Žádná sleva mi už neunikne… 4.7/5 (10)

Holky, nevím jak vám, ale mně už žádná sleva neunikne! Proč? Díky službě Kupi.cz mám všechny akční letáky přehledně a pohodlně na jednom místě, a proto jsem neustále ve střehu skočit po opravdu senzační cenové nabídce. Službu jsem si nainstalovala jako aplikaci do mobilu. Teď si slevy a akční nabídky ve všech obchodech proletím během přestávky ve škole!

Co je Kupi.cz?

Kupi.cz je on-line služba, která k prohlédnutí nabízí akční letáky obchodů z celé České republiky. Díky ní je nakupování mnohem snadnější, přehlednější a zajisté i modernější. Pro rychlý přehled nemusíš vybírat letáky ze schránek, stejně je v ní všechny nenajdeš. Ani nemusíš obíhat všechny hypermarkety.  Úplně stačí,  když si vytáhneš svůj mobil se staženou aplikací a můžeš začít tvořit tvůj nákupní seznam (ten lze v aplikaci opravdu vytvořit!). Používání Kupi.cz je zdarma, služba je samozřejmě propojená se sociální sítí Facebook a všechny cenové nabídky v ní jsou aktuální. To, co potřebuješ, nemusíš pracně prohledávat skrz všechny letáky, jen zadáš název produktu do filtrace.

akční letáky a slevy

S nakupováním jsem teď rychleji hotová a žádná sleva mi neunikne.

Proč službu využívat?

Proč službu Kupi.cz využívat? Protože ti jó usnadní život. Jen si spočítej, jak dlouhou dobu strávíš nad listováním v letácích anebo jak jsi zklamaná, když tvůj oblíbený parfém, který sis koupila, najdeš hned nato v druhém obchodě o stovku levněji.

Služba Kupi.cz ti nabídne:

  • akční letáky na jednom místě
  • rychle za tebe porovná všechny aktuální ceny
  • vytvoří ti nákupní seznam
  • pohlídá za tebe slevy a cenové nabídky
  • upozorní tě na dobrou cenu tvých oblíbených produktů (lze si nastavit preference)
  • bude ti neustále nablízku skrz tvůj mobilní telefon
  • ušetří tvůj čas a peníze

Služba Kupi.cz je zkrátka můj nový parťák při nakupování. Takový přehled, jako mám s ní, jsem nikdy neměla.

Tip na závěr: Pokud máš dostatečné dovednosti, můžeš se podílet i na dalším zlepšování portálu. Právě teď v Kupi.cz shánějí vývojáře.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist