Zkušenosti s krémovými očními stíny Essence 4.83/5 (6)

Dnes tu mám pro vás menší recenzi na dva odstíny krémových očních stínů od Essence.

Já si pořídila dva odstíny – 02 – Brazil’s Sunset a 06 – UK’s Stonehenge.

IMG_0361

Kupovala jsem je ve slevě v Rossmanu asi za 30 Kč jeden, což mi přišla fajn cena, tak jsem neváhala a odstíny si vzala rovnou dva. :D Musím říct, že tyto stíny se jim opravdu dost povedly. Pigmentace je opravdu dobrá a za tu cenu? Takže pokud na ně někde narazíte, určitě neváhejte.

IMG_0365 (1)

 

Zde je pigmentace vidět docela dobře. Dala jsem z každého stínu jen maličkou kapičku a tohle je výsledek. Jsou hezky tekuté a velmi dobře se s nimi pracuje. Já je používala buď samotně na víčko a přes to jen linku a držely suprově, ani třpytky z nich nepadaly a to je jich tam opravdu hodně, a nebo jsem si dala krémový stín jako základ a přes něj ještě normální stíny a vypadá to opravdu hezky. Přidají stínům víc na intenzitě a také na výdrži.

Balení mají v tubičce, jak jste si mohli všimnout a tím je aplikování pohodlnější. Z tubičky si dáte produkt hned na víčko a stačí jen rozmáznout prsty. Nemusíte tak sahat do nějakých kalíšků apod.

Já tedy stíny mohu jednoznačně doporučit. Na výběr mají hned z několika barev a běžná cena je asi kolem 60 Kč, možná míň.

Doufám, že se vám recenze líbila a že stíny také vyzkoušíte. :)

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Uau, o tom jsem nikdy neslyšela, ale musím je mít! =D Nalákala jsi mě, díky za typ =)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist