Domů Krása & Péče Breast Extra recenze a zkušenosti – Jak mít větší prsa bez operace ...

[RECENZE]Breast Extra recenze a zkušenosti – Jak mít větší prsa bez operace 5/5 (24)

4

BreastExtra+

9.7

Hodnocení

9.7/10

Plusy

 • Spokojenost s výsledky
 • Přírodní složení
 • Cena v porovnání s jinými přípravky

Mínusy

 • K dostání jen přes internet

Breast Extra recenze a zkušenosti „Máš malá prsa po mě, ale neboj, na to si zvykneš,“ říkávala mi vždycky maminka, a já jí věřila. Tedy, snažila jsem se, ale výsledky byly spíš rozpačité Všechny kamarádky „tam“ vždycky něco měly, jen já byla skoro jako placka. Něco málo se sice postupem čau objevilo, ale podle mě to nebyly ani jedničky.

Ach jo. A že jsem z toho měla pořádný mindrák? To se nemusíš ani ptát. Vycpávala jsem si podprsenku vším možným, co mi přišlo pod ruku. Většinou to byly ponožky a kapesníky, ale jednou jsem ze zoufalství použila i dva pytlíčky s rýží, protože jsem doma prostě nic čistého nenašla. A o tom, že to bylo dost vidět, asi psát nemusím.

?Když máš tělo na draka…

Trička pro mě byla tabu, pořád jsem nosila svetry a mikiny. A kurz plavání se školou? Noční můra! Došlo to dokonce tak daleko, že jsem pokaždé předtím měla takové bolesti břicha z nervozity, že mi maminka nakonec vyhádala u lékařky omluvenku z důvodu „alergie na chlór.“ U spolužáků mi to ale moc nepomohlo. Poznámky o klukovi nebo placatici byly na denním pořádku. Ale copak já za to můžu?

Breast Extra recenze a zkušenosti

A lepší to nebylo, ani když jsem si našla kluka. I když jim muselo být jasné, že žádná Pamela Anderson asi nebudu, stejně jsem se před nimi svlékala jen nerada, a pokud možno vůbec. A i doma jsem se halila do mikin a svetrů – prostě na palici, zvlášť v letních vedrech. Že mi to dlouho s nikým nevydrželo asi taky nemusím zdůrazňovat, co?

?Na plastiku? Ani náhodou!

Určitě už tě napadlo, že jsem si prostě měla našetřit a jít na plastiku, zvlášť po tom, co jsem dodělala školu a začala normálně pracovat. No jo, jenže já mám ještě k tomu všemu strach z doktorů a navíc – nechat do sebe řezat jen tak a riskovat možné komplikace, To ani náhodou! Navíc ty jizvy vypadají fakt strašně, když narazíte na neumětela. Navíc silikony se musí po deseti nebo patnácti letech měnit, což jsou další peníze. A posledním argumentem bylo to, že chlapi to na omak poznají – zvlášť u malých prsou, kde není implantáty pod co schovat. No, tak to pěkně děkuju.

?Není nad to mít nejlepší kamarádku, co ti doporučí (a koupí) Breast Extra

Nedávno jsem četla o tom, jak to mají tlustí lidé se sexem. Jedné takové obézní paní dokonce její kamarádka zaplatila gigola, aby vůbec přišla o panenství, a jak jí dokonce se vším ještě přišla pomoct. Moje nejlepší kamarádka Zuzka pro mě naštěstí nic podobného dělat nemusí, ale i tak mi moc pomohla – docela jinde.

Začalo to tím, že mi na internetu začala hledat srovnání různých pilulek a krémů na růst prsou. Byla jsem si jistá tím, že jsou to jenom reklamní kecy, a že za něco takového peníze určitě utrácet nebudu. V té době jsem se zrovna začala pořádně stavět na vlastní nohy, řešila rozpočet, kde nově figuroval nájem a tak podobně, takže ze mě asi musela být docela nešťastná. Ale to by nebyla Zuzka. K narozkám jsem proto dostala hned tři balení Breast Extra.

To jsou tablety, na který jsem na internetu našla nejvíc pozitivních recenzí. Už za dva týdny zjistíš, jestli to funguje nebo ne,“ stálo v narozeninovém přání. Pěkný dárek na narozky, ale proč vlastně ne. Konečně jsem měla motivaci to zkusit, takže se o to s vámi můžu taky podělit. Už se těšíte?

