Blogerky

300x250-lahve.gif
 • Ada

  Ahoj, jsem Áďa, na tuto stránku jsem narazila omylem ale dost mě zaujalo, že se také můžu stát blogerkou. A tak jsem to zkusila.... miluju zvířata, nejvíc koně, psy a kočky. Mám ráda přírodu a cestování. Nejradši čtu, píšu příběhy nebo jezdím na koních. :D Doufám, že se vám moje tvorba bude líbit.
 • Andy

  Jsem Andy, tajemná holka milující, když může radit. Ráda se líčím, dělám účesy a lakuju si nehty. Ráda pokořím jakýkoliv rekord. Jednou jsem měla 100 vrstev laku. Nesnáším sexismus, sprostá slova a hlavně předsudky. Jsem vegetariánka. Ráda jezdím na koních. Pracuji jako brigádnice v salónku pro zvířata. Můj věk vám neřeknu, ale nejsem plnoletá.
 • Barbie

  Zdravím tě. Je mi 19 let. Jako malá jsem si ráda hrála s Barbie a to jméno se mi moc líbí. Moje články tě určitě zaujmou. Ráda čtu knihy a jednou bych chtěla napsat knihu. Jsem holka, na kterou se můžeš obrátit s každým problémem. A majitelka mi dala takový dárek, stala jsem se blogerkou 19.8.2018 a v tento den mám narozky. Budu ráda za jakoukoliv kritiku. A nenechte se zmást jménem, s barbie už si dávno nehraju. Jeden z důvodu proč se jmenuju Barbie je, že jsem blondýna a jsem celkem inteligentní. Ráda nakupují a věnuji se blogu. Pokaždé napíšu, jaký článek bude příště. Ať víš, na co se těšit :-D
 • Barča

  Jsem věčně optimistická, miluju život se vším, co přináší, kromě hloupých a arogantních lidí,ty nemůžu vystát:-) Bydlím v Istanbulu, živím se překlady, korekturami a psaním reklamních textů. Ve volném čase cvičím jógu, čtu, vařím a pomáhám asi 36536 neziskovým organizacím. Jsem milovnice kávy, čaje a knížek a jednou bych to chtěla spojit - mým snem je otevřít si kavárnu, kde budu dělat dobrý kafe a kam si lidi budou chodit číst:-) V lednu očekávám příchod nového člena domácnosti, malou Meryem, tak se na ni moc těším a jsem zvědavá, jak mě mateřství změní:-) Doufám, že ne moc, nemám moc ráda zdrobněliny, šišlání a tak, takže doufám, že se do téhle sféry nikdy nedostanu:-) Mějte se báječně!
 • Chloe

  Ahoj! Moje pravé jméno je Kristýna, ale jméno Chloe se mi líbí. Miluju sportování, cestování a zdravý životní styl. Je mi 16. Bydlím se svojí rodinou v Plzni. Miluju zvířata a hraju na kytaru a zpívám. Máme kapelu. Ráda se učím novým věcem a po dnu plném sportování si ráda oddychnu na gauči u pořadu (Průměrňákovi, Jak jsem poznal vaši matku, Simpsonovi, atd...). Snad se vám budou moje články líbit.
 • Daniela D.

  Kromě zdravého životního stylu miluji také módu a samozřejmě nakupování :)
 • Jitush

  Jmenuji se Jitka a mám 17 let. Zajímám se o módu a hlavně kosmetiku. Baví mě se líčit a vymýšlet nové líčení. Studuji obchodní akademii v Brně a ráda bych pokračovala na vysokou školu, což je celkem samozřejmost u tohoto oboru. Budu doufat, že se vám moje články budou líbit.
 • Katuš

  Celým jménem se jmenuji Kateřina, přezdívku Katuš mi dali moji kamarádi a mně se zalíbila, takže ji používám dodnes. Je mi 18 let a studuji všeobecné gymnázium. Můj plán do budoucna je tedy jasný. Vysoká škola. A protože bych chtěla studovat žurnalistiku, bylo pro mě psaní na tento web jedinečnou příležitostí. Navíc mi vždy dodáte notnou dávku inspirace a energie. Ve svém volném čase ráda čtu, vařím, cestuji a vlastně dělám ráda tak moc věcí, že bych je mohla vypisovat do večera. Proto i moje články nejsou zaměřené na jedno téma, ale píšu tak nějak o všem.
 • Katka

  Pocházím ze severních Čech, propadla jsem ale cestování a proto už delší dobu bydlím v cizině. Přes Anglii a Španělsko se chystám do USA. Nejsem jen milovnice cestování, ale i make-upu, kosmetiky a módy, všechno tohle plus psaní článků a tvorba videí mě naplňuje. *Mrkni na můj youtube kanál, kde mám vlogy z cest :)
 • Kiki

  Svým věkem už jsem se (bohužel) přehoupla přes krásných „náct" na méně krásných „cet“ . Nyní se již delší dobu živím jako copywriterka na volné noze. Psaní článků mě baví, každé nové téma je pro mě výzvou a rozhodně bych se tomu chtěla věnovat i nadále. Volný čas trávím s přítelem a zakrslým králíkem Baxíkem, baví mě čtení – jsem holka, takže červená knihovna – ráda jezdím na bruslích a samozřejmě jako každý správný, i když už možná vysloužilý teenager, vysedávám u Facebooku.
 • Linda

  Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.😄Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky
 • Martina

  Jmenuji se Martina a je mi 23 let. Původem jsem z Pardubic, ale zeptat se mě na cokoliv ohledně tohoto města, asi budu u většiny otázek tápat. Není to snad ani tím, že bych Pardubice neměla ráda, ba naopak, jako město pro život se mi líbí.. Ale vždy mne to více táhlo do zahraničí, poslední 3 roky především do Francie. V Pardubicích studuji univerzitu – ekonomické zaměření, a v budoucnu doufám, že vás budu ohromovat skrze marketingové kampaně pro nadnárodní společnosti :-) Touha po životě v zahraničí zapříčinila, že oficiálně jsem sice studentkou Pardubické Univerzity, ale momentálně studuji obor Mezikulturní obchodní komunikace v Anglii, ve městě Preston. Možná si nyní říkáte, že to je přinejmenším divné - tvrdím, že mě láká Francie, ale studuji v Anglii. Je to strategie :-) Ve Francii jsem již studovala před dvěma lety – na ostrově Réunion, což je de facto jedna z nejvzdálenějších částí Francie (nachází se u Madagaskaru). Tam se také hodlám příští rok za studiem vrátit, pěkně do tepla rovníkových oblastí. A snad již s anglickým titulem MA, který mi zajistí lepší pozici na tamním pracovním trhu. Na tomto ostrově bych totiž v budoucnu ráda žila. A co mě vedlo k přispívání na blog proslecny.cz? Lásku k psaní jsem objevila již před lety, ale co je důležitější, v přispívání na tento blog vidím smysl. Moje mládí („mládí“, zvláštní toto slovo použít bez toho, abych sama sebe chtěla označit za „starou“) bylo velmi bouřlivé, rodiče si se mnou užili, a já sama jsem se musela postupně najít. Což není proces jednoho dne, či týdne. Je to životní úkol na několik let! Díky tomu vím, jak moc to dá mladým slečnám zabrat, než mohou říci „Vím, kým jsem“ :-) A proto jsem tady, nechci být jen někým, kdo sem bude psát články. Naopak, ráda bych se stala Vašim parťákem v dobrém i zlém, kamarádkou, na kterou se můžete obrátit s každým problémem a víte, že Vás v tom nenechá…
 • Mersmerize

  Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.
 • Nerea

  Jsem dvacetiletá studentka, která zbožňuje všechno okolo výtvarného umění, ale i kolem psaní a vaření.
 • Sabi

  Ahoj. Vítej na blogu Pro slečny. Jsem blogerka a jmenuju se Sabina. Přezdívku Sabi mi dal můj bratr. Je mi 21 let. Mýmu bratrovi je 16 let a jmenuje se Filip. Blogerkou jsem chtěla být, abych byla jako Mersmerize. A jeden takový detail-jsem lesba. Doufám, že mě nebudete odsuzovat. V nejbližší době si hodlám zařídit vlastní blog. Až bude, tak vám napíšu jak se jmenuje. Moje holka se jmenuje Vendy a je jí 20 let. Nevím proč zabíhám do detailů. Bydlím v Loučné Hoře. Jestli tam někdy pojedete, tak nevím co. Bydlím s mojí holkou. Nechci být nudná. Těším se, až budu oblíbená. Trochu se bavím s Lindou.
 • Sarah

  Jsem ráda, že jsi zavýtala na tento blog. Rozhodně nebudu jako Adela. Původně jsem z Ruska, ale bydlím s kamarádkou v ČR. Je mi 18 let. Co ode mne můžete čekat?: kvalitní články, recenze s dobrými obrázky, hodně do kategorie Sex a hlavně něco o kamarádkách. Ráda uklízím (když bydlím s mojí BFF, tak uklízím hodně) a ráda podlehnu telenovelám. Doufám, že v článcích omluvíte nějakou tu gramatickou chybičku, bydlím tady jen rok. Možná vám budu připadat divná, ale chci, aby jste mě dobře znaly. Jaké jsou mé úchylky?: občas mi voní benzín, sbírám balónky z vzorky. Tak trochu žongluju mezi dvouma klukama. Jeden je sexy blonďák Ukrajinec a druhý brunet milý Čech... Jak se rozhodnout? Každé pondělí a čtvrtek ode mě můžete čekat nový článek. Pokud mi chcete poradit, nebo sama potřebuješ radu, kontaktuj mě sarah.elizabet117@atlas.cz A napíšu sem i den, kdy jsem se stala blogerkou 16.srpna 2018 Snad se vám má tvorba bude líbit a bude se ti dobře číst
 • Siffera

  Miluju všechno jakýmkoliv způsobem spojné se zdravím a životním stylem. Ve svém okolí působím jako mentorka svých méně zkušených kamarádek, což mě vážně baví! A stejně skvěle se cítím i tady. Předem se omlouvám všem, kteří neradi čtou, protože se při sepisování článků snažím zabíhat vždy maximálně do hloubky a říct vše podstatné. Doufám, že se mi to daří :)
 • Sofie

  Ahoj! Jmenuju se Sofie a miluju různá DIY, osobní zápisky a hlavně recenze. Moje starší sestra je taky blogerka Linda. Je mi 14 let. Ráda podnikám něco s mojí nejlepší kamarádkou Verčou. Možná budu dělat i (foto)návody. Chci moc poděkovat všem, co mi to umožnily. Takže, dík. Mám ráda komedie a proto budu vydávat velice humorné články, možná. Natáčím na YouTube, ale neřeknu, jak se tam jmenuju. Takže, doufám, že se ti moje články budou líbit.
 • Tikki

  Ahoj. Jsem normální holka. Je mi 15 a půl. Bydleli jsme s rodinou v Česku. Táta dostal pracovní nabídku a tak teď bydlíme v Dánsku. Mám doopravdy hodně sourozenců, tak si mě moc nevšímají. Miluju zdravý životní styl a hubnutí. Kdykoliv se na mě můžete otočit s jakoukoliv otázkou. A nesnáším jednu věc: když do komentářů píšete, že je blogerka hrozná. Ráda vám doporučím i plno eshopů. Snad se vám má tvorba bude líbit.
 • Vali

  Ahoj, jsem Vali a na tento blog jsem začala psát teprve nedávno. V listopadu oslavím 15. narozeniny. Zajímám se o zdravý životní styl obecně (zdravá strava, cvičení apod.), mám také ráda módu, hodně čtu a nadevše miluju psy. Psaní knih a různých článků mě baví a naplňuje odmala. V jedné větě- střelená normální holka, která má soustu nápadů, které si nechce nechat pro sebe. Budu moc ráda, když se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem, ať už se týká zdravého životního stylu či fashion atd. Ostatně-my holky si musíme pomáhat.
 • Wiki

  Ahoj! Jsem Wiki a budu se snažit Vás inspirovat, nebo aspoň pobavit svými články. Děkuji, že jste zavítali na můj profil! :-)

214 komentářů

 1. krásná nová stránka Lucko :)

 2. Tak tot se mi fakt líbí! Dobrá práce Mers :)

 3. Nádhera :) , opravdu se ti to povedlo

 4. Na novou doménu jsem se moc těšila a musím říct, že jsem opravdu nadšená! Je to tu přehledné a moc se mi tady líbí. Povedlo se vám to tu :)

  • True and only true

   Gluu je Mers! Už jsem to sem jednou psala a komentář mi smazaly! Na tenhle blog, kde nemůžu říct pravdu o Mers a Gluu, rozhodně psát ani chodit nebudu. Nová majitelka skrývá pravdu, miluje Mers a nejspíš je komunistka! Snad mi nesmažete tenhle koment, komunistky!

 5. Super blog =)

 6. Merz opět pokračuje, neskončíš Ty náhodou beztak placeným psaním těhle úžasných článků? To ani nemusíš studovat ten gympl, i když vzdělání je to nejdůležitější tak jen pokračuj. Ale o tomhle uvažuj. Je fakt, že rubriky se Ti poněkud zkrátily, pro hodně děvčat určitě nepřehledné, ale kdo sleduje blog, tedy už vlastně STRÁNKU pravidelně například jako já nebude s tím mít problém někde něco hledat. Tak hodně štěstí a ať se Ti daří!!

  • Děkuju ti:) Jen bych tě opravila, že nestuduju gympl, už jsem dva roky ze střední pryč:)

 7. Moc pěkná práce :)

 8. Boží nové stránky!:-)

 9. Vážně skvělá nově udělaná stránka… dobrá práce :-)) akorát tě pořád obdivuju, jak to můžeš všechno stíhat: studuješ farmacii, správně? A ještě k tomu děláš blog…. kloubouk dolů =)

 10. Ahoj, popravdě jsi fakt dobrá… Já bych tohle nezvládla ani náhodou! obdivuji tě, jak to všechno stíháš ;) jsi šikovná, přeju ti hodně štěstí, jen tak dál :)

 11. Vše nej k svátku Lucinko!! :-)

 12. Taky jsem ti chtěla popřát..Tak vše nejlepší k svátku..;))

 13. Jojo taky musím popřát k svátku!

 14. Všechno nejlepší, Mers :)) Přeju krásný jednaadvacetiny! …:) A užij si ty narozky ;)

 15. Ahoj, taky jsem měla blog a občas jsem měla pocit, že všechny ty články píšu zbytečně a nikomu nepomůžou. chci tě ujistit, že ty tehle pocit nikdy nemusíš mít :-) dáváš si na tom hodně záležet a hodně věcí mi pomohlo :-) děkuji,

  a teď si jdu udělat novinové nehty a zábal na ruce :-D

 16. Krásná stránka, ale ještě hezčí slečna. Moc sluší. …

 17. Ahoj, máš skvělé články a rady a hlavně originální nápady. Dala jsem tvoji stránku mé kamarádce, byla nadšená…..A tak se rozhodla zkusit nějaké výrobky které používáš,….myslím tím garnier – peeling, pleť vodu….a ono jí to nefungovalo…Ptala jsem se jí jak dlouho to používá a říkala že prej 2 dny…absolutně tě odsoudila….a a tvých skvělých článcích ani nemůžu mluvit…Nechápu to :)

 18. Ahoj Mers, před nedávnem jsi tu měla článek o novinovém potisku na nehtech a já se ho teď snažím najít a moc mi to nejde :D Tak jsem se chtěla zeptat jestli si ho náhodou nesmazala ;)

 19. Ahoj, sice nejsem Mers, ale článek je tady: https://proslecny.cz/novinove-nehty-fotonavod/ ;))

 20. Ahoj Lucko,
  na Tvou stránku jsem narazila náhodou, když jsem hledala něco na Googlu a musím Ti poděkovat. Nejdříve jsem klasicky a s předsudkem jenom zakroutila hlavou, ale po bližším prozkoumání jsem s původně špatnou náladou strávila nad Tvými články velice příjemnou půlhodinku a rozhodně se budu vracet. Je fajn, přečíst si něco od člověka, který píše s takovým nadhledem a pochopením a ještě jednou ti děkuji za zlepšení nálady :-)

 21. Ahoj mas uzasne stranky:) Hodne jsem si je oblibila,ale je mi 15 let a rozhoduju se ve stredni skole. A je to pro me zakladni problem protoze nejsem skoro vubec rozhodnuta a tak vsude shanim inspiraci. V nejakem clanku nebo tvem komentari jsem cetla,ze mas vystudovanou Vysokou školu filozofickou. Tohle zamereni by me hodne zajimalo,ale chtela bych se zeptat,jakou k tomu potrebuji stredni skolu vystudovanou. Na gympl nechci jit rozhodne,bojim se te nejistoty. :) Dekuju moc za odpoved.:)

 22. paaani.. skvely blog :) moc mi v lecčems pomohl ;) libi se mi tve clanky a navíc jsi strašně moc krásná ;) preju hodne stesti..

 23. Ahoj holky! Koukněte se na stránky Essence cosmetics mají ted hodně nových výrobků, mně se zalíbilo několik. http://www.essence.eu/

 24. Zbožňuju tuhle stránku! Smekám před tebou, tohle jen tak nikdo nedokáže! Jen tak dál, opravdu skvělá práce :)))))

 25. Miluju tvůj blog! Je úžasnej:) vždycky když něco potřebuju tak mi pomůže.Jen tak dál :)

 26. Ahoj,
  máš hezký stránky, ale trochu mě zaráží, že když ti na něco napíšu ne úplně pozitivní koment, nebo tě v něčem opravím, tak to záhy vymažeš…Jak sama píšeš, „nevím úplně všechno“, to nikdo a právě proto si myslím, že když někdo napíše jiný názor nebo svoje zkušenosti tak to nemusí myslet špatně, naopak by to měl brát jako přínos.
  Je mi 26 a o kosmetiku a různou problematiku se zajímám už docela dlouho,a hlavně všechno mám ozkoušené nejen na sobě ale i na svých známých a kamarádkách (každá z nich má poměrně různorodé problémy). A vždycky sem jim poradila dobře.

  • Mersmerize

   Ahoj,

   díky moc. Jsem hrozně vděčná, že se snažíš tady v komentářích radit. Vážně nic nemažu, to dělám jen u urážlivých komentářů, které jsou občas vážně trošku moc.

   Problém je s redakčním systémem, protože dřív se tu objevovalo hodně spamů (používáme WP), takže to mám nastavený na nejbezpečnější „režim“. Tudíž to hodně komentářů nepustí, nebo ho vyhodnotí jako spam (jakmile jich je víc nebo je v nich něco podezřelého) a ručně je musím povolit, což mi chvilku trvá, protože tu nejsem pořád a upozornění si všimnu často až za pár dnů. Takže to určitě neber tak, že bych to schválně mazala.

 27. Ahoj Mers, já vím, že to sem nepatří a jestli to tu nechceš tak to smaž. :)
  Já bych se tě chtěla zeptat: Včera jsem si z internetu objednala hodinky jen tak líbí se ti? Jsou zde: http://www.mall.cz/damske-hodinky/silic-watch-color-crystal-bila?v=503449002 . Skvělý blog! Aneta

  • Mersmerize

   Ahoj,

   já hodinky zásadně nenosím, ale jsou moc pěkné:) Líbí se mi takový ten čistý design:)

  • Ahoj, aha. Už mi přišli. Jsou moc hezké. Pěkně se nosí. Akorát se všichni doma diví tomuto: Jsem pravačka, ale hodinky nosím na pravé ruce (správně by se měli nosit na levé, když jsem pravačka. Ale prý to mám po dědovi. :)

 28. Nazdarek. nejak nechapu to jak dole pišeš o blogerkach ? :D to ma byt urážká nás, co používáme blog.cz ? :D nechapu, ja osobne blog pouzivam uz mnoho let, a jsem s nim naprosto spokojena. Nenazyvala bych se ‚blogerkou‘, ale jasne ze me to bavi, do toho sveta blogu uz jsem zapadla celkem dost, mam tu mnoho svych internetovych kamaradek, a nejak nechapu tvoji narazku :D doufam, ze to nebylo nejak spatne mysleny na nas. To by me mrzelo, protoze blog.cz je fajn, me vyhovuje a dalsim jinym holkam, ale i mnoha klukum taky.

  • Ahoj,

   ne samozřejmě jsem neměla v úmyslu nikoho urážet. Napsala jsem to, protože mám bohužel tu zkušenost, že na blog.cz je největší počet mladých holek, které kopírují a potom se ještě hádají, nikde jinde se mi to nestalo – mělo to být spojeno s tím kopírováním. :)

   Uznávám, že na blog.cz jsou skvělé pisatelky a blogerky, mám tam také své oblíbenkyně, ale bohužel taky mám velké negativní zkušenosti

 29. Jasny, chapu, mas pravdu, ze hodne blogu kopiruje, hlavne jak se ted rozjela ta moda tech radoby modnich blogu, kterych je ted vsude vic nez dost, vetsina mi ale spis prijde jako nejaka napodobenina. Je to skoda. Blog by mel byt originalni, a mela by podle me byt citit z blogu ta jednotlivost a orginalita jednotlive blogerky, ale moc uz mi to tak ted u nekterych ani neprijde, spis naopak, asi ta kvalit blogu poklesla, nez to bylo drive. Snad se to v budoucnu zas trochu zvedne. Ja taky nemam s blogem jen kladne vzpominky a dojmy, ale ja uz tam se tak dlouho, a tech kladnych stranek to ma dost :) a nedokazala bych se blogu jen tak vzdat !!

 30. Ahoj ty jsi z Hory? Tak to sem tě tu zatím nepotkala :). Pokud by si chtěla na kosmetiku pohled studentky kosmetiky tak se klidně ozvy :)

 31. Jé, tak to jsme kousek od sebe. Do Hory to mám ani né deset minut :))

 32. Tuhle stránku jsem si totálně zamilovala ♥! Mers nehorázně tě obdivuju a v tomhle blogu určitě pokračuj dál :))

 33. Mers, je tu menší problém (neděs se!). Když kliknu na FOTONÁVODY tak se ti tak nezobrazuje fotonávod nehty s alobalem. Myslela jsem, že o tom víš. Ale chtěla jsem tě na to upozornit. Díky za tvou snahu a práci zde na blogu Jsi vážně super – lepší než ostatní blogerky v českém internetovém světě. Aneta

  • Ahoj, díky za upozornění, zapomněla jsem ho zařadit do rubriky:)

 34. ahojky lucku, já bydlím kousek od kutné hory :) moc krásné stránky

 35. Ajuška :D

  Užasný blog :)

 36. Mers v rubrice Menstruace chybí článek: Co zvolit tampony nebo vložky?

 37. Biký Horan.

  Ahoj Mers! :)
  Na tvůj web chodím už delší dobu, sice moc nekomentuji – nemám moc času :D – ale rozhodně to tu mám moc ráda! Jde vidět, že víš, o čem píšeš, vyznáš se v tom, a nejsi jako ty „blogerky“ z blog.cz (neberte prosím jako urážku, taky tam mám své favority! ) :)
  Tvůj web je teď moje nejoblíbenější a nejnavštěvovanější stránka ! :)
  PS: Asi jsem se zamilovala do tvých vlasů :‘)

  • Ahoj,

   děkuju ti za krásný komentář, hodně mě potěšil! :))

 38. Ahoj Mers, nechtěla bys sem dát fotku,na který jsi v brýlích ? Myslím ty dioptrické. Prosíím :)

 39. Myslím že tohle je perfektní web, dozvíme se tady vše potřebné a je úchvatné jaký má autorka o všem přehled =)

 40. Ahoj, musím říct, že mě tvoje stránka opravdu překvapila! Moc se ti to povedlo. Narazila jsem na ni až dnes a myslím, že na ní budu chodit často. Máš opravdu výborné rady! Prostě moc pěkné!:))

 41. Ahojky Mers. Ty jsi ale opravdu moc šikovná! :) Musím Ti za všechny Tvé rady na této krásné stránce poděkovat,protože hoodně článků mi moc pomohlo! :) Jsi prostě jednička! :) Jsem Ti moc vděčná za všechny Tvé články,a hlavně za ty články,které mi nejvíc pomohly! :) Takže Ti moc děkuji :) Měj se krásně! ;)

 42. Ahoj! Ty máš ráda Final Fantasy?! Já tu hru naprosto miluju. A taky filmy! Můžu se zeptat jaký díl hry hraješ? Děkuju!

  • Můj první díl byla osmička, ta mi hodně přirostla k srdci. Jinak asi nejoblíbenější díl je dvanáctka, tu mám hodně ráda – je dobře hratelná, líbí se mi grafika a příběh. Jinak mám doma i třináctku (jak XIII tak i XIII-2) a desítku, která už mě ale tolik nebavila, i když je taky super:)

 43. Ahoj Mers, chtěla bych se zeptat jestli by ses nepodívala na mojí stránku a neokomentovala ji! Jsi úžasná blogerka a tak bych chtěla vědět jestli můj blog je aspoň trochu dobrý! Předem díky za odpověď..;)

 44. Sue and colours

  Tvoj profil sa mi skutočne páči, človek sa o tebe dozvie niečo viac a to je veľmi dobré :-) Tiež by som niečo také potrebovala :-)

 45. Tenhle blog je úžasný, každý den jsem jdu i několikrát jen proto abych zjistila jestils nepřidala něco nového. Taky mi příjde skvělé, že odpovídáš skoro na všechny komentáře (chápu, že nějaký přehlédneš). Někdo by si ten čas na to neudělal.
  Takže díky za vše

  • Já děkuju za hezký a povzbuzující komentář, moc mě potěšil! :)

 46. Ahoj Mers,
  ty studuješ na Diplomovaného farmaceutického asistenta, že jo ? A po dostudování budeš dělat ještě nějakou nástavbu nebo už můžeš rovnou pracovat v lékárně? Dík
  A PS. Promiň jestli tě těmahle otázkama obtěžuju, mám poslední chvíle na to , si rozmyslet, na jakou SŠ nastoupim. :)

  • Studuju VOŠ (vyšší odborná škola) ano, ten obor co popisuješ. Na voš můžeš jít až po maturitě a rovnou můžeš pracovat po vystudování v lékárně.

 47. Ahoj. Moc se mi tahle stránka líbí. Přišla jsem na ni jednou, když jsem hledala návod na drdol (a od té doby tady chodím skoro každý den). Máš tady moc hezkých návodů na účesy, za které jsem moooc ráda (mám hodně dlouhé vlasy a nikdy nevím co si mám učesat). Když jsem si ten účes udělala, tak jsem hned sklidila velký obdiv. Když jsem tvé stránky propátrala důkladně (a nezůstala jsem jenom u návodů na účesy), tak jsem přišla na mnoho dalších článků, za které jsem moc ráda a využívám je. Plno věcí plánuji ještě vyzkoušet. Přesně taková stránka se mi hodí. Sklízíš ode mě velkou pochvalu.

 48. Jsi strašně krásná! :) A taky jsem se ještě chtěla zeptat, ty vedeš tento web úplně sama? Nebo je tu víc adminek? Tak či tak, klobouk dolů! :)

  • Sama, čas od času tu uveřejním nějaký článek od čtenářky, ale těch není moc. Jinak díky:)

 49. Ahoj Mers, :)
  Tvoje stránka je mooc úžasná chodím sem každý den a vždy něco nového objevím.
  Našla jsem tu spoustu „důležitých“ věcí a když ne důležitých tak hodně zajímavých.
  Myslím, že máš talent dělat stránky. Já jsem si vždycky přála mít takové nebo alespoň podobné stránky.
  Gratuluji ti!
  Opravdu úžasné
  Měj se… ;)

 50. Jéé,to se možná někdy potkáme-já bydlím v Kolíně :oD

 51. Dobrý den. Náhodou jsem narazil na tuto webovou stránku a při pohledu na ikonku ve vyhledávači jsem našel astrologické znaménko Marsu, kterým se celosvětově označuje pohlaví samce. A tady je vše pro ženy a dívky, tedy by mělo být znaménko Venuše. Je to chyba nebo záměr?

  • Když se podíváte pozorněji, zjistíte, že je to znaménko Venuše, jenže trošku pootočené…Mars směřuje do prava nahoru zatímco Venuše dolů…a navíc Venuše tam má křížek a Mars šipku…takže ve skutečnosti je to trošku poottočený znak Venuše, aby okénko vypadalo lépe a znak se tam vešel…:-)

 52. mers kolik si asi napsala tech textu?jinak stranky dobre libi se mi.

 53. mers maš facebook a
  jaky

 54. podivej se na kontakt

  • Ahojky nevím zda to na fotečce jsi ty, ale pokud ano tak 22? To ne možná 17 :)

 55. Ahoj, máš úžasný blog, ty články jsou opravdu poučné a zajímavé :-)
  Zmínila si, že studuješ farmacii a mě by zajímalo co za střední před vysokou si studovala? Protože, bych ráda v budoucnu také studovala farmacii a nemohu se rozhodnou na jakou školu jít, která mě dostatečně připraví.

 56. holky jde vam rozkliknout poradna me ne tak jestli vam jde

 57. Ahoj Mers :))
  Ať jsi kde jsi, přeji ti veselé Vánoce a doufám, že se po Vánočních svátcích vrátíš :) Protože se sem pravděpodobně už do koce roku nedostanu, přeji ti i šťastný Nový rok a hodně štěstí!

 58. Mers,neschanis Adminku ? byla bych aktivní,vím toho hodně ale ne moc o sexu atd. :P takže bych psala o něčem jiným je mi 12…

 59. Ahoj Mers! Mám kluka který se jmenuje Vítek, a on mi napsal: až budeš chtít pusu tak mi řekni. Ale to je hodně divné říct že chci pusu nebo ne? Poraďte prosíííím

 60. Ahoj, čtu tvoj blog až 4 roky po založení, ale stejně ti chci říct, že máš úžasnej blog !
  Tvoje rady ohledně kosmetiky, zdravý a péče o tělo jsou dokonalé:)
  Každý den si vždy přečtu alespoň jeden článek:3 ještě jednou, tenhle blog je super a doufám, že v tomhle nepřestaneš ;)

 61. Chtěla jsem napsat to co slečna prede mnou.Dívala jsem se na všemožné blogy ale ten tvůj je nejlepší jen tak dál;)

 62. Ahoj. Strašně se mi líbí tvoje stránky, Ale nevím, jak mám napsat komentář ke konkrétnímu tématu, protože tam u toho není napsané žádné okomentovat, nebo přidat komentář, jako tady.

 63. Ale tvoje stránky jsou jinak skvělý. Dozvěděla jsem se tu spoustu věcí, které jsem už chtěla vědět dávno:)

 64. Myslíte že tu Lucka ještě chodí?

  • Nevím….. snad bude brzo další článek ;)

   • Ahoj, pořád jsem chodím, ale hodně věcí se teď změnilo a asi ještě bude měnit.

    Na tenhle web už finálně nepíšu a pravděpodobně asi už psát nebudu, časově to nezvládám a starat se o to sama bych asi taky zvládala strašně těžko.

    Každopádně úplně psát jsem nepřestala, udělala jsem jen takový mini-blog (poradnaproslecny na blog . cz, kam občas budu přidávat články, fotonávody apod. Ale nebude to v blízké budoucnosti nic tak velkého jako proslecny :)

 65. Neví někdo kolik je dohromady tady článků?

 66. Děkuji:)

 67. Ahoj holky Nehledáte novou blogerku? :P

 68. Šunka(ta pravá)

  Podle mě jste zasrané létající prdele.

 69. Klárka(Šunka)

  Prdky, příšerný a úchylný blog.

 70. Klára Kráva

  Chci upřímnou odpověď:
  Vzrušují mě pohled na sex, porno obrázky a když dělám sedy lehy, tak mám orgasmus… Jsem normální?

 71. Mersmerize, kdo je Pavel Hořelica (nebo tak nějak)?!

 72. Mám problém s klukem, kterého jsem potkala a je z Francie,takže se nemůžeme vidět.Píšeme si,ale myslím, že to nestačí..Co mám dělat?

 73. Siffero: kdy vyjde tvůj článek?

 74. Kritička 889

  Ada: Sice se snažíš a to cením, ale Mers a všechny ostatní jsou lepší.✴✴
  Andrea: Píšeš tady dlouho, tudíž nejsi nejhorší ani nejlepší. Něco mezi. Tvoje články jsou nuda.✴✴✴
  Barča: Optimistka. Kdo z nás není, že? Barča se zlepšuje ale furt není v cíli.

 75. Kritička 889

  Dalšího hodnocení se dočkáte odpoledne…

 76. Kritička 889

  Jana Hlaváčová: ,,Nová krev se cení, a i kdyby, na nás vzali česnek, my se nevzdáme. Jako pravý upíři.“ Pravil Erik Glass z bájné legendy. A žádný článek? WTF?✴
  Jitush: Tvoje články nejsou nic moc. A když vidím tvoje fotky, je mi blivno.✴✴
  Katuš: Jsi elita. Ale tak devítka. Závorka z desíti závorka.✴✴✴

 77. Kritička 889

  Katka: Nevím co dodat. Nula.. Ale furt lepší než…počkej si…✴
  Kiki: Originální jméno. Moc článků nemáš… Ale jak odpovídala Eura: ,,Máš pravdu, ale proč proč Elisn?!“ Ty jsi Elisn.✴✴✴
  Linda: Jsi skvělá, ale vše má své chyby. Jsi nej z čtenářky píší.✴✴✴✴

 78. Kritička 889

  Martina: Trochu dlouhá a intenzivní úvodní řeč. Co se článků týče, zkus něco originálního!✴✴✴✴
  Mersmerize: Jsi úžasná! A gratuluju k miminku. Nemá někdo mail na Mers?✴✴✴✴✴
  Nerea: Tvoje články za něco stojí. Nejsi jako třeba Ada, jsi skvělá! A hrozně se mi líbí tvoje jméno a fotka. ✴✴✴✴✴

 79. Kritička 889

  Siffera: Jakto, že jsi blogerka a máš 0 článků=0 fanynek.✴
  Svorka: Nejsi elita. Nic moc tvoje články. A prý někomu kradeš nápady na články. Je to tak? Úvodní foto je hnus!! Určitě jsi Haiku(má stejnou fotku). ✴
  Doufám, že se vám mé hodnocení líbilo, a když přijde nová blogerka, čekejte hodnocení…

  • Děkuji za tvůj názor. Co se týče kradení článků, pravda to není. Nevím kde jsi to slyšela, ale oba mé články jsou mé výmysly. Co se týče domácí kosmetiky, něco málo je převzaté ale mnou ozkousene, což o to tam jde. Co se týče profilove fotky, myslím že je na mě, jakou si dám, ne? ;)
   A že mám profilovku stejnou, jako nějaká Haiku, za to nemůžu. Navíc, tuhle profilovku jsem si vytvořila sama. Možná že jsem kdysi psala pod přezdívkou Haiku… Nevím… co se týče toho, že nejsem elita, tak je to samozřejmé, když nejsem žádná novinářka, i když sem tam mi nějaký ten článek už otiskli a líbil se. Co bys tedy osobně změnila? Aby mé články byly dost dobré i pro tebe?

   • Kritička 889

    Mě zajímá nejvíce rubrika Sex a vztahy. Měla bys psát o tom. Nebo fotonávody.

    • Teď plánuju jeden návod, co se týče sexu ;) ale ještě nevím, kdy ho vydám…

 80. Kritička 889

  Sabi: Nic moc. Musíš se víc snažit. Ale skoro jsi v cíli, ale furt to není ono. Snaž se víc, piš víc a třeba ti to půjde.✴✴

 81. Kritička 889

  Doufám, že co nejdříve.
  (+_+)

 82. Matěj Pokrupa(krupice)

  Nabízím odměnu tomu, kdo mi sežene mail na Nereu. Odměna dohodou přes mail. Tak shánějte.

  • Co děláš na holčičím blogu?

   • Matěj Pokrupa(krupice)

    Moje mladší ségra sem chodí často. Líbila se mi jedna holka a chtěl jsem zjistit, jak se chovat, aby věděla, že se mi líbí. A narazil jsem na překrásnou Nereu. Byla to láska na první pohled. Je to ta pravá. A hned jsem věděl, že s ní chci sex a chodit s ní. Vzkaz pro mojí krásnou Nereu:
    Miluju tě zlatá Nereo💋

 83. YouTubeGirl

  Dobrý videa, Lopatice 😁

 84. Ahoj! Tady vaše věrná blogerka Linda. Chci vám oznámit, že se s mým přítelem stěhuju. Sice je mi 17 a jemu taky, ale je to byt mých rodičů. Chceme trochu soukromí. A máme jednu podmínku, že nás rodiče každý den kontrolují. A těšte se na články:
  Lindina dieta
  Upíři, aneb fantasy
  A nevím, co ještě. Rodiče najali stylisty, malíře a stěhováky. Už je to z půlky hotové. Je to byt v paneláku v stejném městě. Já se tak těším. A články budu vydávat furt….

 85. YouTubeGirl

  Holky pomoc! Na YouTube jsem viděla​ video jak se stát upírem ( vampire spell) a měla jsem kouzlo říct 3krát za sebou. V komentářích jsem četla, že to funguje a já tomu nevěřila. Vedlejší příznaky: bolest břicha, zubů, hlavy, nevolnost a horečka. Já je mám všechny. A to jsou znaky, že jsem to udělala správně. Rodiče jsou na ranní!!! Co mám kurva dělat?!

 86. Wonder Women

  To video jsem viděla taky. Jestli nechceš být upír, tak video Remove spell.

 87. Vyhlašuju soutěž! Na můj mail mi napíšeš odpovědi na tyhle otázky:
  Seřaď všechny kontinenty podle abecedy.
  Jak se jmenuje ženský otvor z kterého se menstruuje?
  Co je výtok?
  Jak se jmenuje blogerka na tomhle blogu, která nenapsala žádný článek?
  Vyberu nejlepší a ty postoupí do druhého kola. Jejich jména sem napíšu. Dostanou další otázky přes mail. Celkem bude 6 kol. V 6.kole budou tři vítězkyně. Ty mi potom napíšou svou adresu přes mail a já jim pošlu skvělé výhry. A napište mi i do mailu -radši dám příklad-
  Jméno nebo přezdívka
  Věk
  Odpovědi
  A výhry budou skvělé. Kola budou končit, až se mi bude chtít. Je to čistě na mně
  Soutěžte o skvělé ceny!

  • P.S. nejsem vrah ani zloděj😁
   A ty komentáře o ,,upírech“ jsou popravdě divné

 88. Páni! Mám na mailu kupu mailů! Tak pište, ať vyhrajete MEGA ceny! Jestli ses ještě nezúčastnila, tak to naprav!

 89. Už teď mám tolik mailů! Jak vybrat ty nejlepší. Nejradši bych vítězky vyhlásila teď. Ale ještě počkám.

 90. Mohla bych také sem přidávat nějaké články? A stát se blogerkou?

  • a kdybych mohla, dejte mi tip na nějaký článek co by vás zajímalo… Díky :)

  • Bohužel nemůžeš. Ale můžeš zkusit mojí soutěž a vyhrát mega ceny a nebo mi pošli článek přes Word a já ho vydám pod tvým jménem. A určitě se zúčastni.

   • Proč nemůžu??? Mám dobrý typy na články…

   • Linda: na soutěže nejsem. ale proč nemůžu být blogerkou???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 91. Máme plno. Ale jestli máš dobrý nápad, tak mi ho pošli na mail. A jestli bude dobrý, taky ho vydám pod tvým jménem, a jestli bude mít dobré hodnocení, tak mi je můžeš posílat pravidelně.

  • Na to ti kašlu. Jsou tu i nějaké blogerky, které sem nedávají pravidelně přispevky :(

   • Jo, a jaké? Všechny blogerky jsou oficiální, jenom se jim nechce vydávat články! A od kdy mi tykáš? Kdybys mohla být blogerkou, tak by tady byla reklama! Zkus to jinde! Mersmerize už blogerka není a ostatní si užívají léta! Nemůžeme nonstop psát články! Já nikdy nejsem sprostá, ale ty jsi blbá! Čemu nerozumíš na slovu NE?!

    • Můžeš to zkusit! Napiš mi článek! Jestli se bude líbit, tak budeš oficiální blogerka! Můj mail najdeš v každém druhém článku. Ale když na mě kašleš, tak si zalez radši do zadku.

    • A odkdy tykas ty me?

   • Fanoušek Lindy 345

    Ty svině zkurvená! Ty si dovoluješ kašlat na Lindu? Ale to nemůžeš, hovna nekašlou…
    A když řekla ne, tak řekla kurva NE! Jseš blbá? Jasně napsala NE! Tak to respektuj, jinak si tě můj FANklub dá k večeři! Smlsneme si na tebe hovado! Tak se kroť!

 92. Tak když nechceš vydávat pravidelně, tak nepiš vůbec! Jednu Áďu už máme!

 93. Fanoušek Lindy 345

  Jak chceš, Adélo… Dámy

  • Adéla č.1

   To ja jsem ti nenadavala… sry ale ja to nebyla nekdo si ze me vystrelil

   • Ta z FANklubu č.2

    Jó, ták. Ty svininko! Jseš ubohá! Tohle je blog pro mladé slečny, ne pro starý báby! Nikoho tady nezajímají recepty!

 94. Ta z FANklubu č.1

  Kurva+svině+hovno=Adéla

 95. Lindo: už to tam máš …

 96. Zítra nejspíš vyhlásím vítězky do druhého kola. Terka a Adéla: vaše články jsou na cestě

 97. Ty, co postupují do třetího kola:
  Kunda 113, Adéla, Andy, Mikinka, Ikki, Lesba Jenna, Jumbo, Zika a Feferonny. Blahopřeji. Přihlásit se bohužel nemůžete, ale Terka Justová (tvůrkyně lívanců, které brzy vyjdou) se může přihlásit, ale má těžší otázky:
  Napiš tři věci, které se smějí konzumovat až od 18 let.
  Kdy vyšel můj první článek?
  Barbie a K_n.
  Co je to lesba a gay?
  Hodně štěstí…Tery

 98. Zítra odjíždím s rodinou do Chorvatska. Přítel bude doma sám. Budu psát MOŽNÁ články z Chorvatska. A Adélo, tvůj článek brzy vyjde.

 99. Sestra vaší blogerky Lindy

  Nemáte pls mail na Mers?

 100. Na tomhle blogu jsem omylem
  1. Vše nejlepší Marti
  2. Potřebuju radu:
  Jak objevit mou pochvu?

 101. Kritička 889

  Adela: Žádný článek? Pokud nepočítám ty mrkve. Já jsem upřímná. Nebudu ti lhát, musíš se hodně zlepšit a holkám odpovídat.✴✴

 102. Ahoj! Pokud chceš být součástí nového klubu Pro slečny, tak mi napiš na můj mail (linda.buchnerova@atlas.cz):
  Tvoje pravé jméno
  Přezdívka (dobrovolná)
  Věk
  Jak dlouho chodíš na Pro slečny
  Já ti pošlu tvé číslo a další informace. Budeš mít různé výhody. Můžeš se přihlásit do konce roku 2018. Čím dřív, tím líp. A výhody rovnou napíšu.
  1.každý měsíc hraješ o skvělé makeupové balíčky
  2.kdykoliv mi můžeš napsat článek a já ho vydám
  A plno dalších výhod. Je jich strašně moc a proto vám je pošlu na vyžádání.

 103. 1. Daří se ti to, Siffero. Tvé články jsou nudné, hnusné a dlouhé
  2. Spláchni se do záchodu!
  Děkuji

 104. Jakto, že tady není Daniela?
  Proč pod tolik jejích článků nemůžeme psát komentáře?
  Proč je tak hnusná?

 105. Inteligentní

  Proč je v kategorii Rodina a Škola tolik článků, co tam nepatří?! Třeba Smoothie, jak to souvisí s rodinou nebo školou?

 106. Ahoj všechny! Tady na blogu budou chaty! Určím den a čas od kdy do kdy a pod mým článkem Drbárna to bude.
  30.7.2018 od 19:00 do 20:00
  2.8.2018 od 13:00 do 15:00
  5.8.2018 od 14:31 do 15:59
  23.8.2018 od 20:00 do 23:00
  1.9.2018 od 18:06 do 21:07
  4.9.2018 od 17:50 do 23:59
  Na všech chatech budu. A budete mít jistotu, že ti někdo odpoví. Po posledním chatu to bude v chatovací místnosti. Zúčastni se!

 107. Dobrý článek, Sofie.

  • Kritička 889

   Sofie: Jako námět dobrý a trochu neosobitý. A když zabereš, tak budeš skvělá jako Mers. ✴✴✴

 108. Moc se všem omlouvám! Nikdy nikdy už sem nevkročím!!!!

 109. Kritička 889

  Chloe: Zajímavý článek, ale měla bys jich napsat víc. ✴✴✴
  Catherine: Moc hezká profilovka, jméno celkem originální a info nic moc…✴✴

 110. Terry je celkem fajn

  Émmm…. Kde je Adela?

 111. NO BLOGERKY KDE JSOU ČLÁNKY? ÚPLNĚ JSTE SE NA TO VYSRALI…

  • 1. Vys*aly se píše s y
   2. Nebuď sprostá
   3. Jeden je na cestě

  • Už to nejde tak dobře- je škola a další povinnosti. Ale ode mně uvidíš plno článků 😉 a příště se kroť 💁

 112. Hanko, když píšeš články, proč nejsi tady v blogerkách 😐😊? Jinak tvé články o péči pro děti mi pomohly 😉

 113. Hej holky, objevila jsem takovou stránku…
  Dám vám sem odkaz…
  Moc mi to pomohlo a vám určitě taky
  Hlavně nenapodobujte ty články…!
  Dejte dohromady
  ,, Jen pro holky . cz “
  Je to fakt suprové

 114. Ahoj holky, nevíte kde bych si koupila k mému pc nějakou dobrou židlu?Z té staré mě strašně bolý záda.

 115. Více pohybu, Baru….
  Však nemusíš celý den sedět jen u pc.
  Zkus také nějaké cviky
  Myslím to dobře..
  Jdjcjfdjdnnfjdjksnabdjkcnd djdicncbdhdkcncudbdkci djdicndnndhfjdkakqbshxidbd
  Dhhdncnjdkdnxnjakkakciwoqp.cz

 116. Ahoj holky, dnes jsem se poprvé líbala s klukem.
  Bojím se aby nebyl nakažen AIDSem jak to poznám?

 117. Proč už tu Mers není? 😭

TOPlist