to vesmír. :)

 7. Ahoj Mers:) krásný fotonávod, hrozně se mi líbí styl líčení, který tu ukazuješ. Má to takový svůj jemný osobitý styl. Klobouk dolů i před nafocením. Ani nevím jak, ale už jsem se tu asi dočista zabydlela:))

 8. Je to hrozně hezký :)!..Ale je mi 14 a do školy bych se asi neodvážila si to udělat (ještě k tomu tak hezky :D)..Já si normálně dávam jen řasenku a někdy i tužku :)..

 9. Všimli jste si někdo těch nádherných očí? Mě připadají úžasné oči i to líčení :D Nádhera :D

 10. ahoj:)
  čeká mě věneček a tak bych chtěla poradit,aké líčení (večerní) bych měla použít,protože jsem brunetka s hnedýma očima a např. zelená mi nesluší vůbec:)

  • Záleží jaké budeš mít šaty, jaké máš oči (tvar apod). Zkus se tady podívat do fotonávodu – myslím, že docela univerzální líčení je “Líčení s essence pigmenty” :)

   • šaty? bílé bez ramínek se třpitkama a perličkama :) jsou navrhnuté tak, že je zvlášť korzet a zvlášť sukně :)

 11. Sue and colours

  Toto líčenie vyzerá úžasne! :-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist