Domů Trendy & Fashion 6 důvodů, proč je dámské spodní prádlo Calvin Klein u žen tak...

6 důvodů, proč je dámské spodní prádlo Calvin Klein u žen tak populární

2

Pokud se moc neorientujete na trhu se spodním prádlem a nejste si úplně jisté, jakou značku byste si měly vybrat, ráda vám poradím. Jednu mám obzvláště moc ráda: Calvin Klein. Zde jsem pro vás ostatní sepsala pár důvodů, proč byste ji mohly zkusit i vy.

Dámská tanga Calvin Klein

1. Calvin Klein dělají perfektní tanga, a to máme rády, no ne?

Tanga Calvin Klein jsou dokonalým příkladem klasického (a nutno dodat vynikajícího) střihu těchto kalhotek. Každá žena zná boj s tangy: Zatímco vylučují riziko, že vám pod sukní nebo v šatech budou vidět klasické (a ne moc sexy) kalhotky, nejsou vždy úplně nejpohodlnější. Ale ne tak tanga Calvin Klein. S „Calvinským“ dámským spodním prádlem to opravdu není problém. Opravdu. Vyzkoušeno na lidech.

Tanga od CK často začínají typickým tlustým pasem, který zabrání v pádu kalhotek, aniž by se do vás nepříjemně zařezaly. Super věc. A materiál? Velmi příjemný. Jakmile si je oblečete, nebudete ani vědět, že tam jsou.

2. Spodní prádlo Calvin Klein má přímo mistrovský střih

Stejně jako tanga, tak i klasické kalhotky Calvin Klein disponují bezchybným střihem. Na rozdíl od většiny jiných kalhotek nejezdí nahoru a dolů, ani se nehýbou z místa na místo – a třeba i když v nich cvičíte, nebo provozujete jinou energickou činnost. Spodní prádlo Calvin Klein je skutečně ideální i pro fyzické aktivity, protože umožňuje úplný a bezproblémový pohyb.

3. Při výrobě se používají vysoce kvalitní materiály

Pokud je spodní prádlo Calvin Klein známo pro jednu věc, je to použití příjemných materiálů. Samozřejmě mluvíme zejména o bavlně – a používá se ze dvou dobrých důvodů:

  1. Je to materiál, který je na těle velmi příjemný.
  2. Je naprosto prodyšná.

A přidáme ještě dva důvody. Hedvábně měkká bavlna je zcela zbavena jistého „svědivého faktoru“, který dělá některé prádlo tak nepohodlné. A za další bavlněné kalhotky značky Calvin Klein jsou také neuvěřitelně odolné, nějakou dobu vám rozhodně vydrží.

Sexy luxusní spodní prádlo Calvin Klein

4. Jsou atraktivní, přitahují pozornost

Spodní prádlo Calvin Klein je ideální kombinací přitažlivosti, decentnosti a sexy vzhledu, je tak ideální pro osoby, které chtějí vypadat dobře a trochu na sebe upozornit. Kalhotky jsou k dostání v obrovské paletě barev, v nabídce najdete i několik zábavných vzorů. Z tohoto důvodu bude vždy snadné najít typ kalhotek, který k vaší osobnosti padne.

5. Velký výběr druhů

Pokud jde o spodní prádlo, Calvin Klein má téměř nekonečné možnosti. U ženského prádla jsou na výběr tanga, klasické kalhotky, bikiny, kalhotky s nohavičkami a další. Chcete potěšit přítele? Z pánského spodního prádla Calvin Klein bude mít fakt radost.

TOP NABÍDKA

6. Prádlo Calvin Klein nosí mnoho celebrit

Ano, to vás nemusí v souvislosti s kvalitou prádla až tak zajímat. Ale to, že dámské prádlo Calvin Klein nosí mnoho celebrit, dává prádlu jakýsi punc výjimečnosti. A na kom můžete prádlo této značky vidět? Jsou to například Miranda Kerr, Vanessa Hudgens, Fergie, Kourtney Kardashian, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow nebo Rita Ora. U nich se sem tam na jejich instagramovém účtu objeví fotografie, kde jim kousek spodního prádla s nápisem Calvin Klein kouká.

A co vy holky? Která z vás má prádlo Calvin Klein? Jak jste s ním spokojeny? Budeme rádi za komentáře.

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.