Domů Sex & vztahy Kluci Pošli mi svou nahou fotku… Zatím bez hodnocení.

Pošli mi svou nahou fotku… Zatím bez hodnocení.

7

Ne! Doopravdy nechci nadpisem článku říct, aby jste mi poslali své nahé fotky, to už by bylo trošku úchylné a drzé:) Chci se tentokrát zaměřit na jednu věc, která se stává mnoha dívkám a málo z nich tuší, jak celá situace může dopadnout, či obrátit se proti nim.

Co bychom pro kluky neudělaly – milujeme je, chceme je a chceme, aby se oni zajímali o nás, abychom pro ně byly ty nejlepší a mnoho z nás pro to udělá doopravdy cokoliv. Uvedu jeden příklad z mého života:

Jedna moje spolužačka děsně nabalovala jednoho kluka z průmky, jenže on o ní nejevil zájem. Musím říct, že ta slečna není extra hezká, není sympatická a je dost (dost dost) oplácaná. No, ale ona ho prostě chtěla! A nenapadlo jí nic chytřejšího než poslat mu své fotky bez oblečení. Co si myslela? Že je uvidí, užasne, zarámuje si je a bude s ní chtít chodit. Co se stalo doopravdy? On se slušně pobavil a fotky rozeslal po celém našem městečku – po celé jeho i její škole, kamarádům, její rodině…

Říkáš si, že tohle se tobě nemůže stát? Takové a podobné případy, kdy intimní fotky vyjdou na povrch se dějí dost často, takže si doopravdy dávej pozor co a komu je posíláš.

Samozřejmě si říkáš, že když máš stálého přítele a on chce po tobě takové fotky, tak proč ne, určitě bude rád, bude tě víc milovat… jenže – musíš počítat s tím, co když se rozejdete? I hodní a slušní kluci mohou po rozchodu vyšilovat, obzvlášť, když se ty rozejdeš s ním a pak stačí pár kliknutí a tvou fotku znají stovky známých, kteří se na tom velice pobaví.

Kdy je vyjímka? Musíš se snažit rozlišit, kdy je vhodné fotku poslat a kdy ne. Podle mě je hloupé se v jakémkoliv věku fotit sama nahá – ta fotka působí hrozně „lehce“ (slušně řečeno) a i když ti to tam může slušet, tak podle mého je taková fotka pod úroveň každé dívky.

Ale kdy už takové fotky mají úroveň? Když jsou profesionální!

Glamour foto a akty jsou naprosto něco jiného a pokud se nestydíš a chceš svému příteli dát něco, co mu určitě udělá radost (samozřejmě na to musíš mít věk), stojí za to si zajít za fotografem/fotografkou a nechat si takové fotky nafotit.

Proč? Protože i když je někde ukáže tak doopravdy profesionální foto má styl, má úroveň a nikdo tě nemůže považovat za lehkou děvu, která se nahá nebo skoro nahá, fotí před zrcadlem s našpulenou pusou a myslí si, jakou udělá díru do světa…

Proto si pořádně rozmysli jestli ti stojí za to, takové fotky někomu poslat, abys za čas nelitovala!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekFotky z dnešní procházky…
Další článekJak pečovat o své rty
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, jednou se mi stalo že jsem si psala s úchylem v první chvíli mi to nedošlo měl stejné jméno jako můj kámoš a taky po mě chtěl nahé fotky a chtěl abych se kvůli němu “ udělala“
    a mě huse hloupé to došlo až tehdy tak jsem ho blokovala na FB a za 9 měsíců se stalo to samé. Holky prosím vás dávejte si na to pozor fakt to není sranda ! Jinak máš krásné články jsem ti za ně vděčná Mersmerize :).

  2. Jak píšeš, že by přítelovi udělalo radost kdybs mu dala fotky aktu.. :D ne každý kluk by se vyrovnal s tím, že tě fotil nějaký fotograf :D ten muj by byl ještě naštvany co se vystavuju někomu jinemu:D

    • tak ať tam jde s tebou jako odprovod a fotí tě fotografka,ne? A máš to vyřešený ;)

  3. Holky, dávejte si na to opravdu, opravdu velký pozor. Jednou jsem takové poslala svému příteli. A ano, rozeslali se po celém našem městě, co městě, kraji. Ale nerozeslal je on, našel je jeho mladší bratr ( 12,13 ), a ten je rozeslal. Samozřejmě, že se mi to podařilo skrýt všechno před rodiči, ale nakonec, minulý rok, někde na podzim, někdo udělal stránku na facebooku – nahé fotky holek z ***** (nebudu psát město) . A ano, rodiče to viděli, ani nevíte, jakej jsem z toho měla průšvih, a ještě mám, opravdu není příjemné slyšet ve městě, hele to je *moje jméno* ( :D ) aniž bys toho člověka znala. Nicméně, facebook nemám do teď. Rodiče mi ho zakázali. Tak, pozor na to :-))

  4. Jsem lesba. V mojí třídě je jedna sexy lesbička, je mi 13 let. Ona mi poslala fotku svých prs a svý vagínky. Ona chce, ať ji je pošlu taky. Ale nevím. Mám to udělat?

Diskuze je uzavřena.