Už víte, kam s přítelem na dovolenou? Náš tip je Pyrenejský poloostrov. Proč? 5/5 (1)

Stále ještě nemáte vybránu letní dovolenou? Aktuálně je nejvyšší čas začít přemýšlet nad tím, kam se vydáte. Pokud nemáte jasnou představu, dejte na náš tip. Tím je Pyrenejský poloostrov. A proč sem? Na hlavní důvody se podíváme společně.

Ceny jsou příznivé

Prvním důvodem je rozhodně příznivá cena. To, na kolik vyjde vaše dovolená se odvíjí hlavně od konkrétních požadavků například na stravu, nebo kvalitu bydlení. Možností je řada a necháme je čistě na vaší volbě. Když se zaměříme na cenu dopravy, potěší vás levné letenky. Je jedno, zda plánujete navštívit Španělsko, Portugalsko, nebo jinou zemi v této destinaci. Nic výjimečného nemusí být fakt, že za zpáteční letenku dáte spolu se svým partnerem jenom nižší jednotky tisíc.

Jste tam hned

Pyrenejský poloostrov je dobrou volbou i z důvodu, že většinu času nebudete trávit na cestách. Tedy pokud dáte na naši radu a místo auta, vlaku nebo autobusu skutečně zvolíte letadlo. Že máme pravdu dokládají třeba letenky do Lisabonu. Do největšího města Portugalska se můžete dostat už za 3 hodiny a 30 minut. Než se nadějete, budete dosedat na místním letišti a můžete začít plánovat, co vše nejenom v tomto městě zažijete.

Lákadel je více než dost

Je na vás, jakou dovolenou preferujete. Pyrenejský poloostrov toho nabízí opravdu mnoho. A je jedno, zda půjde o zmíněný Lisabon, nebo dáte přednost klasice a koupíte letenky do Barcelony. Destinace vyjde vstříc těm párům, kteří rádi lenoší na pláži, stejně jako těm, kteří rádi poznávají přírodu a památky. Zapomínat nelze ani na vyhlášenou gastronomii v podobě místních jídel, ale i nápojů. A pro vás, jako milovníci módy se hodí i informace, že na místních trzích i v obchodech můžete pořídit řadu stylových kousků do svého šatníku. Tak už víte, proč je tato destinace tím pravým tipem?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist