Už máš boty na léto? Já jsem si svoje vybrala! Zatím bez hodnocení.

Ahoj holky, dnes se vám chci pochlubit s mým novým úlovkem! Když jsem nedávno přemýšlela nad tím, v jakých botách vykročím vstříc letním zážitkům, narazila jsem na tahle originální a neobyčejné dámské boty. Vybrala jsem si ne jedny, ale hned dvoje hezké botičky! Jó, a ještě jsem přispěla na dobrou věc. Původně jsem se chtěla poradit s vámi ve fóru, jaké botky vybrat, ale jak to tak vypadá, nejspíš inspiruji já vás!

Boty s vůní bonbónů…

žabky zaxyVěřily byste tomu? Mám boty s vůní bonbónů! Konkrétně černé žabky Zaxy, které na noze nejen dobře vypadají, ale jsou i velice pohodlné. Líbí? O víkendu jsem s nimi byla na narozeninové oslavě mé kamarádky a holky z nich nemohly. Vyšší klínek nohu opticky zeštíhlí. Není to obvyklá placatá podrážka žabek, na které jsem byla až dosud zvyklá. A je dokonalou náhradou za podpatek, který je mnohdy nepohodlný a zejména v létě nepraktický. Žabky jsem už měla k šatům i šortkám a rozhodně velká spokojenost. Samozřejmě jsem nezapomněla ani na pedikúru. Barevné nehty v žabkách hezky prokouknou. Brazilská značka bot Zaxy je známá především rozmanitými barvami a netradičním zpracováním.

Jedny espadrilky pro mě a druhý pár pro dítě, které to potřebuje…

Sem tam si koupím přívěšek od paní z charity, když jdu z obchoďáku nebo přispěji DMSkou na některou nadaci. Nedávno na mojí kabelce svítila žlutá květina na podporu proti rakovině… Ale že na charitu můžu přispět i koupí bot, to jsem netušila. Když jsem si objednávala tyrkysové boty Toms zjistila jsem, že druhý pár espadrilek půjde do světa – dětem, co to potřebují. Není to bezva? Vezměte si, kolik holek si koupí boty z tohoto e-shopu a kolik radosti tím ostatním lidem udělají.

espadrilky toms

Co se tyrkysových botiček týče, také velká spokojenost. Oceňuji hlavně jejich snadné nazouvání a pohodlnost. Jen si budu muset dát pozor na to, ať si je nezašpiním. V deštivých dnech rozhodně zůstanou doma!

Třetí boty jako dárek k narozeninám?

A to jsem vám ještě neřekla, že k narozeninám, které zanedlouho oslavím, si budu přát, jako dárek, boty třetí. Které byste si vybraly vy? Jelikož jsou moje stávající baleríny značně opotřebované, přemýšlím nad těmito:

boty melissa

Značka Melissa mi připadá jako parádní volba pro všechny holky. Je neotřelá a nabízí něco navíc. Konkrétně mě dostala ta kočičí ouška u balerín! Jó…jó krása je v detailu, to tvrdím vždycky! Nebo by jste raději braly jiné boty od značky Melissa? Poraďte prosííím: )

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist