Domů Sex & vztahy Kluci Jak sbalit kluka svých snů? Zjisti, čím ho zaujmout! Zatím bez hodnocení.

Jak sbalit kluka svých snů? Zjisti, čím ho zaujmout! Zatím bez hodnocení.

0

Jak sbalit kluka svých snů? Zjisti, čím ho zaujmout!

Hledáte recept na to, jak zaujmout kluka svých snů a přilákat jeho pozornost? Potom jste na správném místě! Sbalení toho pravého není žádná věda, ale vyžaduje určité triky a znalosti.

Především je důležité být autentická a přirozená. Nepředstírejte něco, čím nejste, protože na dlouhodobém vztahu to stejně nepohne. Zaujměte kluka svým skutečným já, buďte sebou a nebojte se ukázat svoje zájmy a vášně.

Samozřejmě je také klíčové projevit zájem o jeho život a zájmy. Poslouchejte ho, ptávejte se na jeho názory a zážitky. To ukazuje, že ho respektujete a máte o něj opravdový zájem.

Nepodceňujte sílu humoru! Smích navozuje relaxaci a vytváří příjemnou atmosféru. Snažte se být vtipná, legrační a nepřeberného. Nikdo neodolá dívce, která ho dokáže rozesmát.

Na závěr, nezapomeňte na důvěru a komunikaci. Buďte otevření a upřímní ve svých rozhovorech. Projevte mu svou podporu a pochopení. Vytvoření pevné emocionální propojení je klíčem ke zdárnému sbalení kluka svých snů.

Takže nezapomeňte, buďte autentická, projevte zájem a přineste do svého vztahu spoustu smíchu. Sbalení kluka svých snů nebude žádný problém, a kdo ví, možná se z vašeho snu brzy stane skutečnost!

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Rozbušené srdce, nervozita, podlomená kolena… Toto je častá reakce tvého těla, když kolem tebe prochází tvůj „idol“. Také to znáte? Nebojte se, je to normální. Zamilovanost přináší nejen příjemné pocity, ale také spoustu stresu a nejistoty. V hlavě se vám honí otázky jako: Líbím se mu? Působím trapně? Obažuji ho? Jednoduše řečeno, chcete, aby jste zaujali kluka svých snů a probudili v něm stejné pocity, které cítíte k němu.

Na lásku neexistuje žádný univerzální recept, ale existují určitá neformální pravidla, která fungují téměř vždy. Jaká jsou tato pravidla?

Jak sbalit kluka – Nebombardujte ho zprávami

Získání kontaktu na kohokoli dnes není žádný problém. Pokud víte, jak se dotyčný jmenuje, můžete ho minimálně najít na Instagramu nebo jiné sociální síti a zaslat mu zprávu. Pokud chcete udělat první krok a oslovit svého idola, tak do toho klidně jděte! Ale dejte si pozor, abyste nebyli příliš dotěrní a neodrazili ho. Pokud na vaši zprávu neodpoví, zkuste jinou cestu, nebo se smiřte s tím, že si musíte jít dál. Totéž platí, pokud si už píšete: po každé zprávě počkejte na odpověď – vaše konverzace by měla být jako tenis (jednou vy, jednou on), ne jako sólová hra, když hraješ proti zdi a nikdo nereaguje.

Jak sbalit kluka – Nestalkujte ho

Stalking je vyšším způsobem sledování, co dělá někdo jiný. Je pochopitelné, že pokud se vám někdo líbí, chcete o něm vědět co nejvíce, ale příliš mnoho informací vám může uškodit. Snadno sklouznete k vytváření domněnek na základě jeho fotek a zbytečně se budete trápit. Raději se vyhýbejte sledování pro váš klid. Dokonce se dá říct, že čím více jste zamilovaní, tím méně tohle dělejte. Potlačit zvědavost je těžké, ale zkuste to – kvůli vlastnímu blahu.

Jak sbalit kluka – Dávejte najevo přátelský zájem, ale nevnucujte se

Toto souvisí s předchozími radami. Dejte druhému prostor. Můžete navrhnout společný plán, ale pokud váš idol neodpoví nebo váhá, netlačte na něj. Tip: Když navrhujete nějaký program (například jít společně do kina), rovnou uveďte, kdy potřebujete odpověď, abyste si mohli připravit rezervní plán (například říct to kamarádce).

Jak sbalit kluka – Neflirtujte s jeho kamarády

Je skvělé, když si rozumíte s kamarády osoby, kterou máte rádi. Buďte k jeho kamarádům milí a přirození, ale nezačínejte flirtovat, mohli byste svého idola rychle odradit. Mohl by dostat dojem, že to zkoušíte s každým, což vám jistě nepřidá body.

Jak sbalit kluka – Chovejte se jako dívka

I když moderní trend je rovnost pohlaví, ženskost je něco, co je stále atraktivní na dívkách. I kdybyste se více kamarádili s kluky než s holkami, nepřejímejte si jejich chování – nemluvte sprostě, ani neoslovujte nikoho vulgárně, prostě nedělejte všechno, abyste působily „tvrdě“.

Jak sbalit kluka – Občas buďte nedostupní

Každý kluk je trochu lovce. Takže až vás váš idol pozve na rande, aspoň řekněte, že se musíte podívat do diáře, abyste se ujistili, že nemáte něco jiného. Je samozřejmé, že byste v tom okamžiku chtěli kolem něho skočit a rádi byste překopali celý svůj program, abyste měli na něj čas, ale věřte mi, že být trochu nedobytná nebo zaneprázdněná se vám vyplatí. Bude mít dojem, že jste zajímavá dívka, se kterou se bude chtít blíže seznámit ;).

láska kluci

Jak sbalit kluka svých snů? Zjisti, čím ho zaujmout!

1. Buďte autentická

Pamatujte si, že nejlepší způsob, jak zaujmout kluka, je být sami sebou. Nechte svoji osobnost zazářit a buďte upřímní k sobě i k němu. Kluci ocení ženy, které mají svou vlastní identitu a nebojí se být odlišné.

2. Zajímejte se o jeho zájmy

Abyste ho zaujaly, zkuste se dozvědět více o jeho zájmech. Buďte otázky zvědavé a upřímně se zajímejte o to, co ho baví. Tím mu ukážete, že vás opravdu zajímá a chcete ho lépe poznat.

3. Buďte sebevědomá

Věřte si a buďte sebevědomá. Kluci mají rádi ženy, které jsou sebejisté a vědí, co chtějí. Nebojte se ukázat, že jste nezávislá a silná žena. Toho si váš vyvolený jistě všimne.

4. Buďte pozitivní a veselá

Při setkání s klukem svých snů se snažte být pozitivní a veselá. Nikdo totiž nemá rád smutnou a pesimistickou osobu. S úsměvem na tváři budete působit přitažlivěji a kluk se bude chtít s vámi bavit.

5. Buďte přátelští k jeho přátelům

Pozornost nechte nejen na svém vyvoleném, ale také na jeho přátelích. Buďte přátelští a otevření vůči nim. Kluci obvykle spoléhají na názor svých přátel, takže pokud si vás získáte, může to pozitivně ovlivnit váš vztah.

6. Buďte tajemná

Nenechte se rovnou odhalit všechny karty. Buďte trochu tajemná a nezapomenutelná. Dávejte najevo zájem o kluka, ale nebuďte příliš upovídaná. To ho i více zaujme a bude chtít se o vás dozvědět více.

Tyto tipy vám mohou pomoci zaujmout kluka svých snů. Ale nezapomeňte, že vždy je důležité zůstat sami sebou a být upřímní. Případného partnera byste měli přitahovat svou jedinečností a přirozeností.

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – kluci

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno