Domů Sex & vztahy Kluci Styl prvního rande

Styl prvního rande

9

V minulém článku jsem ti doporučila pár rad ohledně vzhledu – make up, vlasy a oblečení. Ovšem mnoho z nás mají také problémy s tím kam jít a jak se chovat, o čem si s ním povídat, to je druhá strana mince, která může být o dost problematičtější než to jak vypadáš.

Pokud jdeš na první rande snaž se si ten den a tu dobu předtím, co nejvíce zpříjemnit. Protože pokud ke klukovi přijdeš rozladěná, nervozní a protivná (je jedno z čeho), tak i když on se bude maximálně snažit, většinou to nedopadá dobře. Podle mě je, pokud je to možné, dávat si rande o víkendu a v den, kdy víš, že nebudeš mít nějaké extrémní starosti a budeš mít na vše, jak na přípravu, tak i možná na tvého budoucího přítele čas.

Co se týče místa, tak nejvhodnější jsou kina, kavárny, restaurace, parky, bary nebo také nějaké památky – zní to staromodně. Proč na prvním rande chodit k památkám, ale z vlastní zkušenosti vím, že u nich bývají občas krásné výhledy a jsou to kouzelná a většinou romantická místa. I diskotéky jsou oblíbeným místem, kam jít, ale já bych tam nešla – diskotéky nemám ráda z toho důvodu, že jsou věčně přeplněné a není tam tolik prostoru na povídání (hluk, místo a ostatní lidé), taky pokud neznáš svou mez a opiješ se jako čuňátko, tak to na určitou skupinu kluků nemusí působit moc dobře. Je fajn jít někam, kde to znáš, kde se cítíš hezky.

O čem si povídat? Musíš mu dát najevo, že máš o něj zájem, takže je trošku neslušné povídat celou tu dobu po kterou jste spolu jen o sobě. Samozřejmě je fajn, že se o tobě něco dozví, ale pusť ke slovu i jeho. Ptej se ho na jeho koníčky, zájmy, na školu, na rodinu (oblíbeným tématem jsou „nesnesitelní“ sourozenci či rodiče), můžeš se ho i zeptat na jeho oblíbené jídlo, muziku, filmy – o těch si povídám ráda, pokud máte podobný styl, tak si o pár filmech můžete pokecat, nebo mu doporučit nové a on tobě. Můžeš se ho ptát, co plánuje v budoucnu, ať už jen na to co bude dělat příští víkend, nebo co by chtěl dělat za povolání atd.

Důležité je být přirozená, nepřetvařovat se. Protože pokud tě nebude mít rád takovou jaká jsi doopravdy, zřejmě prostě pro sebe nejste a přetvařování nic nevyřeší.

Předchozí článekLook na první rande
Další článekCo ty a nevěra?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

 1. Tenhle článek pomůže :) Zatím mě sice nic jako rande nečeká, ale až to příjde, určitě nějaké tvé rady využiju!

 2. Měla jsem kamaráda a měli sme se rádi už od 8 let… a před pár tydny sme spolu začli chodit.. Už o sobě víme téměř vše..tak nevím jaké máme dát téma až pujdem na rande..

  • ahoj tak si můžete povídat o starých časech a blbostech co ste spolu prožili

 3. ahoj pudu se svím klukem na rande ale já jsem strašně upřímná sem ten typ co řekne co si myslí nestydím se mluvit nevím jak přesně to popsat vyptávám se on mě atd po mobilu nebo ve třídě ale na rande se ze mě stane střašně sebevědomej člověk ve skutečnosti sem nervozní ale vyznim sebejistě podle všech sem až nadpozemsky vtipná ale k věci nebude kluka (pardon nevystihuje to můj problém přesně ale aspon trochu) tohle chování děsit on je stejný v tomhle ohledu jako já ale stejně to víš jsem nervozní už ted

  • Mně vzal kluk na rande na únikovou hru do The Chamber, Útěk ze žaláře. Čekala nás tam temná atmosféra středověkého vězení. Moc se mi tam líbilo, byla jsem spokojená a večer se vydařil. Měli jsme se pak v restauraci u piva pak večer o čem bavit. Byla legrace.

 4. Ahoj, napsala jsem klukovi, jestli by nechtěl jít do kina a on napsal, že něco má, ajánapslaa tak jindy a´on: ano neboj :) ale ted nevim jestli se ho mam zeptat ja kdy pujdeme nebo počkat na to, až se zeptá on..

 5. ahoj, dnes jsem byla s jedním klukem venku (něco jako první rande), no už několik dní si píšem na fb (a chodíme spolu do školy) a on mi píše že jsem hezká a že mě má rád atd… no tak sme šli ven, ale nevěděla jsem o čem si máme povídat chvilkama bylo ticho. Já jsem se ho zeptala např. jaký je tvůj oblíbený film ? atd…. on vždycky odpověděl a pak zas bylo ticho skoro furt jsem se ho ptala jenom já a on jen stručně odpověděl. No tak prostě nevím jestli teda o mě zájem má nebo ne ? :/

  • Asi o tebe zájem má. Jen je trochu stidlivý. Zkuste si zase někam zajít. Třeba do kina. A pak uvidíš.

Diskuze je uzavřena.