Domů Sex & vztahy Kluci Sama na Valentýna? Zatím bez hodnocení.

Sama na Valentýna? Zatím bez hodnocení.

22

Už se to pomalinku blíží a možná až tenhle článek budeš číst, už bude 14. února, všude na internetu budou srdíčka a na facebooku fotky zamilovaných párů – alespoň takhle si tenhle svátek vybavuju já. Valentýn je jeden ze svátků, který je určitou částí naší populace naprosto nenáviděn a odsuzován, druhou částí zase milován a oslavován.

Ach jo, jsem sama

Valentýn neslavím a dá se říct, že jsem ho nikdy neslavila. Jo jasně, jednou v první třídě jsem dostala od mého nápadníka natrhanou kytičku pampelišek (má alergie vzala za své – složitější příběh), a na střední dokonce zamilovanou svíčku, plyšáka a kytku růží. Upřímně ale chápu slečny, které jsou v tenhle den mrzuté, protože nikoho nemají. Vždyť všude blikají zamilované nápisy, na sociálních sítích se píšou děsně zamilované statusy, samozřejmě nesmíme zapomenout na všechny obchody, které  nás nutí koupit dárek své drahé polovičce.

Jestli jsi i ty jedna z dívek, která v tenhle den přemýšlí nad tím, zda si vůbec někoho najde, okamžitě ty myšlenky zažeň. To, že zatím s nikým nejsi, přeci vůbec neznamená, že je na tobě něco špatně nebo že až do smrti budeš sama. Byla by přeci nuda být zadaná od puberty, ne? To by sis přece nic neužila!

Proč být svobodná?

Je to jednoduché, když budeš smutnit, protože tenhle zamilovaný den nemáš s kým strávit, připomeň si pár pěkných věcích, proč je lepší být alespoň na chvíli bez vztahu. Proč je tedy lepší být sama?

 • Můžeš se bavit a provokovat kolik kluků uznáš za vhodné
 • Nikdo nebude žárlit na tvoje kamarády
 • Nemusíš se trápit dalším nakupování k Jeho narozeninám, svátku a Vánocům (s tím je fakt práce!)
 • Nemusíš absolvovat seznamování s jeho rodiči
 • Nemusíš nikoho bránit před brokovnicí tvého táty
 • Máš víc času na svoje koníčky, kamarádky a dámské jízdy
 • Můžeš si k filmu koupit pytel brambůrků a úplně celý ho sníst sama!

… a tak dále. Vždycky je dobré najít si na té své svobodě nějaké klady, protože pak to přijde – ty si někoho najdeš a už budeš ve vztahu, uvázaná a hlídaná (dělám si srandu Tomáši!).

Ne, teď úplně vážně – vy, které máte z Valentýna deprese, neberte to tak vážně, o nic nejde a to, že zrovna nikoho nemáš neznamená nic strašného. Kdo ví, co bude příští Valentýn;)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekŽárlím na svoji kamarádku!
Další článekOfinka v účesu
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

22 KOMENTÁŘE

 1. Skvělý článek :) Jen by mě zajímalo, když jsi v 1. třídě dostala natrhanou kytičku pampelišek, kde je ten chlapec v únoru sháněl? :D

  • Ne, to bylo jinak… Popravdě už ani nevím, jak se jmenoval (ostuda). Pořád za mnou chodil ve škole a já se samozřejmě styděla (také v první třídě) a když byl valentýn, tak mi přišel vyznat lásku a řekl, že mi pak natrhá kytičku. A pak v létě mi jí vážně přinesl a řekl, že je to k Valentýnu. Pamatuju si, že mojí mámě se hrozně líbil (prý byl hrozně roztomilý, mě se teda nezdálo) a řekla, že jestli se za něj ve dvaceti neprovdám, že to bude ostuda:D Psala jsem, že to je složitější příběh. Nicméně kytku sem vážně dostala:). Docela by mě zajímalo, kde je ten kluk dneska, byl tak hodný:)

 2. Konečně někdo normální kdo neslaví Valentýna. Já přítele mám a na Valentýna se můžeme s prominutím vy…… Proč zrovna Valentýn nějaký americký svátek?? Já rači upřednostňuji náš klasický 1.Máj :-) Můžu mít je otázku? Ty jsi s přítelem 3 roky ?? Máš někdy po tak dlouhé době chuť být někdy sama a dělat si co chceš??

  • Že se vůbec ptáš:) Navíc já jsem ve vztahu ještě dýl protože než jsem začala chodit s Tomášem, tak jsem rok a půl chodila s někým jiným a po rozchodu jsem se v podstatě hned dala s Tomem dohromady, takže jsem nezadaná nebyla už hodně dlouho:D A často nad tím přemýšlím jaký by to asi bylo, ale jinak jsem spokojená:)

 3. tak to je skvělý,že nejsem jediná,:-)páč já taky nejsem nějak moc pozadu si myslím. S přítelem jsem přes dva roky a hodně o tom přemýšlím. Ty musíš byt dobrá baba. Ráda bych s tebou kamarádila …

 4. Mers máš to skvěle napsané. Já jsem jedna z těch nezadaných a tohle mi pomohlo, díky :)

 5. Ahoj,
  to s tím že nemusíš nikoho chránit před brokovnicí svého táty to si vystihla velmi dobře,vážně jsem se tomu zasmála:-D. Nechci říct že by táta každého koho si přivedu domu postřílel,ale kdykoliv na tohle téma přijde řeč tak mi říká:„Klidně mu vyřiď,že mám doma brokovnici.“ Když mi bylo 15,tak mi dokonce dal i pravý náboj do brokovnice a řekl že to můžu klukům ukazovat. :-D

  • Jsme na tom podobně:D I když zas je pravda, že taky jen vyhrožoval a nic neudělal:)))

   • Ahoj,četla jsem tvé komentáře a něco mě napadlo mohla bys mi poradit?????Mám kluka ale často ho nevidím jmenuje se Honza a bydlíme spolu.Je mi 18 a s rodičemi jsem to nemohla vydržet a tak jsme se odstěhovali………ale spátky k věci…………………………………….Asi chodí někam za nějakou holkou nebo nevím.POMOŽ MI PROSÍM
    Emma Woličková

  • Mně taky brokovnice rozesmála a ještě že si můžu koupit celý pytlík brambůrků a sníst ho sama. Ale jeden z nejlepších článků Mers. Jinak chat byl skvělý. Anett

 6. Brokovnice pravdivá :). Můj taťka si dělá srandu, jestli nemá začít připraovat brokovnici (zatím na to nedošlo :).

 7. Proč všichni tvrdí, že je to hloupý americký svátek? Vždyť Valentýn byl biskup, který se dokázal vzepřít tehdejšímu římskému zákonu a tajně oddával mladé lidi. Nakonec kvůli tomu zemřel jako mučedník. Myslím, že to, co udělal si zaslouží nějakou vzpomínku. Jinak já jsem taky sama, ale ani mi to nevadí. Taky si mi někdo líbí, ale beru to spíš jako ďetskou lásku, i když mě někdy mrzí, že kouká po jiné :). Nechápu, proč to některá malé holky tak strašně řeší. Jako kdyby šlo o život :D.

 8. Na jednu stranu, je to nevyhnutelný, respektive naprosto ignorovat se to nedá, buď ten svátek rádi máte a slavíte nebo naopak, jak řekla Mers! Jen jsem ráda, že aspoň z jisté (podle mě dost velké části) mám tento den spojen s narozeninama mojí jedné z nejlepších kamarádek, takže když se řekne 14.2. tak mi automaticky naskočí Uáá, Anet slaví ! :)) Takže díky bohu za to ! ;)

 9. Valentýn ráda nemám,ale ne proto,že jsem sama. Ale proto,že si myslím.. zkrátka by si měli všichni vyznávat lásku celý rok. Ne jenom 14. února.
  Chtěla jsem se zeptat,neporadila by jsi mi,nějaký program na úpravu videí – NEPLACENÝ!:)

 10. Parádní článek ;) Já ho bohužel s nikým slavit nemám :X, ale kdybych měla uričtě bych ho slavila. Každopádně v článku s tebou souhlasím ;)

 11. Ahoj,pravdivé,..ale u mě to bylo trochu jinak,..měla jsem ho ským slavit ale den před Valentýnem jsme se strašně pohádali a včera ani nenapsal,.měla jsem možnost bejt s klukem ale nic nebylo :(

 12. Ahoj Mers, skvělý článek, chtěla jsem se tě na něco zeptat: Já bych ráda chodila s jedním klukem (jmenuje se Adam), ale můj táta bydlí u jedné paní a ta má 2 syny a jedním z nich je právě Adam, takže se s ním vidím každý druhý víkend když jedu k taťkovi. A to na tom právě je, (Adam ví, že ho miluju, on mi řekl to samé dřív než jsem mu to řekla já) kdybych s ním začala chodit, tak by to mohl zjistit můj taťka a já bych měla průšvih. A ještě on bydlí docela daleko ode mě, tak jak s ním můžu slavit Valentýn?

 13. No jo, já už jsem 12.tým rokem sama – ale snad se to na příštího Valentýna (2013) změní! :) Měla bych už minimálně 4 kluky, možná i více, kdybych je neodmítla xD. Ale většinou to nebyly moje typy! xD

  • Hahahahahahaha :D Je rok 2015 a já jsem 15. rokem sama :D Ach, to mé mladé naivní JÁ…:D Když si čtu ty komenty, co jsem tady psala před třema rokama..byla jsem fakt děsně naivní :D Každopádně mi Valentýn nevadí, ale neslavím ho, protože nemám s kým..;) Ale nedělám z toho tragédii…podle mě si to moc berete… Je přece i docela fajn být single…;) I když nějakého toho roztomilého klučíka bych brala…:D

 14. S tou brokovnicí je to u mě velice trefné – bohužel. Nevím proč, ale taťka si mě hlídá, až moc. Přitom je mi ,,už˝14 let. Může být jeho opatrnost proto, že jsem prvorozená a stále chce, abych byla jeho malá holčička? Anebo je to strach či snad posedlost vůči mně? Kdy vám rodiče ,,dovolili˝stýkat se s klukama?

Diskuze je uzavřena.