Domů Ostatní Vypůjčte si motodlahu na koleno i kyčel. Dovezeme vám ji i na...

Vypůjčte si motodlahu na koleno i kyčel. Dovezeme vám ji i na vesnici

0

Podstoupili jste totální endoprotézu kolene nebo kyčle? My vám až domů dovezeme motodlahu Artromot K1, která se snadno ovládá, je pohodlná a díky ní výrazně zvýšíte efektivnost rehabilitace. Motodlahu vám dodáme i na malou vesnici.

Jak vypadá rehabilitace a léčba po TEP

Po operaci kolene, ať už po TEP nebo ACL, je nutné efektivně a správně rehabilitovat. Poctivá rehabilitace a rozhýbání kolene s sebou přináší dobré výsledky. Právě proto si pacienti půjčují na domácí rehabilitaci motorovou dlahu na koleno. Motodlahu ocení osoby v produktivním věku, které se potřebují vrátit do zaměstnání, ale zejména senioři, u nichž může rekonvalescence probíhat pomaleji. Po operaci, stejně tak v domácím ošetření, lékaři pacientům doporučují, aby neleželi celý den v posteli, ale spíše trávili převážnou část dne mimo lůžko. V alespoň prvních dvou týdnech po operaci musíte nosit protiembolické punčochy. Rehabilitaci doma zefektivníte díky motorové dlaze na koleno (můžete rehabilitovat také kyčel, rameno, zápěstí). S motodlahou se vrátíte k běžnému pohybu rychleji. Motorová dlaha je velkým pomocníkem pro sportovce i seniory, jelikož se díky pravidelnému cvičení zvýší pohyblivost kloubů, riziko možných komplikací vznikajících právě díky znehybnění kloubu se sníží, otoky se dříve vstřebají, cévní a lymfatická cirkulace měkkých tkání v kolenním kloubu se zlepší. Na motodlaze můžete rehabilitovat 4x denně od 30 do 60 minut.

Kdy jít do zaměstnání po TEP?

Jak dlouho trvá rekonvalescence, a kdy se vrátit do práce po výměně kolenního kloubu? Vše se odvíjí od toho, jak efektivně a často rehabilitujete, zda rekonvalescence dobře probíhá a v neposlední řadě také závisí na charakteru vašeho zaměstnání. Jestli budete v práci sedět převážně na židli, nebudete dlouho stát a ani zvedat těžké předměty, můžete se do zaměstnání vrátit po třech až šesti měsících od operace. Ze začátku můžete zvážit práci na částečný úvazek.

Víte, proč rehabilitovat s motodlahou?

 • Po operaci se kloub rychleji zotaví.
 • Budete rehabilitovat doma.
 • Rehabilitace je bezpečná a efektivní.
 • Eliminují se komplikace vzniklé znehybněním kloubu.
 • Otoky se dříve vstřebají.
 • Podpoří se zhojení chrupavek a vaziva.
 • Kloub neztuhne.
 • Zlepší se lymfatická cirkulace měkkých tkání v kolenním kloubu.

Vypůjčte si motorovou dlahu v Praze, Brně, Plzni i Liberci

Motodlahu si můžete půjčit jak ve velkých městech v České republice – v Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Znojmě, Ostravě i Liberci, tak si ji můžete objednat do menších měst či na vesnici. Z půjčovny motodlahy Proormedent.cz vám motodlahu dodají kamkoli, třeba do Mladé Boleslavi, Staré Boleslavi, Kolína, Kladna, Mělníka, Bakova i Mnichova Hradiště. Spokojení pacienti jsou také z Jablonce nad Nisou, Českých Budějovic, Tábora i Jindřichova Hradce. Stačí, když na webových stránkách vyplníte poptávkový formulář, nebo jim zavoláte, a oni s vámi vše potřebné domluví. Při vypůjčení motodlahy na jeden týden a více, máte po Praze dopravu a zaškolení zdarma. Při vypůjčení na čtrnáct dní je doprava včetně zaškolení zdarma také po středních Čechách. Zajímá vás více? Podívejte se na článek Kde si vypůjčit motodlahu na koleno a kyčel.

U nás najdete tyto motodlahy

 • Koleno a kyčel Artromot K1 Klasik (nahradila starší model Artromot K2)
 • Rameno Artromot S3 Komfort nebo Artromot S4 (třímotorová motodlaha)
 • Loket Artromot E2 nebo E2 compact
 • Kotník Artromot SP3
 • Prsty Artromot F
 • Zápěstí Artromot H

Kolik pronájem motorové dlahy stojí?

Vypůjčení motodlahy se vám výrazně více vyplatí než koupě nového rehabilitačního přístroje. Půjčovné na jeden den stojí 250 Kč. Od 31. dne se denní půjčovné snižuje na 220 Kč. O motodlahy je ve vybraných měsících velký zájem. Zamluvte si motodlahu ještě dnes. Zavolejte na telefonní číslo +420 241 403 520, mobil +420 774 728 722, napište na e-mail info@proormedent.cz nebo vyplňte na webu krátký formulář.