Domů Trendy & Fashion Ať žijí puntíky! Zatím bez hodnocení.

Ať žijí puntíky! Zatím bez hodnocení.

10

Myslím, že spousta dívek se v dnešní době bojí experimentovat s oblečením, aby něco nezkazily. Hrozmě moc jich chodí v nudné černé a ničím to neoživí. Hodně dívek se také bojí sáhnout po oblečení či doplňkách s puntíky, protože si myslí, aby to jejich postavě neuškodilo. S tím si ale dejte pokoj – můžete stokrát víc zkazit nesprávnými proužky než puntíky! Myslím, že puntíkované boty, tričko, šaty, kabelka nebo i čelenka mohou oživit celý tvůj outfit. Jen se ty puntíky musíš naučit nosit. Není to nic těžkého, stačí se jen naučit nekombinovat puntíky s jinými vzory. Co takhle puntíkované tričko, puntíkované boty, ale jednobarevné kalhoty a jednobarevná kabelka – tím se nedá nic zkazit:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekBerou tě rodiče pořád jako dítě?
Další článekPřehlídka mých oblíbených filmů
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

  1. Moc krásný…souhlasim…mám nějaké takové puntíkaté balerínky a všichni mi je moc chválí a všem se líbí a myslím si,že puntíky jsou docela originální,prtože je jentak nikdo nemá :-)

    • Já jsem dost podobné kupovala k Vánocům mladší ségře v Humanic, kdyby neměly tak podobné a krásné mají i v Mark&Spencer – záleží hodně na kolekci, jestli tam podobný styl zařadí:)

  2. Páni, to je najednou článků po ránu, jinak puntíky miluju, oblečení s nimi jako třeba boty a sukně, všechno perfektně oživí..:-D

  3. Ty šaty a válenky jsou prostě boží! Odkud ty obrázky jsou? kde to můžu sehnat?

Diskuze je uzavřena.