Domů Sex & vztahy Kluci Zapoj se do reality Zatím bez hodnocení.

Zapoj se do reality Zatím bez hodnocení.

13

Spousta dívek má v této době problémy, že nemá kluka, nemá kamarády, připadá si sama, a díky tomu, že o ní ani nikdo nestojí si připadá méněcenná. Jedna malá rada: Zkus se zapojit do reality.  Starší článek, zrekonstruovaný…

V současné době, když existují sociální sítě jako facebook, twitter, lidé.cz, xchat a jiné nemáme moc potřebu chodit ven. Pokud něco potřebuješ, tak si napíšeš známým, když se nudíš raději se flákáš po netu, než abyst sis vzala v  zimě bundu, čepici a rukavice a šla stavět pořádnýho sněhuláka s ostatníma. Je to správně?

Dejme si příklad holky, která se jmenuje Lucka (podle mě – je to naprosto fiktivní příběh). Lucka má ráda počítače – spíše samotný internet, nerada chodí ven. Občas si připadá o něco ochuzená, protože nemá moc kamarádů a když už je s někým v kontaktu, tak zas jen po komunikačních programech na PC. Nemá ani kluka. Proto si myslí, že je ošklivá a nepřitažlivá, protože o ní nikdo nemá zájem. A je to tak?

Lucka je trošku pesimistická a nebere věci takové jaké skutečně jsou. To, že je nepřitažlivá je možné si myslet až potom, kdy vás odmítne tisíce kluků a ani vám nedají příležitost osvětlit svůj charakter, ale ne v případě, že jí stačí se dívat na fotky kluků a říkat si, že na tohohle stejně nemá.

Možná to je problém většiny současných holek. Nikam nechodí, stačí jim flirtovat s cizíma klukama po netu, protože tam se nečervenají, svou odpověď si můžou promyslet a teprve potom odeslat.

Jenže život není takový. Věci musíš promýšlet rychle a hned a s odpovědí není radno moc dlouho čekat, protože tahle doba nerada čeká na jedince. Je lepší vyrazit do světa. Tím nemyslím každý víkend se zlejt na diskotéce jako prase (s prominutím) – není to moc doporučované, když je ti třináct, ale i na spoustě míst, kde bys to nejméně čekala se dají potkat kamarádi a fajn kluci.

Třeba ve škole není od věci občas se jít projít na chodbu, nesedět ve třídě jako tvrdé y. Zapojit se do různých kroužků, které tě baví – např. hudba, tanec, kreslení… Pokud tam někoho potkáš, kdo ti bude sympatický už je jasné, že máte alespoň jedinou věc společnou.

Prostě musíš vzít všechnu tu příležitost, fantazii a hlavně odvahu do rukou a jít se bavit. Proč? Protože jinak si nikoho nenajdeš, a proto ti možná bude připadat, že jsti sama, celý svět na tebe kašle a jsi jiná než ostatní.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekZe včerejšího focení II.
Další článekOdličování = základ krásné pleti
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

13 KOMENTÁŘE

  1. Tenhle článek zvyšuje sebevědomí pokaždé,co si ho přečtu…možná bych si ho měla vytisknout až se zase budu někde schovávat a bát se,tak abych ho mohla vytáhnout přečíst a jít zase s hlavou vzhůru do mise =)

  2. SUper článek!! V zimě si ráda jdu zalyžovat za sáňkovat šak je u toho sranda!! =D vždycky se s kámošema nasmějem!! Ve škole taky pohoda, ale na PC samozřejmě taky sedím, ale jen když je hnusně :/ :( Jinak se vždy snažím jít aspon si ven sednout.

  3. Moc dobrý článek. Je v něm spoustu pravdy a určitě hodně holkám pomůže. Já se snažím chodit hodně ven. Ať už do města nebo někam do lesa. Jenže stejně nemám kluka, ale je to spíš tím, že jsem hodně stydlivá a málo si věřím. Na internetu tak často nejsem a facebook a s prominutím jiné voloviny nemám. Jo a moc děkuju za tvůj komentář na blogu. Máš pravdu. Neměla bych se hubnutím tolik zabývat a radši dělat něco jiného. Moje sebevědomí není moc velké, ale to už jsi asi poznala. Jinak toto je super stránka. Našla jsem tu hodně dobrých rad:-)

  4. Moc pěkný článek. Až s údivem jsi vše shrnula do normálních rozměrů, takže nenudí. A rozhodně máš pravdu. Já jsem taková, že se nebojím někoho oslovit, samozřejmě tomu přidává moje puberta, takže by někdy možná bylo lepší kdybych se bála :D Lidé na mě koukají jako na někoho z jiného světa. Já se však narodila mamce, která se rozkecá prakticky s kýmkoliv kdekoliv. Takže pro mě je to běžné :)

  5. Mers, tleskám! Přesně, jak jsi to napsala! Bohužel, většina z nás ztratí dětskou fantazii a upne se na počítač. Je to škoda :(

    • To je pravda. Je to strašná škoda.:(. Já jsem vždycky bývala takový snílek a teď už jsem skoro úplně přišla o fantazii. Strašně mě to naštvalo, jsem naštvaná na celý to pitomý dospívání!:(

  6. Jo..věřím že to tak většina holek má,ale já jsem nepřitažlivá,už mě odmítli asi 4 kluci..:(

  7. Krásný článek.. vlastně máš naprostou pravdu :)) Byl to vlastně můj případ, ale dřív.. teď už je to snad trochu lepší.. hýbu se, stýkám se s kamarády, chodím ven.. snažím se.. internet nám nic nedává.. kromě neskutečných možností vyhledat si cokoli, co chceme vědět.. :))

Diskuze je uzavřena.