Domů Sex & vztahy Kluci Nikdy si nikoho nenajdu, protože… ...

Nikdy si nikoho nenajdu, protože… 5/5 (1)

16

… můžeš doplnit větu. Tuhle vcelku nevinnou větičku jsem slyšela už tolikrát, že se nedá brát vážně a dá se jí jen smát. A přitom je tak smutná. Nejčastěji ji vyslovují slečny, které samozřejmě nemají přítele, jsou samy a jsou si tak nejisté svým tělem, chováním a krásou, že by se to snad mělo zakázat.

A proč si tedy někoho nenajdou? V článku najdou přehled věcí, které se nejčastěji uváději jako to, proč ještě holka nemá přítele…

…. protože jsem tlustá!

Ha! Která dívka nikdy neřešila váhu? I ty štíhlé, kterým ostatní závidí, mohou mít komplexy a vidět se naprosto jinak, špatně. Doopravdy si myslíš, že vztah záleží na tom, jestli máš o trošku oplácanější stehna nebo bříško? Doopravdy si myslíš, že holka, která má nějaký ten špíček a ráda mlsá si nikdy kluka nenajde a do smrti bude sama?

Pokud si to myslíš, ´vážně je s tebou něco špatně a není to váha. Znám plno mladých i starších holek a žen, které jsou krásné a oplácané a mají skvělého přítele, který je miluje. Nezáleží na váze, záleží na tom, koho potkáš! Proto přestaň hloupě řešit svoje stehna a buď s tím něco udělej (hloupými kecy nezhubneš) nebo to nech být a raději na sobě najdi něco, co se ti líbí.

A rozhodně zapomeň na to, že budeš klukovi o kterého máš zájem, vtloukat do hlavy, jak si myslíš, že jsi tlustá – o tohle vážně kluci nestojí a leda ho odradíš.

…. protože jsem ošklivá!

Stačí se podívat do svého nejbližšího okolí. Když jsem tohle řešila já a říkala jsem si ve svých 15ti, že nikoho nenajdu, protože nejsem kráska z plakátu, viděla jsem, že i ošklivější holky (mnohem víc ošklivější) než jsem já, přítele měly. To mě dost štvalo – jak je možné, že někdo méně krásnější než já, má kluka?!

Nejde o krásu, nejde o to, jestli máš oči tam, kde mají být, nejde o to zda máš malý nebo velký nos. Každému klukovi se líbí něco jiného a i kdybys měla tři oči, určitě se najde někdo, komu se to bude zdát sexy a přitažlivé a na přitažlivosti doopravdy záleží. A proto, i když tě odmítnou desítky kluků je zbytečné to vzdávat – řekni si, že to jsou blbci, časem potkáš někoho, kdo neodmítne a ty budeš šťastná.

Jde hlavně o péči – jakmile o sebe budeš dbát, budeš mít pěkný účes, hezký make up (nebo dáš na přirozenou krásu), oblečení v kterém se budeš cítit skvěle – máš na půl vyhráno. Často kluci nehledají perfektně úžasnou holku, ale jen slečnu, která se o sebe stará a ví jaká je její cena.

…. protože nejsem vtipná!

„O čem se mám bavit s klukem, když jdeme ven?“ Strašně častá otázka, na kterou není správná odpověď. Bav se s ním o čem uznáš za vhodné. Ne všichni kluci chtějí vtipnou a ukecanou holku. Samozřejmě je hezčí holka, která má optimismus, ráda se směje než taková, co je pořád smutná a za nic na světě se nehodlá usmát.

Ale jak už sis mohla odvodit u předchozích bodů – každému se VÁŽNĚ! líbí něco jiného – proto, když tě jeden kluk odsoudí, že jsi svými poznámkami trapná, dalšímu se to může zdát jako kravina a bude rád, když s tebou bude moc být.

To jsou takové tři nejdůležitější body, díky kterým si myslíme, že zůstaneme nadosmrti samy, bez přítele, bez lásky. Často si všímáme až moc věcí, které pro vztah nejsou rozhodující a nemyslím si, že by se někdo musel bát, že ho nikdo nikdy nebude chtít. Chce to jen dát nosánek trošku výš a najít i ty krásné věci, které na tobě určitě jsou!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJakou barvu do tvého pokoje?
Další článekMísto barvy na vlasy: Barevný šampon
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

16 KOMENTÁŘE

 1. Tý jo, super článěk, moc mi pomohl, vzhledem k tomu, že jsem 15tiletá a taky si často říkám to, co sis říkala ty ve svých 15, totiž tu větu: vždyť ony jsou i ošklivější než já a přitom mají kluka, většinou si na to ovšem odpovím tím, že mají asi menší požadavky, ovšem nevím, jestli mám snížit požadavky, já sice mám požadavků spoustu, ale nakonec jsem tolik tolerantní k těm „nedostatkům“ klučičím, že to snad ani není možný (:D), tak teda nevím, co s tím no (:/) závěrem: děkuju moc za článek Mers! :))

 2. Yoi
  Děkuju za názor… na straně je to schválně pač (já) tam mám vidět celý obrázekna pravo z záhlaví a myslíš že když ty obrázky budou menší bude to lepší?
  Arigato za názor

 3. Povedený článek! :) …ty dvě první věci si říkám docela často..:/ a takovéto články mám ráda, protože mi vždycky aspoň na chvíli pomůžou ;)

 4. Taky si často říkám: Nikdy si nikoho nenajdu. Tohle neříkám většinou rodičům, ale své nejlepší kamarádce, které všichni píšou, že s ní chcou chodit. Mě to sice také kluci píšou, ale přes FB a to já moc vážně neberu. Vtipná? Tak to trochu jsem, ale myslím si, že každý má v sobě špetku humoru. Tlustá? Podle toho, jak si kluci představují tlustou holku. Já mám radši ty trochu tlustší nebo prostě normální, než úplně vychrtlé. Ošklivá? Každý je v něčem jiném krásný. Každý má něco krásného a nikdo není škaredý. jde o to, jací mají kluci vkus. :) Tímto se já řídím. Spoustu lidí mi říká, že jsem šikovná, spoustu lidí mi píše, že chcou semnou chodit…. Ale přesto si říkám: Nikdo mě nechce. :D Čas najde tu pravou lásku, tomu já nechávám volný průběh až do teďka. :D Před několika dny jsem se zabouchla. :)

 5. Mers,jsi úžasná!Vážně,parádně dokážeš zvíšit sebevědomí a to cenní! :)

 6. myslím že jsi mi pomohla…já jsem uchechtané třeštidlo,nikdo mě nebere víážně,ale neustále se před klukama shazuju,že jsem tlustá a ošklivá a tak..podle BMI jsem ještě v pohodě..asi si za cjvíli zajdu do obchodu koupit něco nového na sebe,začnu se malovat.. a budu si o sobě myslet že nejsem tak ošklivá i když si to myslí ostatní a kdyby mě napadlo zase si stěžovat,tak se umlčím..

  • Jsem ráda, že jsem ti pomohla, ale nemusíš se začít malovat pokud nechceš – to, „dbát o sebe“ neznamená se permanentně malovat – ani já se denně nelíčím, není to třeba. Znamená to třeba – pečovat o pleť, chodit hezky a pohodlně oblékaná a myslím, že uděláš dobře, když se přestaneš shazovat – to hodně udělá:)

 7. Já mám spíš problém,že se hodně stydím…a už mě leze na nervy věta povídej něco…ani nevím co povídat,když prostě je tam ta stydlivost://Prosím Mers,nevíš co s tím?

 8. Hmmmm….tuhle větu si říkám dost často. A na ty milosrdné lži, co jsi napsala už dávno nevěřím, i když bych si to tolik přála… Aspoň, že se dneska dají udělat děti i jiným způsobem, než přímo s chlapem (to bych ho totiž musela leda tak zpít do němoty), jen si nejsem jistá, jestli budu mít žaludek na to, šířit tyhle nechutné geny dál :(

 9. Nejde o to že bych se nechtěla seznamovat, ale já vlastně ani moc nemůžu. A mrzí mě to. Mám tréninky 4x týdně a školu 2x do čtvrt na pět. O víkendech jsem někdo jinde v republice protože mám turnaje. A jak se mám tedy seznámit? A když mám volno tak jdu s kámoškama do města pokecat nebo do kina, ale takhle asi kluka nepoznám, že.. :/ tak pak babo raď..

 10. …nesnáším ty jejich sladký řečičky a přezdívky. Třeba na takový „Miláčku“ nebo „Pusinko“sem úplně alergická. Kdyby mi to někdo řekl, tak bych mu to dala pořádně sežrat. Takhle bych neřekla ani svojí kočce…?

  Ne, že bych si nikoho nenašla, ale ten dotyčný to se mnou bude mít těžký :D

Diskuze je uzavřena.