Breast Extra recenze a zkušenosti

?Proč a jak nám vlastně rostou prsa?

Pokud sleduješ moje články s touhle tématikou tady, určitě už víš, že za všechno můžou estrogeny. Psala jsem je záměrně, protože v době, kdy jsem se o něco takového zajímala já, nikde tolik informací pohromadě nebylo. Možná bych si pár let zpátky ušetřila spoustu trápení- no, ale to nic. Takže estrogeny posílají do tvého mozku signál, že má trochu víc zapracovat na oblasti tvého hrudníku, abys byla pro eventuálního partnera krásná a žádoucí.

A přírodní doplněk stravy Breast Extra. Obsahuje jejich skvělou náhradu – přírodní fytoestrogeny získávané z rostlin. Ty nahrazují ve tvém těle přirozeně estrogeny a působí na mozek přesně jako ony, mimochodem některé bylinky byly ženám na pěkná prsa doporučovány už od starověku.

?Jaké ingredience najdeš v Breast Extra?

A teď se pojďme podrobně podívat na to, jaké bylinky experti při sestavování přírodního doplňku stravy pro pěkné poprsí Breast Extra zvolili:

Angelica sinensis (Andělika čínská) – je silným zdrojem fytoestrogenů, pomáhá také prokrvovat oblast hrudníku a zásobit tak tkáně potřebnými živinami

Damiana (Turnella diffusa alias pastala rozprostřená) – je to hlavně přírodní afrodiziakum, ale taky ulevuje od menstruačních obtíží a celkově upravuje poměr užitečných hormonů v těle – ve prospěch většího poprsí, samozřejmě.

Wild Yam (Smldinec chlupatý)ovlivňuje produkci ženského hormonu estrogenu a celkově působí na naše zdraví.

Saw Palmeto (Serenoa plazivá)pomáhá optimalizovat hladinu hormonů v našem těle.

Breast Extra recenze a zkušenosti

Fenugreek (Pískavice řecké seno) – je vydatným a oblíbeným zdrojem fytoestrogenů, stejně jako flavonoidů, působících jako silné antioxidanty.

Hydrolizovaný kolagen – ten nesmí chybět, zlepšuje totiž pružnost a celkovou kvalitu pokožky, takže tě neohrozí třeba strie nebo suchá pleť.

Sójové izoflavonoidy – i ty jsou bohatým zdrojem žádaných fytoestrogenů.

Složení v 1 denní dávce (4 tobolky):

SLOŽKA MNOŽSTVÍ
Damiána (Turnera diffusa) 200 mg
Saw Palmetto (Serenoa repens) 160 mg
Fenugreek (Trigonella foenum-graecum) 240 mg
Jam čínský (Dioscorea oppositifolia) 320 mg
Angelika čínská (Angelica sinensis) 240 mg
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) 280 mg
Sójové isoflavony 180 mg
Hydrolyzovaný kolagen 60 mg

?Účinky podle výrobce

Na internetu jsem se dočetla, že jde o výrobek vhodný pro všechny ženy, co nejsou spokojené s velikostí nebo tvarem svého poprsí. Užívání je podle všeho zcela bezpečné (bez vedlejších účinků), a přitom efektivní, s první změnami viditelnými do dvou týdnů. Nezní to skoro až moc dobře na to, aby to byla pravda? Výrobce mimo jiné také mluví o:

 • plnějším a pevnějším poprsí
 • zvýšení tvého sebevědomí
 • zlepšení kvality pokožky
 • citlivějších bradavkách, což využiješ třeba při sexu
 • čistě přírodním přípravku bez škodlivých látek

 

Taky slibuje, že když nebudeš s užíváním spokojená, vrátí ti peníze. To jsem tedy nakonec využít nemusela, ale koukneme na to pěkně od počátku.

?Jak se Breast Extra užívá? Je to nějak náročné?

To je na tom asi to nejlepší – vůbec to není náročné. Musíš si to jen dobře načasovat. Začíná se totiž v druhé polovině menstruačního cyklu, tedy v době, kdy tělo na stimulaci za strany estrogenů reaguje nejlépe. Pokud tenhle postup dodržíš, můžeš si podle všeho všimnout pozitivních změn už za dva týdny. U mě byly prvním signálem toho, že se něco děje, citlivější bradavky, a to už asi po pěti dnech. Ale ne tak nepříjemně, jako když máš dostat menstruaci, ale tak nějak pěkně. Reagovaly i na ten nejmenší dotek a vztyčovaly se pod tričkem, i když nebyla zima. A taky mi přišly nějaké větší, naběhlejší a tmavší. O jsem si nikdy dřív nevšimla, ani když jsem si prsa nechtěně dost opálila, protože jsem si špatně vybrala plavky a málo mazala opalovákem.

Já si tedy na užívání Breast Extra nastavovala budík, stejně jako na antikoncepci. Berou se dvě pilulky- ráno a večer, tedy celkem čtyři pilulky denně. Přidala jsem si kvůli tomu jako chodící lékárna, protože ty pilule nebyly zrovna malé a nešly mi do sebe jen tak kopnout ve spěchu, zapité dvěma loky vody. Chtělo to aspoň sklenici, ale rychle jsem si zvykla. Aspoň člověk o něco víc dbá o svůj pitný režim, ne?

Měla bys vědět: výrobce doporučuje tablety Breast Extra užívat alespoň tři měsíce v kuse, aby byly výsledky viditelné a trvale udržitelné. Nejde o žádnou hormonální terapii, takže se nemusíš bát vedlejších účinků. A všechno je čistě přírodní, jak už jsem psala výš.

?Jak podpořit svá prsa v růstu?

Aby mohlo poprsí růst, potřebuje na to především klid – stejně jako třeba kosti. Ty taky u dětí rostou v noci, a proto se někdy vaši mladší sourozenci budí v noci s bolestí nožiček. Také během těch tří měsíců, co budeš Breast Extra užívat, si dej pozor na stavbu svého jídelníčku. O vhodných potravinách jsem už psala v článku Potraviny pro větší prsa – kompletní seznam. Je tam hlavně hodně mléčných výrobků (kravské, ale také kozí nebo ovčí), vhodná zelenina (fenykl, avokádo, okurka, mrkve, červená řepa apod.), a pak taky semínka a oříšky (mandle, arašídy pistácie a lískové ořechy), různé zdravé ovoce s vysokým obsahem fytoestrogenů ( jablka, švestky, jahody, broskve, pomeranče,třešně, maliny, melouny atd.) a samozřejmě i zdravé tuky (olivový, avokádový či koksový olej) spolu s rybami a mořskými plody.

Během této doby si také dopřej dostatek spánku a klidu. Pokud se budeš po téhle stránce zanedbávat, tvým ňadrům se zkrátka moc chtít poposkočit nebude.

?Moje recenze a zkušenosti s Breast Extra

A teď už to, na co se určitě všechny těšíte. Napíšu kompletní recenzi na tyhle pilulky tak, jak to cítím já. Takže, co je podle mě pravda a v čem ten jejich marketing přeháněl?

?První výsledky uvidíte už za dva týdny

Asi pravda jak jsem psala, moje bradavky byly určitě citlivější. A jak čas postupoval, začala jsem mít prsa i pěkně nalitá, taková pěkná a pevná do ruky. Žádné placky, ze kterých jsem měla mindrák.

?Prsa se zvětší až o jednu košíčkovou velikost

Musím předeslat, že jsem se pokaždé vešla do áček a ještě tam měla místo. Teď záleží, k jakému výrobci se dostanu. Někde jsou na mě áčka tak akorát, jinde už přetékám z košíčků a musím sáhnout po větší velikosti s dobrým střihem. Že bych měla z nulek céčka, to rozhodně ne, ale větší jsou určitě. A to mi přece šlo.

?Rychlé výsledky při užívání

Tady to asi záleží. Kdybych nevěděla, že musím najet na tříměsíční kúru, asi bych s tím sekla. Ještě po měsíci to totiž na nějakou moc velkou změnu nevypadalo. I když je pravda, že jsem měla problém s tím najet na pravidelný režim a třeba hodně spát nebo dobře jíst. Ale po tom měsíci se to všechno začalo zlepšovat a na konci těch tří měsíců jsem si poslední pilulky brala s pocitem plného uspokojení.

Breast Extra recenze a zkušenosti

?Získaná velikost vám vydrží

Tady je to asi individuální. Já tuhle recenzi píšu s odstupem čtyřech měsíců, a zatím prsa pěkně drží. Z některých recenzí ale plyne, že tak po roce je třeba celou kůru zopakovat, protože se prsa začnou vracet zpět do svého původního tvaru. Ale i kdyby, tři měsíce není zas tak dlouhá doba, a když stačí jen užívat tabletky, je to vlastně celé bez práce.

?Breast Extra pomůže dodat prsům atraktivní tvar

Tak tady tak úplně soudit nemůžu, já jsem totiž s „věšáky“ žádný problém neměla. Kde nic není, ani čert nebere, že jo. Ale podle recenzí to funguje i takhle, že se prsa vyplní a zpevní. To vám tedy ale z vlastní zkušenosti potvrdit nemůžu, takže asi budete muset vyzkoušet, a potom mi dát vědět.

Já jsem tedy nakonec docela spokojená (díky Zuzi, sama bych se nedokopala). Pamela Anderson ze mě sice pořád není, ale jinak je to mnohem lepší, než to bylo. A nebyla k tomu třeba žádná operace ani dlouhotrvající cvičení. Ani chemie, protože Breast Extra je úplně přírodní a se schválením od patřičných úřadů.

A mimochodem, určitě se nesnažte ušetřit a kupovat si tyhle tabletky z různých internetových fór a bazarů. Bývají tam padělky, které vůbec nefungují a co hůř, ještě vám mohou ublížit. A to za to rozhodně nestojí, to mi věřte. Radši si připlatit u oficiálního distributora a mít jistotu, než do svého těla dávat bůhvíco a věřit, že to pomůže.

?Breast Extra+ výhody

 • kvalitní přírodní přípravek s jedinečným složením
 • vhodný pro všechny ženy bez omezení věku (18+), starší i mladší
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nemá žádné známé žádné vedlejší účinky
 • snadné užívání – 4 tablety denně (2 ráno a 2 večer)
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřený výrobce

✉️Breast Extra- hodnocení uživatelek z internetu

?Marie 19 let *****

Tento přípravek mi doporučila kamarádka. Když si ho koupila, smála jsem se jí a varovala jsem ji, aby nekupovala takové blbosti. Ale když její prsa začala nabývat pozoruhodný objem, musím se přiznat, že jsem zůstala zahanbená. Protože i já jsem zdědila hrudník po otci, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená. Moje prsa jsou nyní

?Linda 38 let *****

Před tím než jsem začala brát vaše tabletky, měla jsem velmi ploché prsa. To se ale změnilo po pár týdnech užívání BreastExtra +. Teď už jsou to už dva roky a já se stále cítím perfektně

?Kristína 23 let *****

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

AKCE: Použij kód: sleva55 a získej slevu 55kč

❓Nejčastější otázky a odpovědi ohledně přípravku BreastExtra+

Od jakého věku se mohou tyto pilulky užívat?

Minimální věk pro užívání BreastExtra+ je 18 let. Mladší slečny v pubertě (i těsně po ní) pomoc s poprsím ještě určitě nepotřebují. Do té doby totiž prsa stále rostou a vývoj ženského organismu stále není ukončen.

Funguje přípravek BreastEXTRA+ rychle?

Ano. Výsledky jsou výjimečně rychlé. Už po deseti dnech užívání budou patrné výsledky. Prsa budou pevnější a plnější. Po několika týdnech už budou změny opravdu významné. Projeví se například i na velikosti podprsenky, kterou budete nosit.

Bude mi zboží dodáno diskrétně?

Ano, můžete se spolehnout. Vaše zboží bude odesláno v diskrétním balení, které ho bude chránit před poškozením a zároveň před zraky zvědavců.

Mám právo zboží vrátit, pokud se mi nebude líbit?

Výrobce garantuje 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojená, můžete ho poslat zpět a firma vám vrátí peníze.

 

[author image=“https://proslecny.cz/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_309.png“ ]Katka Spáčilová – stále ještě studentka medicíny, která miluje četbu, módu, zdravý životní styl a hkavně psaní. Věřím, že se vám budou mé články líbit..[/author]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, kamarádka je taky spokojená. Asi to nebude pro každého ale většinou co tak čtu tak to funguje nejlíp z podobných tabletek.

 2. Ahoj, moje taky byla na zvětšení a ted je spokojená. jen jizva po operaci dost bolí. Ale to k tomu bohužel patří

Diskuze je uzavřena.