VideoOdpověď V. Zatím bez hodnocení.

Už pátá videoodpověď po docela dlouhé pauze (prosím omluvte můj výpadek ve videu, když jsem uvažovala, po kolikáté tohle vlastně natáčím) a konečně jsem zodpověděla všechny Vaše otázky, které jste mi v posledních měsících napsaly. Na rovinu řeknu, že jsem si všimla pár vynechaných otázek, nedělám to schválně, někdy zkrátka něco překouknu, tak se nebojte mi napsat otázku znovu nebo mě na to upozorněte.

Pokud by Vás ještě něco zajímalo, ptát se můžete neomezeně v Otázkách do VideoOdpovědi. Pro lepší obraz videa, můžete přepnout (kolečkem v pravém rohu videa) na HD rozlišení.

Mějte se krásně

Mers

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

17 komentářů

 1. Christian Bale je kus chlapa,tak se mi hrozně líbí :D :))
  Máš nádherný vlasy!! :))

 2. Moc hezké video, líbí se mi to křesílko na kterém sedíš to je vážně skvělý. A ty tvoje vlasy :)))

 3. Tvůj trapas mě pobavil :D Mers chci se jen zeptat,je to tvoje přírodní barva vlasů nebo barvíš?Nabarvit tak dlouhý vlasy musí být dřina co?

  • Moje barva vlasů je totožná, ale s tím rozdílem, že přírodně v nich mám zlaté odlesky. Po tom co jsem byla na zrzavo, tak ještě barva občas prosvítá, takže jsou občas vidět nazrzlé odlesky. Jinak používám přeliv cca jednou za tři – čtyři měsíce, abych sjednotila barvu a je to docela dřina, musím kupovat spoustu balení, aby mi to vystačilo:)

  • Lianna Ellusive

   Barvím nepravidelně a pomalu se začínám dostávat do fáze, kdy mi dvě balení barvy přestávají stačit – příště asi už budu muset pořídit barvy tři:-) Ono je fakt nejpraktičtější jít nakrátko, ale strašně mě baví argumenty mých “kamarádek”, co mi počítají důvody, proč se nechat ostříhat:-)

  • Ano, taky mi dvě balení už nestačí, posledně jsem použila tři a bylo to fakt těsný, takže příště už budu muset koupit čtyři…

   Ono je spousta důvodů pro a proti. Já osobně se v delších vlasech cítím lépe, hezčeji, vůbec se mi nemastí (krátké jsem musela mýt každý druhý den) a můžu experimentovat s účesy, proto jsem je ze vzteku ještě neostříhala :D :)

 4. Máš nádherný vlasy:)!!

 5. Z toho trapasu jsem nemohla :D
  Jinak hezká videoodpověď, na tebe je radost se dívat :)

 6. Ahoj mohla bych se zeptat, kde se díváš na Simpsonovi?(na jaké stránce), nebo to máš stáhlé v počítaču?Děkuji za odpověd :)

 7. ten trapas mě docela pobavil no :D :D jinak videoodpovědi jsou čím dál lepší, jen tak dál ;)

 8. Ahoj
  Mers ve tvém videu (co nosím v kabelce)jsem zalédla že nosíš brýle, tak jsem se chtěla zeptat jestli nosíš i kontaktní čočky,od kolika let,jak často a jestli by jsi mi je doporučila-je mi 11 do školy brýle nepotřebuji a když uš tak je nemám :(. Brýle nosím jen na doma =D

  díky moc NiKISS

  • Ahoj,

   dřív jsem je nosila, teď už ne. Každopádně v tomhle věku se o tom určitě poraď s tvým očním lékařem, který ti všechno vysvětlí, dá ti nějaké přesnější informace – ne pro každého jsou totiž čočky 100% vhodné:)

 9. Moooc díky Mers. =D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist