Zbavte se přebytečného tuku na břiše 4.86/5 (14)

Břicho… S touto partií těla bojuje mnoho žen, a často jim nedá spát. I odborníci se shodují v tom, že právě tuk v oblasti břicha je z hlediska zdraví nejrizikovější, a tak bychom se jej měli snažit udržet v co možná nejnižší míře. V dnešním článku si proto shrneme metody, kterými lze s tímto problémem bojovat.

Strava je základem všeho

První možností, kterou máme, je samozřejmě úprava stravy. V rámci naší země je typickým problémovým produktem pečivo, ať už rohlík, nebo chleba. Dětem jej dáváme ještě v kočárku vždy, když uslyšíme větu „mami, já mám hlad“. Snad také proto je tukový rohlík pro mnoho z nás součástí každodenního stravování. Zkuste to změnit!

Pro začátek vyřaďte bílé pečivo, a celkově všechny produkty z bílé mouky. Pokud vás přepadne náhle hlad, nesáhněte hned po rohlíku se šunkou, ale dejte si raději kousek ovoce či zeleniny, která vás zasytí na delší dobu. Vhodné je také omezit živočišné tuky, a především alkohol.

Cvičení, která pomohou

Pravidelné cvičení je dalším důležitým prvkem, ale samozřejmě za předpokladu, že zlepšíme naše stravovací návyky, jak bylo popsáno výše. Co se ovšem týče vhodných cvičení na břicho, rozhodně bych doporučila lehy sedy a sklapovačky. Tyto cviky vám během pár týdnů vykouzlí pevné a ploché bříško, které by vám mohla závidět leckterá modelka. Chce to ale odhodlání a pevnou vůli.

Samozřejmě jsou mezi námi i tací, kteří si tato cvičení nemohou dovolit například kvůli problémům se zády, či s krční páteří. V tomto případě by bylo vhodné například cvičit alespoň s pomocí rotany, která procvičí nejen požadované partie, ale zajistí vám také štíhlý pas.

Záchraná brzda, aneb ultrazvuková liposukce

Mnoho žen bohužel ani pomocí lepší stravy, ani pomocí cvičení tyto partie nezhubne. Poslední záchranu jim nabízí liposukce břicha. V současné době je velmi vyzdvihována ultrazvuková liposukce VASER Lipo, která dokáže odsát tuk z jednotlivých partií bez bolesti, otoků, a modřin. Důvodem je fakt, že revoluční metoda ultrazvukové liposukce působí pouze na tukové buňky, a tedy nenarušuje okolní tkáně, což také zajistí kratší dobu rekonvalescence. Působí tedy na tělo šetrněji než jiné metody liposukce.

liposukce-pred-a-po

Ultrazvuková liposukce „Před“ a „Po“

Pokud si zoufáte, že léto již začalo, a do dovolené u moře vám zbývá pár posledních dní, není vše ztraceno. Tato bezbolestná ultrazvuková liposukce vás nikterak neomezí, protože již po dvou dnech se můžete vrátit do plnohodnotného života a vyrazit si užívat sluníčka i slané vody.

Ať už zvolíte kteroukoliv z výše uvedených variant, odhodlejte se dát svým nadbytečným tukům sbohem.  Okolí si této změny jistě všimne a bude vás vychvalovat, nejpodstatnější ale je, že vy se ve svém těle budete cítit mnohem, mnohem lépe!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist