Zaměřeno na svůdnost: Jak vybrat spodní prádlo 4.71/5 (14)

Zaměřeno na svůdnost: Jak vybrat spodní prádloAčkoliv se to může zdát jako banalita, vybrat správné spodní prádlo je někdy pořádná věda. Možná si říkáte, že jej celý den stejně nikdo kromě vás neuvidí a pro svého přítele máte připraveno speciální prádlo, tak nepodceňujte situaci. Spodní prádlo je část oděvu, která těsně přiléhá ha vaši kůži. Mělo by vám tedy správně sedět, vyzdvihnout vaše přednosti a naopak skrýt nedostatky. Každé ženě sluší něco jiného a totéž platí i v případě spodního prádla. Pokud máte zájem o inspiraci, pak čtěte následující řádky.

Hra s barvami

Většina žen se spodním prádlem příliš neexperimentuje a nosí pouze červenou, černou a bílou barvu. Proto výrobci přináší svůdné prádlo zejména v těchto barevných odstínech. Ovšem barevná škála spodního prádla je mnohem pestřejší. Věděli jste například, že blondýnkám sluší více pastelové barvy, brunetky se doslova rozzáří v safírově modré či esmeraldově zelené. Zrzky vypadají dobře v zelené nebo jiných zemitých tónech. Hlavní roli však hraje kvalita materiálu, která je u spodního prádla zásadní. Můžete mít prádlo krajkové, saténové či hedvábné a nikde není psáno, že se ve všem budete cítit stejně pohodlně.

Dejte na obdiv své přednosti

U spodního prádla lze velmi snadno dosáhnout dokonalého výsledku na vaší postavě, ale zároveň je možné mnoho pokazit. Správně zvolené podprsenky mohou vytvarovat vaše ňadra a zároveň jim vytváří určitou oporu, aby se prsní svaly příliš nepovolily a nebolely vás tak záda. Když vybíráte podprsenku, změřte si nejprve obvod přes prsa a poté obvod hrudníku těsně pod prsy. Jedině podprsenka, která vám padne jako ulitá, může dobře splnit svůj účel.

Kalhotky nebo tanga zase tvarují vaše pozadí. Nebojte se vyšpulit svůj zadeček, vždyť některé celebrity prosluly více svým pozadím, než tím, co umí. Elastické kalhotky vám zadeček pěkně vytvarují, moderní tanga jsou zase neskutečně svůdná a také praktická.

Erotické prádlo pro vášnivou noc

Samostatnou kategorii dámského prádla tvoří prádlo erotické. Nemusí to být nic extrémního. Vězte, vkusné dámské erotické prádlo probouzí v partnerovi touhu a zvědavost, vás dobývat.

Chcete-li svést svého partnera, experimentujte s různými typy podprsenek, vyzkoušejte korzety a svůdné saténové košilky nebo podvazkový pás. Fantazii se meze nekladou.

Zvolte správnou kombinaci

Každá žena je jiná a každé také sluší jiné modely. Pokud chcete prádlo, které vašemu partnerovi vyrazí dech, a zároveň víte o svých nedostatcích, pak volte alternativy. Větší bříško a objemná stehna skryje svůdná košilka. Chlapecké postavě zase bude více slušet podvazkový pás.

Není potřeba být trendy za každou cenu

Ačkoliv z reklam a časopisů na nás vykukují modelky se značkovým prádlem, které kopíruje aktuální módní trendy, neznamená to, že se musíte oblékat stejně. Tyto střihy sluší většinou jen štíhlým dlouhonohým modelkám. V prádle, které vám nesluší a ve kterém se necítíte pohodlně, nemůžete nikoho oslnit. Nepřekračujte hranice a limity kvůli touze po dokonalosti, méně je někdy více.

Pár rad na závěr

Pokud jste ženská krev a mlíko a máte velké poprsí, dopřejte si pořádný výstřih a delší košilku. Vyvarujte se střihům, které mají upnutý pas. Vybírejte spíše rovné a splývavé.

Pokud vás příroda neobdařila velkým poprsím, nezoufejte. Takzvané push-up podprsenky umí hotové zázraky.

Větší bříško nemusíte zakrývat, pokud odvedete pozornost jinam. Vyzkoušejte punčochy, svůdné kalhoty a podprsenky, které vám budou dobře sedět. Vysoké postavě zase sluší korzet nebo sukýnka.

Rozhodně se vyhněte obnošenému a zapranému prádlu se žmolky. Noste správnou velikost podprsenky i kalhotek.

Co si dále o spodním prádle přečíst?

VIDEO: Jak vybrat správnou velikost a střih podprsenky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist