Změna stylu a všeho+vzkaz od sestry (mojí) 5/5 (19)

Ahoj! Dlouho jsem nepsala článek, můj přítel je nemocný a histerčí. Občas je fakt blb. Dnes u mě přespí sestra a rovnou vám něco napíše.

Plno dívek chce změnit svoji imič úplně od základu, od bot až po vlasy. A jak na to?

Základem jsou vlasy

Můžeš si je nechat, tak jak chceš. Jestli si je chceš přebarvit, tak jo. Jestli si chceš nechat současnou barvu vlasů, tak si můžeš dát melíry nebo obarvit konečky. Vypadá to moc pěkně. Měníš li styl úplně, je dobré přejít na jinou péči o vlasy. Nové šampony a tak.

Kontaktní čočky

Jestli chceš úplnou změnu, tak rozhodně zvol kontaktní čočky. Můžeš si vybrat jakoukoliv barvu. Mersmerize o nich napsala celý článek.

Musím měnit makeup?

Ne. Značku můžeš používat stejnou, ale používej ho jiným stylem. Dělej to, co si dřív nedělala (oční linka, bronzer, to jsou ty věci, které se moc často nepoužívají).

Řekni ano pro ombré

Pokud jsi neměla moc ombré věcí, tak to je šance na změnu vizáže. Ombré triko, ombré nehty, ombré vlasy a nebo i ombré makeup. Kdo kdy viděl tolikrát stejné slovo v jedné větě? LOL…

Provětrej tvůj šatník! 

Nemáš doma sukně? Kup si je! Vyhoď všechno staré a jdi s dobou. Jestli nevíš nic moc o kalhotách, tak se koukni na článek od Daniely (Jaké kalhoty se budou nosit v roce 2018?).

Boty? Jen nové! 

Z botníku vyhoď staré boty. Zkus úplně nový hit (Crocsy na podpatcích). Koukni se na internet a najdeš tam toho plno. Je to pohodlné, elegantní a moderní. Mám je doma. Někdy na ně udělám recenzi (jestli budete chtít).

Nový styl šperků

Náušnice, to je…Nebudu to komentovat. Vyber si jen moderní, co jdou s dobou. Jako jsou větší kruhy nebo s různými motivy. Zkus ideální šperk na léto: náramek na nohy. Mám jich plno, mám na ně rovnou celou mini krabičku.

A teď k sestře:

Ahoj, nevím jak začít, tak jdu rovnou k věci. Mám kamarádku, její máma zná holku, co má sestru, co má šikovnou dceru stylistku. Trochu jsme se bavily a můžete napsat Lindě na mail, že o to máte zájem. První dvě to mají zdarma. Má ceník. Podle něho si můžete vybrat, co chcete. Linda vám napíše její mail a můžete ji kontaktovat. Ceník vám napíšu do komentářů. Takže neváhejte a pište. Její sice 13, ale je hodně šikovná. Dávám vám záruku. Jestli se vám to nebude líbit, tak vám vrátí peníze. A pozor! Vybírá si zákaznice podle měst, kde bydlí!

No to je teď vše. Nezbývá mi nic jiného než říct

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Sestra vaší blogerky Lindy

  Ceník
  Ostříhání 159 Kč
  Účes podle celebrity 399 Kč
  Extra nehty 500 Kč
  Normální nehty 199 Kč
  Makeup podle celebrity 509 Kč
  Makeup premium 499 Kč
  Makeup normal 299 Kč
  Zkrásnění zubů 499 Kč
  Celý styl podle celebrity 799 Kč
  Upravení risů nosu 299 Kč
  Afro vlasy 399 Kč
  „Beachy waves“ kudrlny 599 Kč
  Jiné kudrlinky 299 Kč
  Pleťová maska 599 Kč
  Zkrásnění rtů 699 Kč
  Smývatelné obarvení vlasů (vydrží na 2 dny) 699 Kč

 2. Já bych měla zájem. Jaký je její mail? Kolikátá jsem? Jak bychom se dohodly?

  • Napiš mi na mail a já ti její mail napíšu. Jsi druhá. Přes její mail.

 3. S.B. slovo
  trochu

 4. No. Tak. To. Je. Strašný.

 5. Ahojky. moc mě zajala tvoje nabídká! Mohla bych se zapsat na zkrásnění zubů, extra nehty a celý styl pdole celebrity? Díky, pá pá

TOPlist