Ať žijí puntíky! Zatím bez hodnocení.

Myslím, že spousta dívek se v dnešní době bojí experimentovat s oblečením, aby něco nezkazily. Hrozmě moc jich chodí v nudné černé a ničím to neoživí. Hodně dívek se také bojí sáhnout po oblečení či doplňkách s puntíky, protože si myslí, aby to jejich postavě neuškodilo. S tím si ale dejte pokoj – můžete stokrát víc zkazit nesprávnými proužky než puntíky! Myslím, že puntíkované boty, tričko, šaty, kabelka nebo i čelenka mohou oživit celý tvůj outfit. Jen se ty puntíky musíš naučit nosit. Není to nic těžkého, stačí se jen naučit nekombinovat puntíky s jinými vzory. Co takhle puntíkované tričko, puntíkované boty, ale jednobarevné kalhoty a jednobarevná kabelka – tím se nedá nic zkazit:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

 1. Moc krásný…souhlasim…mám nějaké takové puntíkaté balerínky a všichni mi je moc chválí a všem se líbí a myslím si,že puntíky jsou docela originální,prtože je jentak nikdo nemá :-)

 2. Odkud jsou ty botičky v pravo dole?:)

  • Mersmerize

   Já jsem dost podobné kupovala k Vánocům mladší ségře v Humanic, kdyby neměly tak podobné a krásné mají i v Mark&Spencer – záleží hodně na kolekci, jestli tam podobný styl zařadí:)

 3. Páni, to je najednou článků po ránu, jinak puntíky miluju, oblečení s nimi jako třeba boty a sukně, všechno perfektně oživí..:-D

 4. Odkud jsou ty bílé šaty s puntíky ? (vlevo) ..prosím

 5. puntíky miluju:)

 6. Ty šaty a válenky jsou prostě boží! Odkud ty obrázky jsou? kde to můžu sehnat?

 7. ano puntíky
  jsou dobré
  ty mám ráda

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist