Valentýn: svátek všech zamilovaných Zatím bez hodnocení.

A je to tady…po roce je před námi svátek všech zamilovaných, svátek lásky – Valentýn! Jistě patříš mezi ty, které Valentýna slaví, a určitě už jsi přemýšlela nad tím, čím potěšit svoji drahou polovičku. Ale co dát jednou provždy sbohem zajetým klišé v podobě čokolád a trenýrkám se srdíčky?

Jestli ti došla fantazie a trochu tápeš, nezoufej, přinášíme ti totiž zaručené tipy na valentýnské dárky. A že je z čeho vybírat! Alza Trendy aktuálně nabízí přes 580 věcí, kterými rozhodně svého vyvoleného nezklameš. Nyní navíc nabízí slevy ve výši až 50%!

ImgW (2)Potrpí si tvůj miláček na svůj vzhled a rád hezky voní? Výborně, pak mu určitě uděláš radost některou z toaletních vod. Je jen na tobě, jestli se díky tobě zahalí do tónů lehké a osvěžující vůně od Calvina Kleina nebo třeba toaletní vody Instinct od Davida Beckhama.

 

Pokud máš po svém boku nadšeného sportovce, rozhodně ho mile potěšíš stylovým monitorem denních aktivit Polar Loop. Tenhle šikovný náramek bude během celého dne zaznamenávat jeho aktivitu. Třeba to, kolik hodin stráví sezením, spánkem a kolik spálí za den kalorií. Ale nejen to. Především dává doporučení, co je potřeba zlepšit ke zvýšení fyzické kondice. Dokáže tak motivovat k častějšímu pohybu.

Jestli letos patříš mezi ty, které budou trávit Valentýna samy, vůbec nic si z toho nedělej! Vždycky se najde osoba na které ti záleží a Valentýn je ideálním dnem, kdy to můžeš dát najevo. Nemusí to být nutně někdo mužského pohlaví, proč neudělat radost třeba kamarádce, ségře nebo třeba i sobě?

ImgW (3)Udělej si krásný den jenom pro sebe a maximálně si ho užij! Můžeš si třeba doplnit svou šperkovničku. Zajímavou volbou je například elegantní stříbrné srdíčko s řetízkem. Nejen, že skvěle vypadá a na tvém krku zaručeně zaujme nejednoho kluka, ale ještě v sobě schovává malou vychytávku – 16GB flashdisk. Zvolit můžeš i zlatou variantu. Anebo třeba obě, Valentýn je přeci jen jednou za rok, proč si neudělat radost :-)

 

K Valentýnu patří mimo růží a srdíček také vůně. Jestli ti tvůj parfém dochází, měla by sis rychle něco pořídit. Protože za tyto výprodejové ceny se to opravdu vyplatí.

Manželé Beckhamovi společnými silami vytvořili vůni, která si tě na první nádech podmaní. Toaletní vodu Signature prostě musíš mít. A u Beckhamů ještě chvíli zůstaneme. Vůně Intimately Beckham je stejně romantická a elegantní jako samotná Victoria a skvěle se hodí například na romantické večery s tvým drahým.

ImgW (4)Jestli jsi aktivní člověk, ba dokonce sportovkyně, tak by se ti mohla líbit vůně vyvinutá módní návrhářkou Jil Sander Sport Woman. Flakonek je doslova nabitý jemnými ovocnými vůněmi, které ti dodají energii a do žil ti vlijí velkou dávku optimismu :-)

Neváhej a udělej radost svým blízkým některým z těchto báječných valentýnských dárků!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist